Back to Top
 
Kursy IT w Rzeszowie z Coders Lab

Kurs programowania – Rzeszów

Kurs programowania w Rzeszowie realizowany przez naszych specjalistów i ekspertów z wieloletnim stażem rynkowym to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich początkujących programistów. Pewne, profesjonalne i niezwykle skuteczne działania Coders Lab dały do tej pory początek wielu karier – jedni założyli własne firmy, inni z kolei zasilają szeregi najbardziej znanych zagranicznych koncernów z branży IT. Tak czy inaczej, na nasz kurs programowania uczęszczało wiele osób – nawet Ci, którzy są na rynku pracy od pewnego czasu i dobrze znają się na programowaniu.

 

Dalczego kurs IT w Coders Lab?

Doświadczeni wykładowcy

Jesteśmy szkołą programowania Coders Lab, w której spotkasz się z grupą ekspertów w dziedzinie programowania i zarazem także hobbystami, którzy chcą swoim kursantom przekazać całą możliwą wiedzę. Nie tylko zwykłe podstawy programowania, lecz również zaawansowane techniki nauki i pracy, dzięki którym w swojej wąskiej specjalizacji osiągniesz znacznie więcej, niż zakłada to rynkowa średnia.

Profesjonalne podejście

Nasi wykładowcy realizują każdy kurs programowania w Rzeszowie ze zwróceniem szczególnie dużej uwagi na profesjonalizm. Każdy jest przez nich traktowany z takim samym zaangażowaniem, dzięki czemu wszystkie – niezależnie od ich charakterystyki czy sposobu nauki – zapewniają ogromny poziom uzyskanej wiedzy.

Nauka rozwiązywania problemów

Przekażemy Ci podstawy tworzenia aplikacji internetowych i mobilnych, zależnie od języka czy stanowiska, lecz także informacje, które nasi wykładowcy zdobywali samodzielnie przez lata swojej pracy. Co to oznacza? Rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem najciekawszych technik znanych jedynie w kręgu najbardziej doświadczonych osób, w tym naszych specjalistów.

 

Nie jesteś pewny czy branża IT jest dla Ciebie?

Masz wątpliwości? Zrób test predyspozycji i sprawdź, która ścieżka będzie dla Ciebie najlepsza.

Zrób test predyspozycji
siedzący, uśmiechnięty programista

Skuteczny i efektywny kurs programowania – Rzeszów

Nasze szkolenia IT w Rzeszowie prowadzą specjaliści, co już wiesz, jak natomiast wygląda kwestia skuteczności działań Coders Lab?

Nauka programowania w naszym centrum to zawsze droga do uzyskania wiedzy optymalnej w ramach pracy w wąskim, wyspecjalizowanym zakresie. To pozwoli dopasować poziom i zarys tematyczny nauczania do np. tworzenia gier czy pracy z bazami danych lub pisania własnych aplikacji za pomocą języka Python. Tak czy inaczej – to my dostosowujemy się do Ciebie, nigdy odwrotnie, zatem nasze kursy IT z całą pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

 

Jakie cechy szczególne mają nasze szkolenia IT – Rzeszów?

Nasze kursy programowania w Rzeszowie różnią się pomiędzy sobą przede wszystkim sposobem ich realizacji. Oferujemy naszym kursantom:

ikona kursy stacjonarne

Kursy stacjonarne

Przewidziane dla wielbicieli uczestnictwa w szkoleniach „twarzą w twarz”, którzy chcą nawiązać bezpośrednią interakcję na żywo z naszymi wykładowcami. Ci chętnie odpowiedzą na zadawane pytania, jak i przekażą wszelkie umiejętności niezbędne na dalszej ścieżce kariery.

ikona komputera

Kursy wirtualne

Możesz nabyć nowe umiejętności, nawet nie wychodząc ze swojego własnego domu lub biura – wystarczy wykorzystać zajęcia online. Wbrew pozorom mają identyczną charakterystykę jak zajęcia realizowane stacjonarnie, z tą jednak różnicą, że odbywają się zaocznie.

 
 
Uczestniczka kursu IT w Coders Lab

Wkrocz na prawidłową ścieżkę swojej kariery wraz z Coders Lab!

Nasze szkolenia IT w Rzeszowie mają cechy spotkań warsztatowych i odbywają się w grupie, co ma pozytywny wpływ przede wszystkim na osiągane rezultaty. Nauka wraz z innymi ludźmi pomaga w uzyskaniu lepszych wyników, czy to z uwagi na podświadomą konkurencję, czy ze względu na większe skupienie i idącą za tym dalszą motywację.

 

Przebieg szkolenia IT – Rzeszów

Efektywne planowanie ikona

Efektywne planowanie

Nasz kurs programowania w Rzeszowie jest zawsze planowany z dużym wyprzedzeniem, dzięki czemu nic nie pozostawiamy przypadkom.

Optymalny program ikona

Optymalny program

Nasi wykładowcy ustalają w najmniejszych możliwych szczegółach czas trwania kursu, jak i dokładny jego program, dzięki któremu poznasz wszystkie solidne podstawy oraz poprawisz wedle naszych wytycznych naukę własną. A wszystko to po kolei i bez zbędnych formalności oraz zapychaczy Twojego cennego czasu.

Solidne materiały ikona

Solidne materiały

Materiały przygotowuje nasz dział Edukacji Coders Lab, w którym pracują wyłącznie wyselekcjonowani przez nas specjaliści, eksperci oraz profesjonaliści z wieloletnią wiedzą i chęcią ciągłego rozwoju.

Różne poziomy zaawansowania ikona

Różne poziomy zaawansowania

Z naszego kursu mogą skorzystać zarówno zupełnie początkujący, jak i zaawansowani programiści i seniorzy, którzy chcą zmienić swoją ścieżkę kariery.

 

Masz pytania dotyczące kursów IT w Rzeszowie?

Zadzwoń do nas lub napisz – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania mailowo lub telefonicznie. Udzielimy informacji na temat:

  • naszych działań oraz zalet,
  • najbliższych terminów dostępnych spotkań,
  • przybliżmy także czas trwania poszczególnych zajęć, jak i ich ogólny zarys oraz plan.

Zachęcamy do kontaktu nie tylko osoby, które poszukują nowego zawodu, lecz także zaawansowanych programistów, którzy mają za sobą wiele lat pracy i chcą podnieść zakres swojej wiedzy lub uzyskać nową specjalizację.

 

Wypełniłeś/aś formularz kontaktowy, co oznacza, że jesteś zainteresowany/a naszą ofertą i oczekujesz kontaktu z nasze. Więcej...

Sprawdź, gdzie jeszcze prowadzimy kursy: