Back to Top
 

Kurs programowania – Lublin

Nasz kurs programowania w Lublinie Coders Lab stanowi doskonały wybór dla wszystkich wielbicieli samodzielnego programowania – zarówno dla obecnych programistów z niewielkim doświadczeniem, jak i osób, które nie miały z branżą IT do czynienia nigdy wcześniej. Dzięki temu możesz skorzystać z naszych kursów programowania niezależnie od poziomu swojej aktualnej wiedzy lub liczby godzin przepracowanych w zawodzie.

 

Kursy prowadzone przez naszych specjalistów to gwarancja:

 
wysoki poziom wiedzy ikona

Uzyskanie niezrównanego poziomu wiedzy

Zarówno podstawy programowania, jak i te bardziej zaawansowane etapy nauczania, pozwolą Ci nabyć bardzo dużą wiedzę istotną w dalszym etapie samorozwoju. Skonkretyzowaną, specjalistyczną i niezwykle pomocną;

Konkurencyjność na rynku pracy ikona

Zwiększenie konkurencyjności na rynku pracy

Pracodawcy cenią sobie specjalistów, a uczęszczając na nasze kursy, zostaniesz nim szybciej niż zakładasz. Certyfikaty są respektowane przez większość właścicieli firm z branży IT, a działy HR doskonale oceniają kandydatów, którzy uczęszczali na nasze kursy programowania;

minimalizacja liczby błędów ikona

Minimalizacja liczby błędów

Każdy z nas popełnia pewne błędy i gafy – celem naszych wykładowców jest to, aby zmarginalizować ryzyko pojawienia się ich do minimum. Część z nich może bowiem spowodować wielodniowy zastój w pracy, inne z kolei przyczyniają się do wycofania w zasadzie gotowego produktu z rynku. Warto ich unikać;

uzyskanie wiedzy tajemnej ikona

Uzyskaniu wiedzy „tajemnej”

Nasi wykładowcy to osoby z wieloletnim stażem, którzy poznali w zasadzie całkowicie rynek programowania. Wszyscy są obecni na rynku już od lat i poznali przez ten czas te podstawowe zagadnienia, jak i te, które są dostępne wyłącznie dla najlepszych specjalistów z kraju. Część informacji jest w zasadzie przekazywana jedynie z ust do ust – nie znajdziesz ich w poradnikach.

 

Nie jesteś pewny czy programowanie jest dla Ciebie?

Masz wątpliwości? Zrób test predyspozycji i sprawdź, która ścieżka będzie dla Ciebie najlepsza.

Zrób test predyspozycji
siedzący, uśmiechnięty programista
 

Jak przebiega nasz kurs programowania w Lublinie

Nasz kurs programowania w Lublinie jest z reguły podzielony na kilka etapów, podstawową różnicę pomiędzy nimi stanowi jednak forma nauczania.

ikona programisty

Kursy stacjonarne

dedykowane wielbicielom uczestnictwa w spotkaniach z ekspertami „na żywo” i osobom, które cenią sobie możliwość podjęcia bezpośredniej dyskusji z wykładowcą. W ten sposób możesz poznać wszystkie języki programowania i odbyć praktyczne ćwiczenia pod czujnym okiem eksperta.

ikona komputera

Kursy online

obecnie jest to pełnoprawna alternatywa dla tradycyjnych spotkań stacjonarnych. W tym przypadku kursy programowania odbywają się online, dlatego można na nie uczestniczyć również sprzed własnego biurka w domu czy w pracy. To doskonały wybór dla osób, które osiągają lepsze wyniki, przyswajając wiedzę w swoim ulubionym środowisku.

 
Absolwent kursu programistycznego w Coders Lab przy pracy

Kurs programowania Lublin – profesjonalny w każdym calu

Nasze kursy programowania są niezwykle profesjonalne. Od początku wyznajemy zasadę, że właśnie ten aspekt jest w naszej pracy najważniejszy. Dlatego też stawiamy na najlepszych, znanych wykładowców, którzy od lat uczestniczą w procesach tworzenia aplikacji webowych i mobilnych czy w pracach związanych luźno lub ściśle z bazami danych.

Wszyscy z łatwością przekażą całą wymaganą przez rynek wiedzę, lecz w profesjonalny sposób. Co to oznacza? Głównie to, że wszystkie etapy nauki, takie jak pierwsze zajęcia w zakresie podstaw programowania, jak i ostatnie godziny szlifujące umiejętności, są precyzyjnie zaplanowane i pełne niezwykle potrzebnej wiedzy. Nie stosujemy wypełniaczy oraz nieuczciwych zagrywek, które mają sztucznie wydłużyć czas trwania całego kursu. Wprost przeciwnie – uzyskasz w praktyce dosłownie wszystkie umiejętności niezbędne w swojej pracy.

 

Kursy programowania Lublin – Coders Lab specjalnie dla Ciebie

W Coders Lab, jako jeden z niewielu organizatorów szkoleń, skutecznie łączymy wysoką efektywność nauki oraz profesjonalny i światowy poziom przekazywanej wiedzy ze sposobem realizacji poszczególnych działań. To z kolei sprawia, że wybierając którąkolwiek formę nauki, osiągniesz z niej maksimum wiedzy przy minimum wyrzeczeń.

Absolwent kursu programistycznego w Coders Lab przy pracy

Nowe perspektywy

Na nasze kursy programowania w Lublinie przychodzą głównie ludzie, którzy chcą zmienić swoje życie lub spersonalizować się na rynku pracy. Część z nich uzyskuje dzięki Coders Lab nową specjalizację, a inni dopiero wkraczają na ścieżkę swojej nowej, programistycznej kariery.

Mentor pomagający kursantowi na kursie programowania w Coders Lab

Wsparcie doradcy

Nasi doradcy pomogą Ci wybrać odpowiedni kurs i przekażą wszystkie informacje dotyczące realizowanych aktualnie programów telefonicznie lub mailowo. Wraz z nami możesz wybrać najbardziej odpowiedni kurs programowania w Lublinie, po czym rozpocząć naukę w najbliższym terminie lub nieco dalszym, jeśli nie dotrzesz na ten realizowany najszybciej.

Kursant uczestniczący w kursie stacjonarnym w Coders Lab

Różne tryby nauki

Możesz uczyć się zarówno z domu, jak i ze stacjonarnej sali wykładowczej, uzyskasz ogromny poziom wiedzy w najbardziej wygodny dla siebie sposób. Takie rozwiązanie gwarantuje w praktyce wysoką efektywność przyswajania wiedzy, a minimum wychodzenia ze swojej prywatnej strefy komfortu.

Masz pytania dotyczące kursów IT w Lublinie?

Porozmawiaj z naszym doradcą, chętnie opowie Ci o:

  • Programie i organizacji kursu
  • Czy to kurs dla Ciebie
  • Jak sfinansować kurs
  • Pomoże Ci w poszukiwaniu pracy

Zapraszamy na nasze szkolenia. Poznasz solidne podstawy programowania i wyszlifujesz najważniejsze zagadnienia przekazywane przez naszych ekspertów.

 

Wypełniłeś/aś formularz kontaktowy, co oznacza, że jesteś zainteresowany/a naszą ofertą i oczekujesz kontaktu z nasze. Więcej...

Sprawdź, gdzie jeszcze prowadzimy kursy: