Back to Top
 
Kursy programowania w Łodzi

Kurs programowania — Łódź

Programowanie uznawane jest za jedną z ważniejszych kompetencji przyszłości na rynku pracy. Zapotrzebowanie na programistów ciągle rośnie – i to nie tylko w firmach zajmujących się typowo sektorem IT. Obecnie każde większe przedsiębiorstwo chce mieć na swoim pokładzie specjalistę od IT. Jednak jeśli chcesz rozpocząć karierę w tej branży, musisz mieć praktyczne umiejętności i kompleksową wiedzę.

W Coders Lab wyposażymy Cię w pełny pakiet, który pozwoli Ci podjąć zatrudnienie w największych korporacjach świata bądź działać na własny rachunek i otworzyć własną firmę programistyczną. Nasze kursy przeznaczone są nie tylko dla osób początkujących, ale także dla specjalistów, którzy chcą podnieść swoje kompetencje. Zainwestuj w swoją przyszłość zawodową z Coders Lab!

 

Dlaczego warto wybrać nasz kurs programowania w Łodzi?

Kurs programowania w Łodzi to efekt wieloletnich przygotowań i setki opracowanych przez naszych specjalistów materiałów przygotowawczych. Przeprowadzimy Cię przez początkowe etapy zdobywania wiedzy aż do tworzenia gier, stron internetowych, aplikacji czy zarządzania bazami danych – w zależności od wybranego kursu. Z nami możesz uczyć się tak, aby nie tracić czasu na zbędne informacje – wszystko, czego potrzebujesz, uzyskasz w skondensowanej formie, która umożliwi Ci skuteczne i szybkie opanowanie materiału. Dlaczego jeszcze warto wybrać kurs programowania od Coders Lab?

Zadowolony uczesników kursu IT Coders Lab w Łodzi

Nowoczesne metody nauczania

w Coders Lab stosujemy nowoczesne metody nauczania polegające na przerabianiu materiału w połowie z wykładowcą, a w połowie samodzielnie, tak aby każdy mógł dostosować czas i miejsce nauki do swoich codziennych planów. Dzięki temu nauka staje się sposobem na spędzenie wolnego czasu. Hobby, a nie przymus!

Wykładowca kursu programistycznego w Łodzi podczas pracy

Wykładowcy z aktualną wiedzą

Branża IT ciągle się zmienia, dlatego w Coders Lab stawiamy na doświadczonych specjalistów, którzy w programowaniu odnajdują swoje hobby. Dzięki temu ciągle uzupełniają swoją wiedzę i śledzą nowinki, które następnie przekazują swoim kursantom!

Uczestnik kursu programistycznego w Łodzi przy komputerze

Szkolimy kompetencje przyszłości

Już samo programowanie to inwestycja w Twoją zawodową przyszłość, jednak na naszych kursach idziemy o krok dalej! Przez praktyczne ćwiczenia wykładowcy pomogą Ci doskonalić logiczne myślenie i strategiczne podejście do problemów. Wspólne tworzenie aplikacji to szereg umiejętności związanych z pracą w grupie. Coders Lab to nie tylko solidne podstawy i rozwój w programowaniu, ale także kompetencje miękkie!

 
Uczestnik szkoleń IT w Łodzi

Szkolenia IT – Łódź

Szkolenie IT w Łodzi ze specjalistami z Coders Lab to sposób na zdobycie wyspecjalizowanej wiedzy, dzięki której uzyskasz umiejętności nastawione na pracę na konkretnym stanowisku. Nie oznacza to jednak, że na tym koniec! Możesz podejmować różne kursy i uzupełniać swoją wiedzę, aż sam staniesz się ekspertem. Nie wiesz, od czego zacząć?

Zapoznaj się z naszym testem predyspozycji, który podpowie Ci, która ścieżka zawodowego rozwoju jest najlepiej dopasowana do Twoich preferencji, zainteresowań i aktualnego stanu wiedzy na temat programowania. W razie dodatkowych pytań nasi doradcy pomogą Ci podjąć decyzję!

 

Czy kurs IT jest dla mnie?

Nie wiesz, który kurs wybrać? Zrób test predyspozycji i sprawdź, która ścieżka będzie dla Ciebie najlepsza.

Zrób test predyspozycji 
Chłopak zastanawia się, który kurs IT z oferty Coders Lab wybrać

Kursy programowania w Łodzi – stacjonarnie i online

Nasze kursy programowania w Łodzi prowadzimy stacjonarnie i online. Możesz wybrać najwygodniejszą formę nauki, która odpowiada Twoim preferencjom, lokalizacji i obowiązkom życia codziennego.

ikona programisty

Nauka stacjonarna

Przeznaczona jest dla osób, które cenią sobie tradycyjną formę przyswajania wiedzy oraz kontakt "twarzą w twarz" z wykładowcą i innymi uczestnikami kursu.

ikona komputera

Nauka online

Możesz uczyć się z każdego miejsca na świecie niezależnie od tego czy jest to Twój dom, biuro czy hotel na egzotycznych wakacjach. Kursanci biorą udział w wykładach online i przerabiają ten sam materiał, jaki grupy na zajęciach stacjonarnych.

 
Uczestniczka kursu programowania w Coders Lab przy komputerze

Coders Lab – czego się nauczysz?

Oferujemy kompleksowe programy nauczania zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych programistów, dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie. Już pierwsze zajęcia sprawiają, że uczestnicy kursu są bardzo zaangażowani w prowadzone zajęcia – nasi wykładowcy wiedzą, jak zaciekawić słuchaczy. Czego nauczysz się na kursach w Coders Lab? W zależności od wybranego kursu poznasz zasady działania konkretnych języków programowania, takich jak między innymi Python, C++, czy JAVA. Oprócz tego nasza nauka programowania obejmuje także SQL oraz AI. Jednak to tylko niektóre zagadnienia, które poznasz na kursach w Coders Lab!

Zacznij karierę w IT – Coders Lab

Nasze kursy dedykowane są osobom, które chcą związać swoją karierę z branżą IT lub rozwijać swoje zawodowe kompetencje i zdobywać kolejne szczeble w firmowej hierarchii. To także świetna opcja dla osób, które myślą o rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej.

strategiczna nauka ikona

Strategiczna nauka

Plany nauczania oparte są o strategie i dokładne wytyczne, które obrazują aktualne zapotrzebowanie na rynku pracy oraz uwzględniają przyszłe potrzeby sektora IT. Dzięki temu wiesz dokładnie czego i kiedy się uczysz i najważniejsze – znasz cel!

Sukcesy naszych kursantów ikona

Sukcesy naszych kursantów

Osoby, które podjęły naukę w Coders Lab dzisiaj rozwijają swoje kariery w międzynarodowych korporacjach bądź pracują na własne imię. O naszej skuteczności świadczą dziesiątki zadowolonych i dobrze opłacanych analityków danych, managerów projektów IT, JAVA developerów czy specjalistów SEO.

Profesjonalne podejście ikona

Profesjonalne podejście

Nasi eksperci służą pomocą na każdym etapie nauki. Profesjonalne podejście do omawianych zagadnień i skupienie na indywidualnych potrzebach każdego uczestnika sprawiają, że każdy, kto korzysta z kursu, wyniesie coś dla siebie.

Dobrze dopasowana grupa ikona

Dobrze dopasowana grupa

Każda grupa jest przez nasz przygotowywana w taki sposób, aby każdy uczestnik naszych zajęć mógł czuć się w pełni komfortowo. Również wtedy, gdy Twoja wiedza jest niewielka, jesteś początkujący i chcesz uzyskać odpowiednią ilość informacji, aby rozpocząć swoją nową, lepszą ścieżkę kariery.

 

Masz pytania dotyczące kursów IT w Łodzi?

Martwisz się, jak go opłacić? A może zastanawiasz się, czy w ogóle masz szanse w IT, czy tylko Ty będziesz "zielony/-a" i czy to wszystko ma sens? Hej! Nie trać więcej czasu na rozmyślanie nad pytaniami, na które z przyjemnością Ci odpowiemy.

Porozmawiaj z naszym doradcą, chętnie opowie Ci o:

  • Programie i organizacji kursu
  • Czy to kurs dla Ciebie
  • Jak sfinansować kurs
  • Pomoże Ci w poszukiwaniu pracy
 

Wypełniłeś/aś formularz kontaktowy, co oznacza, że jesteś zainteresowany/a naszą ofertą i oczekujesz kontaktu z nasze. Więcej...

Sprawdź, gdzie jeszcze prowadzimy kursy: