Back to Top
 
Ciders Lab Szkoła IT banner

To my – Coders Lab

Jesteśmy nowoczesną szkołą IT umożliwiającą szybką zmianę zawodu oraz efektywne poszerzanie kompetencji cyfrowych. Skupiamy się na przekazywaniu praktycznych umiejętności przydatnych dla przyszłych pracodawców naszych kursantów.

Organizujemy zarówno intensywne kursy programowania webowego (JavaScript, Python, Java,), jak i te przygotowujące do zawodu testera, specjalisty SEO oraz poszerzające wiedzę z obszaru analizy danych.

Prowadzimy kursy w formie stacjonarnej i online (na żywo, w Wirtualnej Klasie) w trybie dziennym, weekendowym i wieczorowym.

Poznaj nasz zespół
 

Założyciele Coders Lab

Pierwsza szkoła IT w Polsce powstała dzięki ich pomysłowi i wierze w to, że edukacja w naszym kraju może wyglądać inaczej.

 
Marcin Tchórzewski założyciel Coders lab

Marcin Tchórzewski

Założyciel i CEO Coders Lab

Absolwent i doktorant Szkoły Głównej Handlowej, ekspert Polskiego Funduszu Rozwoju, laureat prestiżowej nagrody Auler.

Ekspert dla mediów zainteresowanych poniższą tematyką:

 • charakterystyka branży edukacji informatycznej,
 • rynek pracy w branży IT,
 • jak skutecznie uczyć programowania,
 • przebranżowienie / zmiana zatrudnienia,
 • prowadzenie i rozwój start-upu,
 • ekspansja zagraniczna szkoły IT.
 
Jacek Tchórzewski założyciel Coders Lab

Jacek Tchórzewski

Założyciel i Główny Wykładowca Coders Lab

Absolwent Politechniki Warszawskiej. Programista z wieloletnim doświadczeniem, które zdobywał w centrach R&D międzynarodowych korporacji IT, w tym m.in. Intel i Mobica. Pracował tam jako programista przy projektach związanych z grafiką 3D. Jego ulubionymi językami programowania są C++ oraz Java.

Ekspert dla mediów zainteresowanych poniższą tematyką:

 • zagadnienia związane z programowaniem,
 • charakterystyka tradycyjnej edukacji informatycznej w Polsce,
 • efektywne nauczanie w obszarze IT,
 • nowatorskie sposoby edukacji – np. bootcamp,
 • nowoczesne technologie wykorzystywane w branży IT.
 
quotewavewave

Wierzę, że nowoczesna edukacja musi odpowiadać na wyzwania, jakie stawiają przed nami zmiany na rynku pracy. Podstawą naszej działalności jest nauka przez praktykę. Każdego dnia dostosowujemy się do rynku, aby w jak najkrótszym czasie umożliwić realną zmianę zawodową. Zapewniamy zdobycie kompetencji IT, dając szansę odnalezienia się w ciekawej i perspektywicznej branży. Wspieramy tym samym rozwój firm, dla których kompetencje technologiczne są jednym z kluczowych zasobów.


Marcin Tchórzewski
Marcin Tchórzewski
Założyciel i CEO Coders Lab

Wartości Coders Lab

Całym zespołem wierzymy, że wyznawanie tych samych wartości pomaga działać skutecznie. Patrzenie, jak wcielamy je w życie, sprawia nam ogromną satysfakcję.

 

EDUKACJA jest naszą pasją. Uczymy naszych kursantów i siebie.

Wartości Coders Lab Partnerstwo

Cenimy PARTNERSTWO z kursantami, wykładowcami i pracownikami.

Wartości Coders Lab - jakość

Dbamy o JAKOŚĆ naszych kursów i wszystkiego, co robimy.

Wartości Coders Lab — zaangażnowanie

Szanujemy ZAANGAŻOWANIE kursantów, wykładowców i każdego pracownika.

Poznaj wykładowców Coders Lab

i ucz się od doświadczonych ekspertów najważniejszych dziedzin IT.

 
Bartosz Zaczyński wykładowca w Coders Lab

Bartosz Zaczyński

wykładowca na kursach programistycznych

Bartek ma ponad 10-letnie doświadczenie komercyjne. W branży IT pracował zarówno dla dużych i znanych korporacji, jak i dla mniejszych software house’ów oraz start-upów.

Aktualnie zajmuje się tworzeniem i recenzowaniem tutoriali dla portalu Real Python. Na co dzień w pracy posługuje się następującymi narzędziami i językami: Python, Django, PostgreSQL, Java, Spring oraz Git.

Z Coders Lab jest związany od 2018 roku. Prowadzi dla nas zajęcia przede wszystkim z Javy i Pythona, oraz z JavaScriptu i testowania.

 
Dariusz Luber wykładowca w Coders Lab

Dariusz Luber

wykładowca na kursach programistycznych

Darek pracuje w branży IT od 16 lat, a od ponad 12 lat prowadzi firmę wytwarzającą oprogramowanie. Na co dzień tworzy aplikacje webowe, strony oraz platformy e-commerce z wykorzystaniem takich narzędzi i języków jak: JavaScript, PHP, Java, React, Angular.

Zajmuje się także konteneryzacją za pomocą Dockera, tworzeniem klastrów Kubernetes i zarządzaniem nimi, tworzeniem procesów CI / CD w podejściu GitOps, wdrażaniem systemów ERP i wieloma innymi.

W Coders Lab w roli wykładowcy od ponad 4 lat uczy przyszłych programistów z front-endowych i back-endowych języków programowania.

 
Magdalena Biernacka wykładowczyni w Coders Lab

Magda Biernacka

wykładowczyni na kursach testerskich

Magda posiada 14-letnie doświadczenie w branży IT. Aktualnie pracuje na stanowisku Senior Test Manager. Firma, w której pracuje, jest międzynarodowym liderem w transformacji cyfrowej oraz europejskim liderem między innymi w obszarach usług Big Data, Cybersecurity czy High Performance Computing.

W swojej pracy Magda zajmuje się przede wszystkim zarządzaniem procesami testowymi na różnych poziomach – od zadań projektowych po zarządzanie wydaniami i wdrożeniami. Wykorzystuje przy tym narzędzia do prowadzenia projektów i zarządzania testami. Od kilku miesięcy realizuje się w nowej roli Scrum Mastera.

Dodatkowo od 2018 roku posiada certyfikat Akredytowanego Trenera ISTQB Foundation Level i pracuje w Coders Lab jako wykładowczyni kursów testerskich. Przez lata osiągała kolejne zawodowe cele m.in. takie jak udział w dużych międzynarodowych projektach. Jest pełnym pasji trenerem i inspirującym liderem. Praca sprawia jej przyjemność i docenia to, że może dzielić się swoim doświadczeniem z innymi.

 
Wojciech Jeziorski wykładowca w Coders Lab

Wojciech Jeziorski

wykładowca na kursach testerskich

Tester oprogramowania, akredytowany trener ISTQB ®, nauczyciel, właściciel firmy pośrednictwa pracy w IT.

Przygodę z testowaniem rozpoczął w 2010 i miał przyjemność pracować dla Rusada Aviation, Objecivity i Matrialise. W 2018 znalazł pasję i powołanie zawodowe - prowadzenie szkoleń i warsztatów oraz pomoc w procesie przebranżowienia absolwentów szkół i firm dla których pracuję.

Po pracy testuje granicę swoich możliwości uprawiając downhill, biegi górskie, wake/sup/longboarding, gotując, podróżując i grając w gry.

 
Katarzyna Kędra wykładowczyni w Coders Lab

Katarzyna Kędra

wykładowczyni na kursach testerskich

Kasia testowaniem zajęła się w 2015 roku, a swoje miejsce w IT znalazła w 2017 roku.

Na co dzień pracuje na stanowisku Quality Assurance Engineer w eobuwie.pl oraz Modivo S.A. W codziennej pracy Kasia przede wszystkim testuje webservices oraz zapewnia najwyższą jakość oprogramowania. Wykorzystuje w tym celu m.in.: Postmana, Magento, graphqla, narzędzia deweloperskie, Gitlaba oraz Jirę.

Poza pracą jako QA od 2018 roku jest także wykładowczynią w Coders Lab. Spotkasz ją na kursach Testera Manualnego we wszystkich miastach.

 
Iwona Popek wykładowczyni w Coders Lab

Iwona Popek

wykładowczyni na kursach analitycznych

Iwona zaraz po drugim roku studiów rozpoczęła karierę zawodową analityka danych. Obecnie posiada ponad 12 lat doświadczenia w tej dziedzinie. Zajmuje stanowisko Data Analytics Team Lead w Allegro, gdzie pracuje nad poprawą doświadczenia użytkowników Allegro SMART!. Jest również członkinią organizacji Women in Technology, w której prowadzi projekty wspierające kobiety w rozpoczęciu kariery w branży IT.

W pracy wykorzystuje takie języki i narzędzia jak: SQL, R, Python, Tableau, GCP.

W Coders Lab wykłada na kursach Python – Analiza Danych, SQL – Analiza Danych, Wizualizacja Danych i Analityk Danych.

 

Partnerzy zatrudniający absolwentów
naszych kursów

 

Bądź na bieżąco z tym, co dzieje się w Coders Lab!

Zapisz się do naszego newslettera, jeśli chcesz w pierwszej kolejności dowiedzieć się o:

 • promocjach i akcjach specjalnych,
 • nowościach w ofercie kursów IT,
 • nowych współpracach z pracodawcami.
planeplane-lines
 

Wypełniłeś/aś formularz kontaktowy, co oznacza, że jesteś zainteresowany/a naszą ofertą i oczekujesz kontaktu z nasze. Więcej...

 

Projekty

 

Realizacja projektu ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

W terminie 01.08.22 –17.04.2023 realizujemy rozbudowę oprogramowania systemu Learning Management System w kierunku wsparcia nauki zdalnej i samodzielnej. Projekt realizujemy w ramach Projektu „Cyfryzacja procesów świadczenia usług w dobie pandemii” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020, Działanie 6.2 Wsparcie MŚP w obszarze cyfryzacji – Bony na cyfryzację.  

 
Fundusze Europejskie logo