Back to Top
 

Pewny i profesjonalny kurs programowania – Wrocław

Na nasz kurs programowania we Wrocławiu co roku stawia się coraz większa grupa osób, które chcą zmienić swoją ścieżkę kariery lub nieco ją ukierunkować. Fakt ten nie powinien dziwić – jesteśmy doskonale znanym ośrodkiem, w którym możesz uzyskać pełną wiedzę z zakresu każdego języka programowania.

Nasze szkolenia IT we Wrocławiu uchodzą z powyższych powodów za zawsze świetne rozwiązanie, które łączy dużą dostępność oraz niską cenę ze znakomitą jakością uzyskiwanej wiedzy.

 
Kursantka Coders Lab przy komputerze

Jak wyglądają nasze kursy IT – Wrocław?

Każdy kurs Java we Wrocławiu, jak i kursy Python czy testera oprogramowania, wyglądają bardzo podobnie w kwestii organizacyjnej. Proponujemy przekazywanie wiedzy w formie zdalnej oraz stacjonarnej, w niewielkich grupach, rzędu 10-18 osób w przypadku zajęć realizowanych stacjonarnie. Połowę zadań zrealizujesz wraz ze swoim mentorem, a drugą połowę – samodzielnie. Dokładnie tak, jak w przyszłości już w swojej pierwszej, nowej pracy. Dzięki temu nasi uczestnicy mogą spróbować rozwiązywać problemy samodzielnie, bez pomocy wykładowcy, wykorzystując w ten sposób zdobytą przez siebie wiedzę.

Dzięki temu każdy kurs programowania we Wrocławiu łączy dwa pozornie nierozrywalne światy – możliwość uzyskania odpowiednio dużej wiedzy, lecz także umiejętność jej wykorzystania do rozwiązania pozornie trudnych zadań. W efekcie uczestnicząc w naszych szkoleniach IT we Wrocławiu zyskujesz ogromną wiedzę teoretyczną oraz praktyczną. I to za jednym razem!

Sprawdź terminy kursów IT we Wrocławiu

Wybierz jeden z naszych kursów we Wrocławiu w trybie dziennym lub wieczorowym i postaw swój pierwszy krok w świecie IT. Niezależnie od tego, czy chcesz się uczyć zdalnie czy stacjonarnie u nas w biurze, przerobisz dokładnie ten sam materiał.

Kurs
Miejsce
Tryb
Start
Zakończenie
Cena
Python Developer - Wrocław
Kurs Python Developer08.06.2024 - 09.02.2025
Miejsce
Wrocław
Tryb
Weekendowy
Cena
od 10 900 zł / już od 273 zł/mies.
Tester Manualny - Wrocław
Kurs Tester Manualny29.06.2024 - 17.08.2024
Miejsce
Wrocław
Tryb
Weekendowy
Cena
od 5 900 zł / już od 148 zł/mies.

Co otrzymasz na kursach IT w Coders Lab?

Na kurs IT we Wrocławiu Coders Lab zapisują się początkujący testerzy oprogramowania oraz programiści w językach JavaScript i Python, którzy chcą uzyskać największą wiedzę, w rekordowo krótkim czasie. Proponujemy:

ikona dogodne warunki nauki

Doskonałe warunki współpracy

Oferujemy kursy w formie stacjonarnej, idealne dla wielbicieli bezpośredniego kontaktu z wykładowcą, jak i zajęcia online. W tym przypadku, mimo pewnych obaw, możesz liczyć na identyczny poziom przekazywanej wiedzy, lecz bez wychodzenia z domu. To zasługa naszych ekspertów, dla których proces nauki zdalnej nie jest żadnym problemem.

ikona opieka mentora

Świetny kontakt

Nasz bootcamp we Wrocławiu prowadzą wyłącznie najlepsi i wyselekcjonowani specjaliści. Nie wybraliśmy ich przypadkowo – są doświadczonymi ekspertami, przed którymi rynek programowania nie ma żadnych tajemnic. Wszyscy z łatwością przekazują wiedzę podstawową, lecz także „tajemną”, która będzie pomocna w trakcie pracy, zmniejszy liczbę błędów i zredukuje ryzyko podejmowania niepewnych działań. Ta wiedza była przez naszych ekspertów zdobywana latami i zostanie przekazana wyłącznie Wam – naszym kursantom.

ikona efektywna nauka

Pełne bezpieczeństwo

Współpraca z nami opiera się na sprawdzonych fundamentach, dlatego kurs IT we Wrocławiu realizowany przez Coders Lab jest bezpieczny i skutecznie chroni dobro uczestników. To oznacza, że możesz zrezygnować w każdym momencie, odzyskując w ten sposób niewykorzystaną część funduszy.

ikona wsparcie grupy

Dobrze dopasowana grupa

Każda grupa jest przez nasz przygotowywana w taki sposób, aby każdy uczestnik naszych zajęć mógł czuć się w pełni komfortowo. Również wtedy, gdy Twoja wiedza jest niewielka, jesteś początkujący i chcesz uzyskać odpowiednią ilość informacji, aby rozpocząć swoją nową, lepszą ścieżkę kariery.

 

Czy kurs IT jest dla mnie?

Nie wiesz, który kurs wybrać? Zrób test predyspozycji i sprawdź, która ścieżka będzie dla Ciebie najlepsza.

Zrób test predyspozycji 
Chłopak zastanawia się, który kurs IT z oferty Coders Lab wybrać

Dlaczego nasza szkoła programowania – Wrocław Coders Lab?

Kursy IT we Wrocławiu to nasza domena już od lat i nie bez powodu jesteśmy jednym z największych ośrodków szkoleń w okolicy i wyznaczamy na tym rynku trendy od lat.

Wykładowca kursów programistycznych w Coders Lab

Zatrudniamy najlepszych wykładowców

Zatrudniamy najlepszych wykładowców, a projekt naszych szkoleń zawsze przygotowujemy w najmniejszych szczegółach na długo przed ich rozpoczęciem. W rezultacie wszystkie kursy na programistę we Wrocławiu są dopasowane do wymagań uczestników i z całą pewnością spełnią ich oczekiwania.

Kursanci na kursie programowania we Wrocławiu

Stawiamy na praktykę

Staramy się realizować zadania, które wymagają od nas szczególnie dużego zaangażowania. Skupiamy się co prawda głównie na umiejętnościach twardych, przekazując odpowiednio dużą wiedzę praktyczną i teoretyczną. Nie pomijamy jednak umiejętności miękkich – te okażą się z całą pewnością pomocne podczas poszukiwania nowej pracy czy współpracy z innymi specjalistami.

Kursant na zajęciach stacjonarnych w Coders Lab

Stosujemy efektywne metody nauczania

W programie łączymy naukę polegającą na słuchaniu wykładowcy, z próbą rozwiązania problemu samodzielnie, bez pomocy osób z zewnątrz. Dokładnie tak, jak będzie w przyszłej pracy.

 
Kursant na kursie programowania w Coders Lab Wrocław

Wybierz się na kursy programowania – Wrocław Coders Lab

Koniecznie skontaktuj się z nami w razie jakichkolwiek pytań, zwiększaj wraz z nami poziom swojej wiedzy i wybierz się na organizowany przez nas bootcamp we Wrocławiu. Bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie zapytania telefonicznie oraz mailowe, wyjaśnimy wszystkie zawiłości, rozwiejemy wątpliwości i przekażemy istotne informacje przed rozpoczęciem współpracy.

W naszym kursie IT we Wrocławiu uczestniczyło wiele osób, które tuż po jego zakończeniu znalazło pracę swoich marzeń. I Ty zostań przedstawicielem kolejnego success story w Coders Lab – chętnie będziemy uczestniczyć w Twoim rozwoju i przekażemy całą wiedzę potrzebną do pozostania najlepszym programistą w swojej dziedzinie. Nasi doradcy podczas rozmowy udzielą wyczerpujących informacji na temat finansowania kursu, a po jego ukończeniu pomogą w znalezieniu pracy.

 

Masz pytania dotyczące kursów IT we Wrocławiu?

Martwisz się, jak go opłacić? A może zastanawiasz się, czy w ogóle masz szanse w IT, czy tylko Ty będziesz "zielony/-a" i czy to wszystko ma sens? Hej! Nie trać więcej czasu na rozmyślanie nad pytaniami, na które z przyjemnością Ci odpowiemy.

Porozmawiaj z naszym doradcą, chętnie opowie Ci o:

  • Programie i organizacji kursu
  • Czy to kurs dla Ciebie
  • Jak sfinansować kurs
  • Pomoże Ci w poszukiwaniu pracy
 

Wypełniłeś/aś formularz kontaktowy, co oznacza, że jesteś zainteresowany/a naszą ofertą i oczekujesz kontaktu z nasze. Więcej...

Sprawdź, gdzie jeszcze prowadzimy kursy: