Back to Top
 

DARMOWE SPOTKANIE: Rozpocznij swoją podróż w świecie IT

 

Jeśli myślisz o przejściu do branży IT, ale nie wiesz, od czego zacząć – przyjdź na nasze bezpłatne spotkanie w Warszawie. Otrzymasz potężną dawkę informacji i przydatnych wskazówek, które pomogą Ci wybrać swoją ścieżkę i wystartować w branży IT. Opowiemy również o naszym najnowszym programie stażowym.

Spotkanie poprowadzi Jacek Lisowski – manager działu sprzedaży w Coders Lab – który opowie o aktualnej sytuacji w branży IT i o naszych kursach, które pomogą Ci z łatwością wejść na rynek pracy.

Na miejscu będzie też na Ciebie czekać specjalista z branży IT, z którym możesz porozmawiać i zapytać się jak wyglądała jego ścieżka kariery albo jakie zadania spotykają go na co dzień w pracy.

Wstęp jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, obowiązuje rejestracja.

 

19.03.2024 (wtorek)

18:00

Prosta Office Centre, Prosta 51, Warszawa

dni otwarte Coders Lab
 

O czym będziemy rozmawiać? O wszystkim, co dla Ciebie najważniejsze — gwarantujemy same konkretne informacje!

 
 
Rynke IT ikona

Rynek IT

Prześledzimy, jak wygląda obecna sytuacja w branży IT. Jakie są prognozy i trendy? Jak wyglądają możliwości rozwoju w IT?

Predyspozycje ikona

Predyspozycje

Podpowiemy, kto się do tego nadaje. Jakie trzeba mieć predyspozycje do poszczególnych zawodów? Czy odnajdziesz się w IT? Jakie Twoje cechy mogą okazać się kluczowe dla rozwoju kariery w tej branży?

Staż ikona

Staż w IT

Opowiemy o naszym programie stażowym, który gwarantujemy po ukończeniu kursów programistycznych lub testerskich.

Nauka na kursie ikona

Nauka na kursie

Pokażemy, jak wygląda nauka w naszej szkole. Jak jest z pracą po naszym kursie i w jaki sposób my wspieramy proces jej poszukiwania? Gdzie pracują absolwenci Coders Lab? W jaki sposób można sfinansować kurs w naszej szkole?

Wybór technologii ikona

Wybór technologii

Pomożemy w podjęciu kluczowej decyzji – w wyborze technologii, która wprowadzi Cię do świata IT. Front-end, back-end, a może testowanie? Jakie cechy są istotne dla rozwoju w poszczególnych technologiach? I która z technologii jest odpowiednia dla Ciebie?

Sesja Q&A

Po prezentacji będzie też przestrzeń na dyskusję i pytania do wykładowcy, który uczy w naszej szkole. To świetna okazja, aby podczas jednego dnia poznać Coders Lab, naszych specjalistów z branży IT oraz sprawdzić, która ścieżka rozwoju będzie dla Ciebie najlepsza.

Zarejestruj się!

Po wypełnieniu formularza otrzymasz od nas e-mail z potwierdzeniem rejestracji oraz wszystkimi niezbędnymi informacjami dotyczącymi wydarzenia.

Wydarzenie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich, obowiązuje jednak rejestracja.

planeplane-lines
 

Wypełniłeś/aś formularz kontaktowy, co oznacza, że jesteś zainteresowany/a naszym wydarzeniem i oczekujesz konta. Więcej...