Back to Top
 

Weź udział w naszym webinarze i poznaj JavaScript od podstaw!

 

Dowiedz się, jak postawić swoje pierwsze kroki w programowaniu przy użyciu najpowszechniejszego języka Front-End na świecie.

Poruszymy kwestie specyfiki JavaScript, pokażemy przykłady aplikacji korzystających z tego języka programowania oraz podpowiemy, co cechuje programistę JS. Ale przede wszystkim odpowiemy na fundamentalne pytanie: co czeka świeżo upieczonego Juniora Front-End po kursie?

 

Zainteresowało Cię to?

 

Potrzebujesz więcej? Zobacz, co przygotowaliśmy.

team programistów - Absolwenci kursów IT mają przed sobą wiele ścieżek rozwoju.

Najpopularniejszy język Front-End na świecie

Poznasz najczęściej wykorzystywany język programowania front-end. Zrozumiesz jego genezę i zastosowania we współczesnym świecie.

efektywna wspólna nauka programowania

Kim jest programista JavaScript i gdzie pracuje

Dowiesz się, jakie perspektywy zawodowe stoją przed programistą pracującym w tym języku i jakie firmy korzystają z jego możliwości.

Przykłady programowania w JavaScript

Zobaczysz, jak wygląda praktyczna praca z tym językiem, z wykorzystaniem najpowszechniejszych narzędzi.

05.10.2022 (środa)

18:00

Online – platforma Zoom

lodz
 

Prowadzący

 

Paweł Gabryel – Z branżą IT związany jest nieprzerwanie od 2008 roku. W ciągu kilkunastu lat zdobył bogate doświadczenie w pracy z wieloma firmami z różnych sektorów, poczynając od startupów, poprzez firmy prywatne, aż po korporacje. Od 2016 roku skupił się na technologiach frontendowych, stawiając na pracę w środowisku React/Redux, w którego możliwościach jest zakochany.

CEO w Apps.clinic, które zajmuje się outsourcingiem IT, kompleksowym projektowaniem i przygotowywaniem aplikacji internetowych dla bezpośrednich klientów z wykorzystaniem najnowszych technologii. Jego autorski projekt, Akademia Pana Bita, pomaga początkującym programistom w zdobyciu niezbędnej wiedzy, dzięki współpracy z doświadczonymi developerami przy realnych projektach dla klientów. Jako JavaSctript Front-end Developer w Scalo podejmuje współpracę z wieloma firmami zarówno polskimi, jak i zagranicznymi. Uwielbia dzielić się wiedzą. Od 3 lat rozwija swoją pasję, realizując się jako mentor i wykładowca w największej polskiej szkole IT — Coders Lab.

 
 

Wciąż masz wątpliwości?

Poznaj historie naszych absolwentów i przekonaj się, że Ty także możesz wejść do branży IT.

Stanisław Gregor
Stanisław Gregor
pracuje jako Front-end developer w Move Closer

Rzuciłem studia informatyczne i wybrałem kurs. Dzięki kadrze uczyłem się tylko dobrych praktyk. Teraz daje mi to przewagę!

Ania Golasowska
Ania Golasowska
pracuje jako Front-end developer w Wirtualnej Polsce

O zmianie zawodu zaczęłam myśleć po 7 latach pracy jako architekt. Okazało się, że kilka osób z mojego kręgu pracuje w IT.

Zarejestruj się na webinar!

 

Po wypełnieniu formularza prześlemy Ci na podany adres e-mail potwierdzenie rejestracji wraz z linkiem do Zooma.

planeplane-lines
Twój region?

Wypełniłeś/aś formularz kontaktowy, co oznacza, że jesteś zainteresowany/a naszą ofertą i oczekujesz kontaktu z naszej strony. Przed przesłaniem nam Twoich danych osobowych, zapoznaj się z dokładniejszymi informacjami na temat tego, jak będziemy je przetwarzać. Chcielibyśmy móc przetwarzać Twoje dane w celu przekazywania Ci informacji na temat naszych usług. Jeśli nie będziesz już tym zainteresowany/a zawsze możesz się temu sprzeciwić. Spowoduje to, że zaprzestaniemy przetwarzania Twoich danych osobowych w tym celu.

Kliknij by pokazać więcej