Back to Top
 
Poznań - kursy IT z Coders Lab

Profesjonalny kurs programowania – Poznań Coders Lab

Nowoczesna branża IT jest zmienna, skomplikowana oraz, co istotne dla przyszłych programistów, bardzo wymagająca pod kątem wiedzy. Oferujemy profesjonalne usługi najwyższej klasy, w tym kurs programowania w Poznaniu, który pomoże Ci w uzyskaniu tej wiedzy. Rynek ten wbrew pozorom wcale nie jest nasycony i nie zanosi się na to, aby kiedykolwiek taki się stał. Ogromna liczba wakatów oraz niedobór dobrych specjalistów to kwestie, przez które programiści o wąskiej i ścisłej specjalizacji z całą pewnością nie będą narzekać na brak pracy.

Sprawdź terminy kursów IT w Poznaniu

Wybierz jeden z naszych kursów w Poznaniu w trybie dziennym lub wieczorowym i postaw swój pierwszy krok w świecie IT. Niezależnie od tego, czy chcesz się uczyć zdalnie czy stacjonarnie u nas w biurze, przerobisz dokładnie ten sam materiał.

Kurs
Miejsce
Tryb
Start
Zakończenie
Cena
Python Developer - Poznań
Kurs Python Developer08.06.2024 - 09.02.2025
Miejsce
Poznań
Tryb
Weekendowy
Cena
od 10 900 zł / już od 273 zł/mies.
Tester Manualny - Poznań
Kurs Tester Manualny29.06.2024 - 29.06.2024
Miejsce
Poznań
Tryb
Weekendowy
Cena
od 5 900 zł / już od 148 zł/mies.

Zacznij programować z Coders Lab!

Oferujemy kurs programowania w Poznaniu w Coders Lab, dostosowany do Twoich potrzeb, elastyczny i niezwykle profesjonalny, a przy tym także przystępny cenowo.

ikona efektywna nauka

Pełen profesjonalizm

Nie uznajemy półśrodków i kompromisów w szczególności na polu profesjonalizmu. Z tego względu zawsze precyzyjnie przygotowujemy plan nauki, dostosowujemy jego zakres do oczekiwań całej grupy, jak i wybieramy odpowiednich mentorów. Współpraca z nami zawsze przebiega na jasnych, klarownych zasadach, a żadne działania nie są przypadkowe. Planujemy każdą minutę kursu, dzięki czemu Ty, jako uczestnik, otrzymasz ściśle wyselekcjonowaną wiedzę wyłącznie najwyższej klasy

ikona opieka mentora

Ogrom wiedzy

Przekazujemy skonkretyzowaną wiedzę, na której warto polegać w przyszłej pracy. Wykorzystujemy sprawdzone i pewne pomoce naukowe, a nasi wykładowcy uczestniczą w wielu konferencjach dla programistów. Wszyscy mają za sobą wieloletnie doświadczenie i dużą wiedzę, dzięki której uzyskali w swojej branży uznanie. Na kursie otrzymasz zarówno wiedzę podstawową, jak i tą, którą zdobywają wyłącznie nasi mentorzy. To duża zaleta, której nie da się nie docenić.

ikona wsparcie grupy

Elastyczność

Nasze kursy programowania w Poznaniu stanowią odpowiedź na oczekiwania współczesnych klientów, dla których liczy się możliwość dostosowania programu do ich wymagań. Nasze terminy są aktualizowane na bieżąco, a każdy program możesz zrealizować na dwa sposoby – stacjonarnie bądź online. Pierwsze rozwiązanie jest najlepszym wyborem dla wielbicieli spotkania twarzą w twarz z mentorem, drugie z kolei stanowi świetny wybór dla osób, które najlepiej uczą się we własnym domu.

ikona dogodne warunki nauki

Bezpieczeństwo

Współpraca z Coders Lab przebiega zawsze na wyraźnie określonych zasadach. Nie musisz martwić się niedopowiedzeniami, gdyż cały program oraz wszystkie kwestie poboczne będą Ci znane na długo przed ostatecznym zapisaniem się na kurs. W razie jakichkolwiek pytań możesz się z nami skontaktować mailowo lub telefonicznie. Doradcy z przyjemnością przybliżą cały zarys współpracy.

Samodzielność

Dla nas liczą się Twoje umiejętności, dlatego program staramy się przygotować w taki sposób, aby zintensyfikować proces nauczania do maksimum. Z tego względu całą pracę dzielimy na dwa etapy – część zadań wykonasz wraz z naszym wykładowcą, podczas gdy drugą część – samodzielnie. To pozwoli Ci z jednej strony przyswoić dużą wiedzę, a z drugiej wykorzystać ją w taki sposób, jak podczas codziennej pracy zawodowej.

Obserwowanie trendów

Nie uznajemy kompromisów na polu naszej wiedzy, dlatego stale pogłębiamy jej zakres. Nasi wykładowcy obserwują trendy, uczestniczą w konferencjach i badają rynkowe trendy. Dzięki temu jako uczestnik możesz mieć pewność tego, że kursy informatyczne w Poznaniu Coders Lab będą realizowane ze zwróceniem uwagi na aktualną, najświeższą wiedzę.

 

Czy kurs IT jest dla mnie?

Nie wiesz, który kurs wybrać? Zrób test predyspozycji i sprawdź, która ścieżka będzie dla Ciebie najlepsza.

Zrób test predyspozycji 
Chłopak zastanawia się, który kurs IT z oferty Coders Lab wybrać

Poznaj nasz bootcamp – Poznań

Kurs programowania w Poznaniu realizowany przez Coders Lab stanowi doskonały wybór w swojej kategorii cenowej. Zawsze zapewniamy profesjonalne podejście, przekazujemy w trakcie nauki ogromną wiedzę.

Dostosowane grupy

Dostosowujemy grupę, w tym jej wielkość i poziom zaawansowania, do konkretnych uczestników, dzięki czemu każdy z nich może czuć się naprawdę komfortowo. Wiemy, jak ważny jest kontakt z grupą. Kontakt z grupą składającą się z ludzi o podobnych ambicjach, przygotowuje Cię do pracy zespołowej w nowoczesnym, profesjonalnym otoczeniu (pamiętaj – praca programisty, testera czy analityka danych to nie tylko praca z komputerem!).

Wiele lat doświadczenia

Jesteśmy marką znaną już od lat w branży IT. Na nasz bootcamp w Poznaniu przez wiele lat zdecydowało się mnóstwo klientów, w tym osoby, które chciały zmienić ścieżkę kariery lub zupełnie się przebranżowić. Wyszkoliliśmy już tysiące osób. Część z nich pracuje w swoim zawodzie w Polsce lub za granicą, inni z kolei założyli swoje własne firmy i wykonują działania jako freelancerzy. Po zakończeniu kursu i Ty będziesz miał taki wybór! My z kolei w tym Ci pomożemy, gdyż stale obserwujemy branżę IT.

Szeroka oferta kursów

Proponujemy kursy Java, JavaScript, Python, Analityka Danych oraz na Testera Manualnego, czyli różne drogi do dalszego rozwoju. Każda z nich zapewnia znakomite warunki pracy, wysokie wynagrodzenie oraz spełnienie się jako specjalista w wąskiej dziedzinie. Staramy się również, aby w ramach kursu przekazywać nie tylko wiedzę, lecz także sposoby na dalsze samodoskonalenie swoich umiejętności. Dzięki temu staniesz się programistą kompletnym – godnym zaufania, profesjonalnym i atrakcyjnym na rynku pracy.

 

Nowoczesny i dostosowany do Ciebie kurs programowania – Poznań

Skontaktuj się z nami już dziś i zapisz się na kurs programowania w Poznaniu. Bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie pytania mailowo i telefonicznie związane z organizacją kursów, jak i na te, które dotyczą przebiegu nauczania. Jesteśmy transparentną firmą, która nie lubi pozostawiać żadnych niedopowiedzeń, dlatego zachęcamy do współpracy.

Wraz z doradcą uzgodnij właściwy dla siebie termin i wybierz wraz z nami zakres swojego nauczania. Na nasze kursy zapisują się nie tylko profesjonaliści, którzy chcą rozbudować zakres swojej wiedzy o kolejne specjalizacje, lecz także zupełnie początkujący.

 

Masz pytania dotyczące kursów IT w Poznaniu?

Martwisz się, jak go opłacić? A może zastanawiasz się, czy w ogóle masz szanse w IT, czy tylko Ty będziesz "zielony/-a" i czy to wszystko ma sens? Hej! Nie trać więcej czasu na rozmyślanie nad pytaniami, na które z przyjemnością Ci odpowiemy.

Porozmawiaj z naszym doradcą, chętnie opowie Ci o:

  • Programie i organizacji kursu
  • Czy to kurs dla Ciebie
  • Jak sfinansować kurs
  • Pomoże Ci w poszukiwaniu pracy
 

Martwisz się, jak go opłacić? A może zastanawiasz się, czy w ogóle masz szanse w IT, czy tylko Ty będziesz "zi. Więcej...

Sprawdź, gdzie jeszcze prowadzimy kursy: