Back to Top
 

Zapisz się na darmowy webinar poświęcony Product Managementowi!

Zapraszamy Cię na webinar dotyczący kariery Product Managera IT, czyli kluczowej osoby odpowiedzialnej za prowadzenie i koordynowanie procesu tworzenia oraz rozwijania produktu.

Dowiesz się, kim jest, czym się zajmuje, jakie produkty tworzy i rozwija oraz dlaczego dziś pracuj.pl pęka w szwach od ofert pracy na to stanowisko.

To idealna okazja, aby dowiedzieć się, jakie kroki podjąć na początku swojej drogi do rozwoju w tej dziedzinie.

 
 
Product Manager IT po kursie w Coders Lab

Dlaczego warto zostać product managerem?

Rola Product Managera to nie tylko duże wynagrodzenie, ale przede wszystkim satysfakcja z pracy nad ciekawymi projektami, możliwość wpływania na kształtowanie produktów, a także rozwijanie umiejętności miękkich i technicznych. Praca jako Product Manager to szansa na zdobycie interdyscyplinarnego doświadczenia, pracę z różnymi zespołami i możliwość rozwijania się w wielu obszarach — od technologii, poprzez analizę danych, aż po zarządzanie zespołami.

Wiesz już, jak ciekawa jest praca jako Product Manager. Jesteś zainteresowany technologią i zarządzaniem? Przyjdź na nasz webinar i poznaj swoje możliwości rozwoju w tym kierunku.

Dołącz do nas 7 września i dowiedz się jak zostać Product Managerem

Zapisz się!
 
 

Kluczowymi tematami naszego webinaru będą:

 

Kim jest i czym się zajmuje Product Manager IT?

Dowiesz się jaką rolę pełni Product Manager w świecie IT. Odkryjesz z nami, kim jest i jakie zadania na co dzień wykonuje ten kluczowy gracz w branży technologicznej!

Wprowadzenie do Product Managementu w IT

Poznasz tajniki Product Managementu w sektorze IT i dowiedz się, jak skutecznie zarządzać produktami w dynamicznym środowisku technologicznym.

Umiejętności i kompetencje Product Managera IT

Product Manager musi posiadać zestaw konkretnych umiejętności i kompetencji, aby skutecznie zarządzać produktami w IT. Zobacz, jakie kwalifikacje są niezbędne do osiągnięcia sukcesu.

07.09.2023 (czwartek)

18:00

Online – platforma Zoom

webinar_product_manager_it
 

Webinar „Jak zostać Product Managerem?” poprowadzi:

 
 
Mariusz Witkowski prelegent webinaru Jak zostać Product Mangerem IT
Mariusz Witkowski
Strateg | Head of Product | Facylitator

Od 12 lat w branży digital, od 9 lat związany z produktem. Budował produkty mediowe w Ringier Axel Springer, hrtech w Grupie Pracuj, czy fintech w Ramp. Strateg i założyciel Shoshin.pm, gdzie skupia się na dzieleniu się wiedzą z organizacjami, które chcą usprawnić swoją praktykę Product Managementu. Facylitator warsztatów.

Prelegent webinaru Jak zostać Product Mangerem IT
Jacek Lisowski
Country Sales Manager w Coders Lab

Kieruje wrocławskim oddziałem Coders Lab – Szkoły IT. Wulkan pozytywnej energii, który na co dzień pomaga absolwentom znaleźć swoją pierwszą pracę w IT. Współpracuje z wieloma firmami z branży i doskonale orientuje się, na co należy zwrócić uwagę, podejmując decyzję o przebranżowieniu się. Codziennie obserwuje, jak kursanci, którzy nie mieli wcześniej styczności z programowaniem, świetnie odnajdują się w nowych rolach. Spod jego skrzydeł na rynek trafiło już ponad 1 000 absolwentów.

 

Zapisz się na webinar!

 

Zapisz się na darmowy webinar i postaw pierwsze kroki w stronę kariery jako Product Manager IT!

Startujemy 7 września o godzinie 18:00.

Liczba miejsc jest ograniczona!

Po wypełnieniu formularza prześlemy Ci na podany adres e-mail potwierdzenie rejestracji wraz z linkiem do Zooma.

planeplane-lines

Wypełniłeś/aś formularz kontaktowy, co oznacza, że jesteś zainteresowany/a naszą ofertą i oczekujesz kontaktu z naszej strony. Przed przesłaniem nam Twoich danych osobowych, zapoznaj się z dokładniejszymi informacjami na temat tego, jak będziemy je przetwarzać. Chcielibyśmy móc przetwarzać Twoje dane w celu przekazywania Ci informacji na temat naszych usług. Jeśli nie będziesz już tym zainteresowany/a zawsze możesz się temu sprzeciwić. Spowoduje to, że zaprzestaniemy przetwarzania Twoich danych osobowych w tym celu.

Kliknij by pokazać więcej