Back to Top
 

Kurs programowania – Gdańsk

Interesuje Cię nauka programowania w Gdańsku? Trafiłeś w świetne miejsce! Wszystko dlatego, że w Coders Lab dedykujemy naszą ofertę szeroko pojętej nauce programowania. Niezależnie od tego, czy jesteś początkujący i dopiero zaczynasz swoją przygodę z kodowaniem, czy już masz pewne doświadczenie i chcesz poszerzyć swoje umiejętności, nasze propozycje są stworzone właśnie dla Ciebie!

Dlaczego? Wiemy, że programowanie to po prostu przyszłość. Różne języki z każdym dniem stają się coraz bardziej istotne na rynku pracy – zarówno na polskim, jak i tym europejskim czy światowym. Dlatego też zależy nam, aby dostarczyć Ci najaktualniejszej wiedzy, zgodnej z panującymi trendami i standardami w branży IT. Poznaj więc bliżej ofertę kursów programowania w Gdańsku stworzoną przez Coders Lab!

 
Programowanie na kursach w Coders Lab Gdańśk

Kursy programowania Gdańsk – poznaj ofertę w naszej szkole programowania

W naszej szkole IT stawiamy na wszechstronność. Rozumiemy, że branża ta jest złożona i zróżnicowana. Dlatego oferujemy wiele kursów, które odpowiadają na różne potrzeby i zainteresowania naszych uczniów. Prowadzimy więc zarówno podstawowy kurs programowania, jak i te na poziomie zaawansowanym z wiedzy specjalistycznej.

Jaki język programowania wybrać?

Wybór języka programowania zależy od wielu czynników, takich jak cele zawodowe, zainteresowania, a także typ projektów, które planujesz realizować. Dlatego też warto odpowiedzieć sobie na pytanie, czego oczekujesz po skończeniu kursu i na jakim stanowisku widzisz się w przyszłości.

Python

Python wykorzystywany jest w wielu różnych dziedzinach, takich jak strony internetowe, analiza danych, sztuczna inteligencja, a nawet uczenie maszynowe. To bardzo uniwersalny język, który pozwala na realizację różnorodnych projektów.

JavaScript

JavaScript używa się głównie do tworzenia interaktywnych stron internetowych. Umożliwia także obsługę zdarzeń. Niekiedy programiści wykorzystują go do pisania botów czy gier. Z kolei w języku Java tworzy się różnego rodzaju aplikacje, na przykład te internetowe, a czasem także i gry komputerowe.

W ramach naszej oferty edukacyjnej przygotowaliśmy kursy programistyczne, które pomogą Ci opanować kluczowe języki programowania, takie jak:

 • Python Developer
 • JavaScript Developer
 • Java Developer
 • Redux/React Developer
 

Czy kurs IT jest dla mnie?

Nie wiesz, który kurs wybrać? Zrób test predyspozycji i sprawdź, która ścieżka będzie dla Ciebie najlepsza.

Zrób test predyspozycji 
Chłopak zastanawia się, który kurs IT z oferty Coders Lab wybrać

Jak wygląda nauka programowania z Coders Lab?

Wiemy, że w nauce programowania niezwykle ważne są umiejętności. Dlatego nasze lekcje skupiają się na realizacji praktycznych zadań, które pomagają uczniom zrozumieć i zastosować nowo nabytą wiedzę.

Uczestnik kursu programowania w Gdańsku

Efektywna nauka

Od pierwszych dni kursu uczestnicy mają okazję pisać kod, rozwiązywać problemy i pracować nad rzeczywistymi projektami.

Wykładowca Coders Lab prowadzący zajęcia w Gdańsku

Wykfalifikowana kadra

Nasze kursy prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę – profesjonalistów, którzy nie tylko mają szeroką wiedzę techniczną, ale również doświadczenie w przekazywaniu jej innym.

Ekspert programowania prowadzący zajęcia w Coders Lab

Nauka od ekspertów

Na naszych kursach uczysz się więc od ekspertów, mających doświadczenie w branży IT. Wiedzą oni, co najbardziej jest cenione na rynku pracy.

Kurs programowania z gwarancją zatrudnienia Gdańsk – nauka analizy danych i nie tylko!

Jeżeli interesujesz się testowaniem oprogramowania, przygotowaliśmy kursy specjalistyczne w tej dziedzinie:

Tester Manualny

Wprowadzimy Cię w świat testowania oprogramowania, ucząc Cię skrupulatnego przeprowadzania testów i wykorzystywania narzędzi do testowania manualnego.

Tester Automatyzujący

kurs ten pomoże Ci podnieść swoje umiejętności testowania na wyższy poziom, nauczając Cię jak automatyzować procesy.

Dla osób, które są zainteresowane analizą danych, oferujemy następujące kursy:

 • Analityk Danych
 • Data Scientist
 • Python – Analiza Danych
 • SQL – Analiza Danych
 • Machine Learning

Każdy z tych kursów zapewni Ci niezbędną wiedzę, aby skutecznie pracować z danymi i wykorzystywać je do podejmowania istotnych i trafnych decyzji biznesowych.

Dodatkowo oferujemy kursy z zakresu SEO, Content Marketingu oraz IT dla HR. Każdy z tych kursów pozwoli Ci poszerzyć swoje kompetencje i wiedzę w wybranym obszarze, co jest niezwykle wartościowe w dynamicznie zmieniającym się świecie technologii. Pamiętaj, że umiejętność programowania i te związane z marketingiem czy SEO świetnie się uzupełniają i są doceniane przez potencjalnych pracodawców.

 
Absolwentka kursów programowania Coders Lab w Gdańsku

Kurs programowania Gdańsk – online i stacjonarne

Rozwijaj swoje umiejętności programistyczne z Coders Lab i wybierz formę nauki, która będzie do Ciebie pasować. Oferujemy bowiem kursy stacjonarne i zdalne.

Doskonale rozumiemy, że każdy z nas ma swój tryb życia i preferencje. Dlatego też w pełni dostosowujemy naszą ofertę, aby sprostać tym różnorodnym potrzebom. Kursy online umożliwiają naukę programowania prosto z Twojego domu, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie, pozwalające zbalansować naukę nowych umiejętności z innymi zobowiązaniami, takimi jak rodzina czy pasje.

Kursy odbywają się w dogodnych godzinach. Rozumiemy, że wiele osób pracuje lub chodzi do szkoły czy na uczelnię. Dlatego też w Coders Lab zapiszesz się na zajęcia dzienne, weekendowe lub wieczorowe. Serdecznie zapraszamy!

 

Zapraszamy do kontaktu w razie chęci wytyczenia nowej ścieżki kariery

Bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie pytania telefonicznie oraz mailowe i udzielimy wielu wyczerpujących informacji dotyczących szczegółów naszej pracy.

Porozmawiaj z naszym doradcą, chętnie opowie Ci o:

 • Programie i organizacji kursu
 • Czy to kurs dla Ciebie
 • Jak sfinansować kurs
 • Pomoże Ci w poszukiwaniu pracy
 

Wypełniłeś/aś formularz kontaktowy, co oznacza, że jesteś zainteresowany/a naszą ofertą i oczekujesz kontaktu z nasze. Więcej...

Sprawdź, gdzie jeszcze prowadzimy kursy: