Back to Top
 

DARMOWE SPOTKANIE: Wybierz swoją ścieżkę w IT

 

Jeśli myślisz o przejściu do branży IT, ale nie wiesz od czego zacząć - przyjdź na nasze bezpłatne spotkanie w Warszawie! Otrzymasz potężną dawkę informacji i przydatnych wskazówek, które pomogą Ci wybrać swoją ścieżkę i wystartować w branży IT.

Na miejscu będą czekać na Ciebie specjaliści z technologii: 

  • back-end
  • front-end
  • tester oprogramowania
  • analityk danych

Wstęp jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja poniżej. 

 

17.05.2023 (środa)

18:00

Prosta 51, Warszawa

dni otwarte Coders Lab
 

O czym będziemy rozmawiać? O wszystkim, co dla Ciebie istotne - czyli 100% konkretów!

 
 

Rynek IT

Prześledzimy jak wygląda obecna sytuacja w branży IT. Jakie są prognozy i trendy? Jak wyglądają możliwości rozwoju w IT?

Predyspozycje

Podpowiemy kto się do tego nadaje. Jakie trzeba mieć predyspozycje do poszczególnych zawodów? Czy odnajdziesz się w IT? Jakie Twoje cechy mogą okazać się kluczowe dla rozwoju kariery w tej branży?

Aktualne zarobki

Przedstawimy wysokość zarobków na poszczególnych szczeblach kariery programisty i testera. Omówimy też inne elementy, które sprawiają, że IT jest tak atrakcyjną ścieżką kariery.

Nauka na kursie

Pokażemy jak wygląda nauka w naszej szkole. Jak jest z pracą po naszym kursie i w jaki sposób my wspieramy proces jej poszukiwania? Gdzie pracują absolwenci Coders Lab? W jaki sposób można sfinansować kurs w naszej szkole?

Wybór technologii

Pomożemy w podjęciu kluczowej decyzji - w wyborze technologii, która wprowadzi Cię do świata IT. Front-end, back-end, a może testowanie? Jakie cechy są istotne dla rozwoju w poszczególnych technologiach? I która z technologii jest odpowiednia dla Ciebie? 

Sesja Q&A

Po prezentacji będzie też przestrzeń na dyskusję i pytania do wykładowców-praktyków, którzy uczą w naszej szkole. To świetna okazja, aby podczas jednego dnia spotkać specjalistów z tak wielu obszarów IT i sprawdzić, która ścieżka rozwoju będzie dla Ciebie najlepsza.

Zarejestruj się!

Po wypełnieniu formularza prześlemy Ci na podany adres e-mail potwierdzenie rejestracji wraz ze szczegółami wydarzenia.

planeplane-lines

Wypełniłeś/aś formularz kontaktowy, co oznacza, że jesteś zainteresowany/a naszym wydarzeniem i oczekujesz kontaktu z naszej strony. Przed przesłaniem nam Twoich danych osobowych, zapoznaj się z dokładniejszymi informacjami na temat tego, jak będziemy je przetwarzać. Chcielibyśmy móc przetwarzać Twoje dane w celu przekazywania Ci informacji na temat naszych usług. Jeśli nie będziesz już tym zainteresowany/a zawsze możesz się temu sprzeciwić. Spowoduje to, że zaprzestaniemy przetwarzania Twoich danych osobowych w tym celu.

Kliknij by pokazać więcej