Back to Top
 
Katowice kursy IT w Coders Lab

Kurs programowania – Katowice

Programowanie to przyszłość – wie o tym doskonale każdy, kto na co dzień ma choćby w minimalnym stopniu do czynienia z komputeryzacją współczesnego świata. Na internecie oraz komputerach oparty jest bowiem cały biznes, od niewielkich sklepów zaczynając, aż na potężnych korporacjach kończąc. Co więcej, nie zanosi się w tej kwestii na żadną niekorzystną zmianę. Dlatego też ilość pracy dla programistów będzie stale rosła w zastraszającym tempie.

 
Programista po kursie w Coders Lab przy pracy

Wejdź do branży IT z Coders Lab

Nasz kurs programowania w Katowicach Coders Lab pozwoli Ci wkroczyć w świat IT jako ekspert w swojej wąskiej specjalizacji. Aby jednak tak się stało, niezbędna okaże się nauka programowania w szkole Coders Lab, która gwarantuje uzyskanie wiedzy adekwatnej do oczekiwań obecnych pracodawców. To oznacza, że poznasz wszystkie zagadnienia z podstaw programowania, lecz także te zaawansowane i wyspecjalizowane pojęcia oraz działania, które wyróżnią Cię spośród innych pracowników.

Sprawdź terminy kursów IT w Katowicach

Wybierz jeden z naszych kursów w Katowicach w trybie dziennym lub wieczorowym i postaw swój pierwszy krok w świecie IT. Niezależnie od tego, czy chcesz się uczyć zdalnie czy stacjonarnie u nas w biurze, przerobisz dokładnie ten sam materiał.

Kurs
Miejsce
Tryb
Start
Zakończenie
Cena
Python Developer - Katowice
Kurs Python Developer03.08.2024 - 27.04.2025
Miejsce
Katowice
Tryb
Weekendowy
Cena
od 10 900 zł / już od 273 zł/mies.
Tester Manualny - Katowice
Kurs Tester Manualny10.08.2024 - 28.09.2024
Miejsce
Katowice
Tryb
Weekendowy
Cena
od 5 900 zł / już od 148 zł/mies.

Profesjonalne i pewne kursy programowania – Katowice

Każdy bootcamp w Katowicach realizowany jest przez naszych wyselekcjonowanych specjalistów z ogromną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem np. w produkcji aplikacji czy z zakresu tworzenia gier internetowych dla przodujących firm z branży IT na całym świecie. Ich doświadczenie nie wynika wyłącznie z czasu spędzonego na tym rynku, lecz także z chęci do doskonalenia się oraz podnoszenia swoich własnych umiejętności. Co to oznacza?

Świeża i aktualna wiedza ikona

Pewność uzyskania świeżej i aktualnej wiedzy

Wszystkie informacje przekazywane przez naszych specjalistów są zawsze aktualne. Eksperci uczestniczą nawet w cyklicznych konferencjach wyłącznie dla wyselekcjonowanych osób z branży IT, na których można uzyskać wiedzę przekazywaną jedynie najlepszym wykładowcom w Polsce.

Praktyczne ćwiczenia ikona

Praktyczne ćwiczenia

Nasi wykładowcy również z chęcią przekażą wiedzę na przykładach praktycznych, które z reguły mają największy wpływ na poziom przekazywanej wiedzy. To bardzo istotne zagadnienie, które pozwoli choćby w minimalnym stopniu poznać praktyczne zasady działania poszczególnych kwestii.

Profesjonalne odpowiedzi na pytania ikona

Profesjonalne odpowiedzi na wszystkie pytania

Nasi wykładowcy z chęcią odpowiedzą na wszystkie zadawane pytania – również na te, które wymagają szczególnie dużej wiedzy oraz podobnie ogromnego zaangażowania w przekazywaniu wiedzy. Niektóre mogą wymagać nawet wyjścia poza schemat.

Ciekawostki z rynku IT ikona

Ciekawostki z rynku IT

Nasi specjaliści przekazują w toku nauczania również wiedzę niedostępną dla zwykłych osób bez odpowiednio dużego doświadczenia i rozeznania na rynku. Część z nich znacznie podniesie Twoją efektywność na rynku pracy, a część zdecydowanie zmniejszy ryzyko popełnienia jakiegoś błędu.

Nie jesteś pewny czy programowanie jest dla Ciebie?

Masz wątpliwości? Zrób test predyspozycji i sprawdź, która ścieżka będzie dla Ciebie najlepsza.

Zrób test predyspozycji
siedzący, uśmiechnięty programista

Jak wygląda nasz kurs programowania w Katowicach?

Nasz kurs programowania w Katowicach występuje w dwóch wariantach, jako:

ikona kursy stacjonarne

Kurs stacjonarny

Przewidziane dla osób, które chcą porozmawiać i wejść w interakcję z wykładowcą „na żywo”, dla wielbicieli tradycyjnego przyswajania nauki i specjalistycznej wiedzy. Taki tok nauczania może występować jako standardowy, dzienny, jak i w postaci weekendowej. Wówczas odwiedzisz nas jedynie w wyselekcjonowane weekendy w okresie trwania kursu.

ikony kursy online

Kursy wirtualne

Nasza szkoła programowania online realizuje również nauczanie w trybie wirtualnym, czyli sprzed ekranu swojego komputera. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które mają problem z wygospodarowaniem czasu na dojazd do naszej siedziby bądź osiągają lepsze wyniki, ucząc się z domu.

 
Uczestniczka kursu IT w Katowicach przy pracy

Uzyskaj wiedzę i doświadczenie w IT – Katowice Coders Lab

Podstawy programowania oraz zaawansowane techniki nauczania dostępne wyłącznie w Coders Lab pozwolą Ci znaleźć pracę zarówno w dużych firmach, jak i niewielkich start-upach. Nasi absolwenci z jednej strony zasilają tryby ogromnych, międzynarodowych korporacji, podczas gdy z drugiej – zakładają nowe firmy, zajmujące się konkretnym zagadnieniem ze świata IT.

Co więcej, nasi doradcy pomogą w znalezieniu odpowiedniej pracy, mogą również zarekomendować Twoją kandydaturę do firm współpracujących z naszą.

Bootcamp w Katowicach – dlaczego Coders Lab?

Nasze zajęcia odbywają się cyklicznie co pewien czas, dlatego tym bardziej zachęcamy do uczestnictwa. Zarezerwuj swój termin i wraz z nami poznaj swój wymarzony język programowania od podszewki.

Uczestnik kursu IT Coders Lab w Katowicach przy pracy

Bogata oferta kursów

Nasza szkoła programowania jest jedną z najbardziej rozbudowanych, dlatego z chęcią nauczymy Cię Pythona, Javy, JavaScript czy zawodu Testera Manualnego.

Wykładowca kursu IT w Katowicach na zajęciach stacjonarnych

Wieloletnie doświadczenie

Dzięki naszemu doświadczeniu oraz stałemu uczestnictwu w konferencjach, możesz traktować nasz kurs informatyczny jako trampolinę swojej kariery. Pracować z bazami danych, uczestniczyć w tworzeniu aplikacji internetowych, jak i radzić sobie z codziennymi obowiązkami istotnymi z punktu widzenia każdego programisty.

Absolwent kursu IT w Katowicach w swojej pierwszej pracy

Przewaga na rynku pracy

Nowe umiejętności niezbędne na rynku IT w Katowicach pozwolą Ci stać się łakomym kąskiem dla pracodawców – wykorzystaj to i zapisz się na kurs zwiększający poziom Twoich kompetencji cyfrowych.

 

Masz pytania dotyczące kursów IT w Katowicach?

Martwisz się, jak go opłacić? A może zastanawiasz się, czy w ogóle masz szanse w IT, czy tylko Ty będziesz "zielony/-a" i czy to wszystko ma sens? Hej! Nie trać więcej czasu na rozmyślanie nad pytaniami, na które z przyjemnością Ci odpowiemy.

Porozmawiaj z naszym doradcą, chętnie opowie Ci o:

  • Programie i organizacji kursu
  • Czy to kurs dla Ciebie
  • Jak sfinansować kurs
  • Pomoże Ci w poszukiwaniu pracy
 

Wypełniłeś/aś formularz kontaktowy, co oznacza, że jesteś zainteresowany/a naszą ofertą i oczekujesz kontaktu z nasze. Więcej...

Sprawdź, gdzie jeszcze prowadzimy kursy: