Back to Top
 

Czy branżę IT czeka kryzys?

Pojawiają się głosy w mediach, które sugerują, że branża IT zaczyna doświadczać pewnych trudności. Wskazuje się na potencjalne spowolnienie, niestabilność rynku, redukcje zatrudnienia oraz spadek liczby dostępnych ofert pracy. Chociaż obecne czasy stawiają przed nami więcej wyzwań niż wcześniej, warto przeanalizować obecną sytuację i podjąć próbę odpowiedzi na pytanie, w jakim kierunku zmierza IT? W jakie umiejętności warto inwestować? Czy praca w IT stoi pod znakiem zapytania?

Odpowiedzi znajdziesz w naszym najnowszym raporcie “Stan branży IT w 2023 roku”

Pobierz za darmo

Z raportu dowiesz się:

jak kształtują się zarobki w branży IT w różnej wielkości firmach

jakie zawody są zawodami przyszłości

jakie technologie zmieniają i będą nadal zmieniać rynek IT.

 

"Jako Szkoła IT od początku istnienia podkreślamy, że nasze kursy są tworzone w oparciu o trendy rynku pracy. Nieustannie analizujemy rynek, śledząc jego dynamikę i zmieniające się potrzeby, bo naszym sukcesem jest znalezienie pracy przez naszych kursantów. Analiza sytuacji na rynku pracy IT, to także klucz do podejmowania świadomych decyzji edukacyjnych. Aby ułatwić Ci tę analizę, zebraliśmy najważniejsze informacje rynkowe w jednym miejscu. Oddajemy w Twoje ręce raport, w którym znajdziesz m.in. aktualne tabele wynagrodzeń w podziale na poszczególne stanowiska, prognozy zatrudnienia, kierunki przyszłości IT oraz technologie, które zrewolucjonizują świat IT. Zachęcam do pobrania raportu i lektury na temat przyszłości branży IT."

Pobierz za darmo
 

Pobierz nasz raport “Stan branży IT w 2023 roku”

Sprawdź, w jakiej kondycji jest rynek IT. Poznaj perspektywy dotyczące wynagrodzeń, zatrudnienia i trendów.

planeplane-lines
 

Wypełniłeś/aś formularz kontaktowy, co oznacza, że jesteś zainteresowany/a naszą ofertą i oczekujesz kontaktu z nasze. Więcej...