Back to Top
 

Kurs programowania – Szczecin

Programowaniem nazywamy proces tworzenia i projektowania algorytmów, programów i narzędzi – czyli fundamentów, na których stoi współczesny świat. Za pomocą języków programowania, takich jak Python, Java czy JavaScript programiści mogą dawać komputerom instrukcje, jak rozwiązać konkretne problemy lub wykonać żądane operacje.

 
Absolwent kursu IT w Coders Lab w Szczecinie przy pracy

Programowanie — zawód przyszłości

Programowanie umożliwia tworzenie szerokiej gamy aplikacji, od prostych skryptów i stron internetowych, po zaawansowane systemy operacyjne i aplikacje mobilne. To dzięki programowaniu mamy dostęp do wielu narzędzi i technologii, które znacząco ułatwiają codzienne życie i przyczyniają się do postępu technologicznego społeczeństwa. Decydując się na kursy programowania – Szczecin Coders Lab, możesz uzyskać ogromną wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu programowania. Przekazywaną zawsze przez naszych najlepszych specjalistów i bogatą w informacje, których nie spotkasz nigdzie indziej.

Kurs programowania w Szczecinie – najważniejsze zalety

Nasza firma Coders Lab, lat oferująca szkolenia z zakresu programowania, wyróżnia się na rynku kilkoma kluczowymi cechami:

wykwalfikowani wykladowcy ikona

Wykwalifikowani wykładowcy

Stawiamy wyłącznie na wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów, którzy nie tylko posiadają wiedzę techniczną, ale także potrafią przekazywać ją w zrozumiały i przystępny sposób.

Rzetelne materiały ikona

Rzetelne materiały

Dostarczamy aktualne dane, zawsze sprawdzone i przetestowane w praktyce, które odzwierciedlają bieżące trendy i technologie w świecie programowania.

Odpowiednie środowisko nauki ikona

Odpowiednie środowisko nauki

Zapewniamy interaktywne środowisko nauki, które umożliwia uzyskanie nieco bardziej praktycznych doświadczeń, realizację projektów „na żywo” oraz bieżące wsparcie w rozwiązywaniu problemów.

Różnorodne tryby kursów ikona

Różnorodne tryby kursów

Stawiamy również na elastyczność, różnorodność dostępnych kursów i możliwość dostosowania programu szkolenia do indywidualnych potrzeb uczestników. Dzięki temu masz dwie możliwości: kurs stacjonarny lub kurs online.

Pozytywne opinie ikona

Pozytywne opinie absolwentów

Posiadamy pozytywne opinie i referencje od absolwentów naszych dotychczasowych szkoleń, co potwierdza naszą skuteczność i wartość edukacyjną. Część osób założyła własną firmę, inni zasilają szeregi największych korporacji zarówno w Polsce, jak i za granicami naszego kraju.

Wysoki poziom wiedzy ikona

Wysoki poziom wiedzy

Przekazujemy kursantom wiedzę „tajemną”, dostępną wyłącznie dla najlepszych specjalistów, którzy są obecni na rynku programowania od wielu lat bądź nawet całych dziesięcioleci. To informacje, których nie uzyskasz w żaden inny sposób, czy to w poradnikach, czy innych forach internetowych.

Nie jesteś pewny czy branża IT jest dla Ciebie?

Masz wątpliwości? Zrób test predyspozycji i sprawdź, która ścieżka będzie dla Ciebie najlepsza.

Zrób test predyspozycji
siedzący, uśmiechnięty programista

Formy nauki w Coders Lab

Dopasuj je do swoich potrzeb. Niezależnie od tego, czy chcesz się uczyć zdalnie z domu, czy stacjonarnie u nas w biurze, przerobisz dokładnie ten sam materiał.

ikona programisty

Kursy stacjonarnie

Kursy stacjonarne odbywają się w siedzibie Coders Lab. Jeśli wolisz osobiście spotkać się z wykładowcą i innymi kursantami, ta forma nauki będzie dla Ciebie lepsza. Pozwala ona nawiązać bezpośredni kontakt ze szkoleniowcem, lecz wymaga osobistej wizyty w miejscu jego prowadzenia.

Nauka stacjonarna to:

 • możliwość nawiązania bezpośredniego kontaktu z innymi kursantami,
 • 50% zajęć w sali z wykładowcą i grupą i 50% nauki własnej,
 • zajęcia prowadzone w siedzibach Coders Lab.
ikona komputera

Kursy zdalne

Na kursach zdalnych uczysz się w wirtualnej klasie. Jest to nauka programowania online, która łączy zajęcia na żywo oraz naukę własną, a wszystko to na autorskiej platformie Coders Lab. Potrzebujesz tylko komputera i dostępu do internetu. Dowiedz się więcej tutaj.

Nauka zdalna to:

 • jakość kursu stacjonarnego,
 • 50% zajęć na żywo z wykładowcą i grupą w wirtualnej klasie,
 • 50% nauki własnej o dowolnej porze,
 • możliwość nauki z dowolnego miejsca.
 

Dlaczego warto wybrać się na kursy programowania w Szczecinie?

Nasz kurs programowania w Szczecinie jest odpowiedzią na oczekiwania współczesnych programistów, którzy chcą osiągnąć w swoim życiu zawodowym coś więcej, niż zwykłą, standardową pracę. Wielu absolwentów naszego ośrodka szkoleniowego próbowało swoich sił także w ramach nauki samodzielnej. Zawsze niestety z mizernym skutkiem. Dlaczego? Jest ku temu całe mnóstwo istotnych powodów:

Uczestnik kursu programowania w Coders Lab

Instruktorzy i wsparcie

Nasze szkolenia IT w Szczecinie zapewniają dostęp do doświadczonych instruktorów i wykładowców z przeogromną wiedzą i doświadczeniem, co może pomóc w rozwiązywaniu problemów i zrozumieniu trudniejszych koncepcji. Co więcej, nasze kursy programowania mają precyzyjnie zaplanowaną i przeanalizowaną strukturę i harmonogram, co może pomóc utrzymać Cię zmotywowanym i skoncentrowanym na nauce.

Mentor pomagający kursantowi podczas kursu programowania w Coders Lab

Pewność wiedzy

Kursy Coders Lab opierają się na aktualnej, najnowszej wiedzy i danych, przez co zawsze przygotowują kursanta do zawodu na podstawie wyłącznie najświeższych informacji ze świata IT. W przeciwieństwie do poradników czy innych kursów lub maratonów, które zwykle opierają się na wiedzy przestarzałej, a czasami na tyle nieaktualnej, że szkodliwej.

Uczestnik kursu IT przy komputerze

Certyfikaty

Nasz kurs Coders Lab zawsze kończy się uzyskaniem certyfikatu. I to nie byle jakiego, a respektowanego przez większość pracodawców jako świadectwo uzyskania ogromnej wiedzy i jej zgodności z aktualnymi trendami w świecie IT. Dla pracodawców nasz certyfikat oznacza pewność dokonania wyboru, a dla Ciebie – uzyskania dobrze płatnej, rozwojowej pracy.

Kursantka kursu programowania w Szczecinie w Coders Lab

Szkolenia IT w Szczecinie – powierz swoją przyszłość naszemu doświadczeniu!

Zapraszamy na kurs programowania w Szczecinie Coders Lab. Jesteśmy firmą z tradycjami, zatrudniamy najlepszych specjalistów, a nasze działania wyznaczają zawsze rynkowe trendy w zakresie szkoleń z branży IT. Od lat uczestniczymy w konferencjach technologicznych, a nasi wykładowcy planują każde spotkanie z długim wyprzedzeniem. Co to oznacza? Pewność uzyskania ogromnej wiedzy, wiele dostępnych terminów oraz nieograniczony kontakt z naszymi przedstawicielami w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań.

 

Masz pytania dotyczące kursów IT w Szczecinie?

Porozmawiaj z naszym doradcą, chętnie opowie Ci o:

 • Programie i organizacji kursu
 • Czy to kurs dla Ciebie
 • Jak sfinansować kurs
 • Pomoże Ci w poszukiwaniu pracy

Zapraszamy na nasze szkolenia. Poznasz solidne podstawy programowania i wyszlifujesz najważniejsze zagadnienia przekazywane przez naszych ekspertów.

 

Wypełniłeś/aś formularz kontaktowy, co oznacza, że jesteś zainteresowany/a naszą ofertą i oczekujesz kontaktu z nasze. Więcej...

Sprawdź, gdzie jeszcze prowadzimy kursy: