Back to Top
 

Pierwszy krok do branży IT

Nie masz pewności, czy branża IT jest dla Ciebie? Darmowy, 5-godzinny kurs podstaw HTML-a i CSS-a rozwieje Twoje wątpliwości. Zarejestruj się na kurs, a na własnej skórze przekonasz się, że i Ty możesz programować.

Sprawdź się podczas darmowego szkolenia i przekonaj się, że kariera w IT jest dla Ciebie.

 

20 filmów wideo

Nasz ekspert prowadzi Cię za rękę. Na filmach wideo zobaczysz, jak wykonać kolejne etapy projektu. Potem wystarczy tylko otworzyć każdy krok. To darmowa nauka w jakości premium!

Quizy i zadania

Stawiamy na praktykę. Każda lekcja na kursie to artykuł, wideo oraz quizy i zadania. W ten sposób od razu sprawdzasz zdobytą wiedzę i naprawdę uczysz się, jak programować.

 
darmowy kurs html i css

Podstawowa wiedza w 5 godzin!

W krótkim czasie samodzielnie nauczysz się wielu rzeczy! Poznasz szczegóły naszej oferty kursów programowania, testowania oraz analizy danych.

Zobacz, czego się nauczysz
 

2 podstawowe narzędzia

Poznasz Visual Studio Code, darmowy edytor kodu źródłowego, oraz LMS, autorską platformę edukacyjną Coders Lab. Nie mamy też wymagań sprzętowych – Twój komputer jest okej!

5% rabatu na kurs

Zakończ z sukcesem cały materiał darmowego kursu z podstaw HTML-a i CSS-a i odbierz zniżkę! Wybierz kurs, który chcesz zrobić, i skontaktuj się z naszym doradcą kariery.

Regulamin promocji znajdziesz TUTAJ

 
student rozpoczynający naukę HTML i CSS

Naucz się HTML-a i CSS-a

Zarejestruj się na naszej platformie e-learningowej i weź udział w darmowym kursie. Z dostępnymi materiałami wideo i serią praktycznych zadań to naprawdę proste.

Zacznij naukę