Back to Top
 

Wejdź z nami do branży IT

Nauka na kursach Coders Lab jest dostępna w różnych trybach. Sprawdź, jak podczas kursów online przygotowujemy Cię do pracy w branży IT.

 
 

Jak wygląda nauka online w Coders Lab?

Kursy online w Coders Lab, to połączenie zajęć na żywo prowadzonych przez wykładowców w Wirtualnej Klasie oraz nauki własnej z wykorzystaniem platformy e-learningowej. To nie są gotowe nagrania, lecz stała interakcja z mentorem, grupą oraz wykładowcą, który w każdej chwili może odpowiedzieć na Twoje pytanie.

Zajęcia na kursie online w Coders Lab łatwo połączysz z codziennymi obowiązkami.

Nauka programowania online w Wirtualnej Klasie gwarantuje Ci taką samą jakość nauki, materiałów oraz wykładowców jak na kursie stacjonarnym. Kurs online w Coders Lab to także grupowe projekty, dzięki którym zbudujesz swoje portfolio oraz zdobędziesz pierwsze doświadczenia w pracy zdalnej w zespole.

Dowiedz się więcej
 
 
Uczestniczka kursu programowania w Coders Lab przed laptopem

Jak pomagamy w znalezieniu pracy po kursie online?

Podczas kursu programowania online w Coders Lab zyskujesz umiejętności i wiedzę, które pozwalają rozpocząć pierwszą pracę jako Junior Developer, Tester Oprogramowania, Analityk Danych czy Specjalista SEO. Nasze kursy uwzględniają aktualne wymogi i zapotrzebowanie rynku pracy branży IT w Polsce.

Nasi wykładowcy to doświadczeni praktycy. Zakończenie kursu i otrzymanie dyplomu jest uzależnione od wyniku egzaminu i wykonania projektu końcowego. Dzięki temu mamy pewność, że nasi absolwenci są gotowi do pracy na stanowisku. Aby jeszcze lepiej przygotować Cię do wyzwań rynku pracy i procesu rekrutacji, oferujemy dodatkowe programy wsparcia kariery w ramach Pakietów Profesjonalnego i Premium.

Dowiedz się więcej
 
 

Coders Lab w liczbach

 

Jak wygląda nauka w Wirtualnej Klasie?

 

Jakie korzyści daje Ci nauka w Wirtualnej Klasie?

 

Elastyczność

Dzięki kursom zdalnym uczysz się z dowolnego miejsca na Ziemi. Potrzebujesz tylko dostępu do Internetu, komputera oraz chęci. Tryb nauki online pozwala łączyć codzienne obowiązki ze zdobywaniem nowych umiejętności technologicznych.

Jakość kursu stacjonarnego

Materiały do nauki online są takie same jak na kursie stacjonarnym. Zajęcia odbywają się na żywo z wykładowcą i grupą. To sprawia, że nauka jest efektywna, a wykładowcy mogą szybko odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

Zajęcia na żywo

Obecność w Wirtualnej Klasie to stały kontakt z wykładowcą. Podczas zajęć może on na bieżąco poprawiać Twoje błędy w kodzie oraz rozwiązywać napotkane problemy. To doświadczenie kursu stacjonarnego w wersji online, a nie gotowe nagrania.

Platforma edukacyjna

Wszystkie materiały z kursu znajdziesz w jednym miejscu – na autorskiej platformie edukacyjnej Coders Lab. Poza zajęciami na żywo samodzielnie decydujesz, kiedy chcesz poświęcić czas na usystematyzowaną naukę własną

 

Czy kurs IT jest dla mnie?

Nie wiesz, który kurs wybrać? Zrób test predyspozycji i sprawdź, która ścieżka będzie dla Ciebie najlepsza.

Zrób test predyspozycji
siedzący, uśmiechnięty programista
 

Kursy online w Coders Lab - najbliższe terminy

 
Kurs
Miejsce
Tryb
Start
Zakończenie
Cena
JavaScript Developer - Online
logo kursu Javascript Developer w Coders Lab14.10.2023 - 30.06.2024
Miejsce
Online
Tryb
Weekendowy
Cena
od 10 900 zł / już od 273 zł/mies.
Tester Automatyzujący - Online
logo kursu Tester Automatyzujący w Coders Lab16.10.2023 - 25.11.2023
Miejsce
Online
Tryb
Wieczorowy
Cena
4 500 zł / już od 113 zł/mies.
Java Developer - Online
logo kursu Java Developer w Coders Lab21.10.2023 - 11.08.2024
Miejsce
Online
Tryb
Weekendowy
Cena
od 11 900 zł
IT dla HR - Online
ikona kursu IT dla HR w Coders Lab25.10.2023 - 25.10.2023
Miejsce
Online
Tryb
Dzienny
Cena
2100 zł
Data Scientist - Online
28.10.2023 - 01.06.2024
Miejsce
Online
Tryb
Weekendowy
Cena
16 900 zł / już od 423 zł/ mies.
 

Dlaczego warto wybrać kurs programowania online w Coders Lab?

 
mentoring

Mentoring

Podczas kursu omawiasz swoje postępy na indywidualnych sesjach z mentorem. Po każdym module podchodzisz także do egzamin sprawdzającego poziom wiedzy. Dzięki monitorowaniu wyników masz pewność, że sprostasz wymaganiom branży IT.

Sprawdzeni wykładowcy

Sprawdzeni wykładowcy

Zajęcia w Coders Lab prowadzą wykładowcy z doświadczeniem w IT. Sami zaczynali kiedyś pracę np. jako programiści, a teraz zajmują stanowiska specjalistyczne, seniorskie lub leaderskie. Ich wiedzy i praktycznym wskazówkom możesz zaufać.

Większy wybór zawodów

Większy wybór zawodów

Kursy online cieszą się dużą popularnością, dlatego duża część naszych bootcampów odbywa się w tej formie. Możesz więc wybrać nie tylko karierę programisty czy testera, ale także analityka danych czy specjalisty SEO.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

 

Posłuchaj opinii absolwenta i dowiedz się, jak wygląda nauka w Wirtualnej Klasie

 
 

Co wyróżnia Coders Lab?

Nasze kursy ukończyło ponad 12 000 osób. Dołącz do nich i zapisz się na kurs IT online w Coders Lab!

 
 

Nauka w Wirtualnej Klasie z Coders Lab to:

 

Pomoc w finansowaniu kursu

Wybierz najwygodniejszą dla Ciebie opcję zapłaty za kurs lub skorzystaj z jednej z wielu dostępnych w Coders Lab możliwości dofinansowania. Z nami rozłożysz płatność na raty 0%, a jeśli będzie to konieczne odroczysz płatności aż o 3 miesiące.

Know-how i narzędzia niezbędne do pracy

Zdobądź praktyczne umiejętności pod okiem praktyków i zdaj egzamin, by ukończyć kurs z dyplomem rozpoznawanym w branży IT. Dzięki współpracy z Pracuj.pl wiemy, czego oczekują pracodawcy i jakich umiejętności szukają.

Profesjonalne portfolio i gwarancja pracy

W ramach kursu opracuj portfolio, które zagwarantuje Ci przewagę na rynku pracy i do 50% wyższe zarobki. Dzięki akredytowanemu przez pracuj.pl programowi wsparcia kariery sprawnie dostaniesz pierwszą pracę w nowej branży.

Pomoc w wyborze kursu

Chętnie pomożemy Ci w wyborze kursu odpowiadającego Twoim mocnym stronom. Skontaktuj się z Doradcą Klienta, porozmawiaj o możliwościach i zrób test predyspozycji. Dzięki temu dowiesz się, która ścieżka kariery pasuje do Ciebie najlepiej.

 

Chcesz wiedzieć więcej o kursach online?

Zostaw swój kontakt, a nasz Doradca Kariery skontaktuje się z Tobą jak najszybciej.

planeplane-lines
Miejsce kursu

Wypełniłeś/aś formularz kontaktowy, co oznacza, że jesteś zainteresowany/a naszą ofertą i oczekujesz kontaktu z naszej strony. Przed przesłaniem nam Twoich danych osobowych, zapoznaj się z dokładniejszymi informacjami na temat tego, jak będziemy je przetwarzać. Chcielibyśmy móc przetwarzać Twoje dane w celu przekazywania Ci informacji na temat naszych usług. Jeśli nie będziesz już tym zainteresowany/a zawsze możesz się temu sprzeciwić. Spowoduje to, że zaprzestaniemy przetwarzania Twoich danych osobowych w tym celu.

Kliknij by pokazać więcej