Back to Top
 

Wspieramy karierę na wiele sposobów

Program każdego kursu konsultujemy z pracodawcami IT. Dbamy o to, by umożliwić Ci naukę tego, co jest wymagane na rynku, oraz stały rozwój potrzebne umiejętności. Potwierdzony – oczywiście – międzynarodowymi certyfikatami. Na naszych kursach dostajesz narzędzia, które zapewnią Ci realną przewagę na rynku pracy.

 

Zestaw kursów dopasowany do celów

Na podstawie wieloletniej współracy z pracodawcami oraz pracuj.pl opracowaliśmy zestawy kursów, które pomogą zrealizować Twoje cele.

Dzięki zestawom kursów:

 • zdobędziesz odpowiednie kompetencje IT,
 • zyskasz przewagę podczas rekrutacji,
 • szybko znajdziesz zatrudnienie.

Portfolio developera

Twoje portfolio rośnie z każdym etapem kursu. Już na początku swojej drogi możesz pochwalić się wynikami intensywnej pracy. Kurs skończysz z nawet 12 gotowymi projektami

W trakcie kursu pracujesz nad projektami:

 • warsztatowymi i końcowym,
 • Scrum i Portfolio Lab,
 • Full Stack.

Gwarancja jakości i satysfakcji

Twój sukces i satysfakcja z edukacji są dla nas najważniejsze. Chcemy, żebyś czuł się pewnie ze zdobytymi właśnie nowymi kompetencjami IT.

Dlatego oferujemy m.in:

 • monitoring postępów w nauce przez cały kurs,
 • regularne sprawdzanie wiedzy dzięki egzaminom,
 • możliwość powtórzenia wybranego modułu kursu,
 • bezterminowy dostęp do materiałów.

ikona astronauty symbolizująca pewną pracę po kursie w Coders Lab

Pewna Praca

Wejdź do branży IT do 6 miesięcy po kursie! W tym celu skorzystaj z naszych rekomendacji ofert pracy i zyskaj pierwszeństwo w poleceniach do firm partnerskich.

W pakiecie znajdują się również:

 • indywidualna opieka mentora i doradcy kariery,
 • możliwość zwrotu kosztów.*

Więcej na temat pakietu Pewna Praca znajdziesz TUTAJ.

 

Potrzebujesz więcej informacji?

Pobierz informator, z którego dowiesz się, jaki wybrać kurs dla siebie oraz jak będzie wyglądała Twoja nauka na kursie.

Pobierz informator
 

10 lat

na rynku

Lider

wśród szkół

+12K

absolwentów

7

krajów

250

wykładowców

 

Poznaj opinie pracodawców w IT

To oni weryfikują jakość kursów Coders Lab i oceniają pracę naszych absolwentów.

 
 

Weź udział w rekrutacjach partnerów naszych kursów

Chcemy pomóc Ci w znalezieniu świetnej pracy. Właśnie dlatego współpracujemy z wiodącymi firmami technologicznymi, które regularnie zatrudniają naszych absolwentów. To szansa na szybki start w międzynarodowej branży IT oraz gwarancja ciekawych projektów.

Dowiedz się więcej
 

Zobacz, gdzie pracują nasi absolwenci

Po kursie Coders Lab możesz szukać pracy zarówno w małych software house'ach, jak i dużych korporacjach. Nasi absolwenci pracują w najlepszych firmach IT w Polsce i za granicą.

gdzie pracują absolwenci Coders Lab gdzie pracują absolwenci Coders Lab
 

Sprawdź, jakie firmy zatrudniają specjalistów IT

Po kursie czeka Cię pytanie - gdzie chciałbym pracować? Zobacz, jakie opcje masz do wyboru.

Para absolwentów dostała pracę po kursie
 
Ikona pracy po kursie - korporacja

Korporacja

Największe firmy, w jakich mogą pracować programiści. Początkowe wymagania w korporacjach są zdecydowanie wyższe niż w innych firmach. Plusem korporacji są duże możliwości rozwoju i dobre wynagrodzenie.

Ikona pracy po kursie - software house

Software House

Tworzą małe lub średnie systemy na zamówienie. Projekty trwają od 3 do 12 miesięcy. Niektóre wymagają stałego utrzymania. Pracuje się w kilkuosobowych zespołach. Nauczysz się wielu nowych umiejętności.

Ikona pracy po kursie - agencja marketingowa

Agencja marketingowa

Wykonują reklamy internetowe, banery, mailingi, strony oraz złożone aplikacje webowe. Praca w agencji marketingowej jest bardziej dynamiczna, gdyż często pracuje się przy kilku projektach jednocześnie.

Ikona pracy po kursie - start-up

Start-up

To młode firmy, które często wdrażają nowe produkty i technologie. Dobrze zarządzane start-upy mogą stać się dużymi organizacjami. Twoja praca może mieć duży wpływ na rozwój i dynamikę całej firmy.

Ikona pracy po kursie - freelancer

Freelance

Zleceń możesz szukać od razu po kursie. Dzięki nim wzbogacisz portfolio i zdobędziesz dodatkowe doświadczenie. Jesteś jednak jednocześnie szefem i pracownikiem. Nagrodą jest swoboda – Ty ustalasz reguły pracy.

Ikona pracy po kursie - studio gier

Studio gier

Będziesz tu testować lub tworzyć jedne z bardziej emocjonujących produktów w branży IT. Oczekiwania wobec programistów i testerów są wysokie ze względu na wygórowane wymagania użytkowników.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zapytaj nas o pracę po kursie!

Nie wiesz, czy kurs wystarczy, by wejść do branży IT? Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak wygląda obecna sytuacja na rynku.

Podczas rozmowy z doradcą dowiesz się:

 • jakie praktyczne umiejętności zdobywasz na kursie,
 • w jakich instytucjach i branżach są potrzebni programiści,
 • jakie wsparcie zawodowe oferujemy,
 • jak radzą sobie nasi dotychczasowi absolwenci,
 • na czym polegają nasze programy partnerskie.
planeplane-lines
 
Miasto*

Wypełniłeś/aś formularz kontaktowy, co oznacza, że jesteś zainteresowany/a naszą ofertą i oczekujesz kontaktu z nasze. Więcej...

Najczęściej zadawane pytania

Czy po ukończeniu kursu IT mam nowy zawód?

Tak, bootcamp Coders Lab umożliwia Ci szukanie pracy w branży IT od razu po kursie. Kończąc nasz kurs możesz szukać pracy na stanowisku juniora. Zobacz jak możesz wyglądać ścieżka Twojej kariery, przeczytaj nasz artykuł “Od juniora do seniora w IT.”

Jaka jest szansa, że po kursie znajdę pracę?

Bardzo duża! Nie gwarantujemy pracy po kursie, jednak jesteśmy bardzo dumni z tego, że większość naszych absolwentów znalazła pracę w IT zaraz po ukończeniu kursu. Jeśli chcesz poznać ich historie i zobaczyć jak im się to udało wejdź tutaj. Dodatkowo zapraszamy na naszego bloga, znajdziesz tutaj dwa ciekawe artykuły - “Jak znaleźć pierwszą pracę w IT?” oraz “Czy juniorzy mogą liczyć na pracę w dobie kryzysu.”

Jak wygląda pomoc w znalezieniu pracy po kursie?

Program naszych kursów jest tworzony we współpracy z pracodawcami IT tak, żeby odpowiadał na realne potrzeby rynku. Podczas kursu uczysz się maksimum praktyki i minimum teorii. Dodatkowo przygotowaliśmy specjalne Programy Wsparcie Kariery - Career Lab, Scrum Lab, Portfolio Lab oraz Full Stack. Dzięki nim nie tylko lepiej przygotujesz się do szukania pracy w nowej branży, ale również wyróżnisz się z tłumu innych kandydatów.

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz wyżej na tej stronie. Dodatkowo zachęcamy Cię do przeczytania artykuły na naszym blogu “Pierwsza praca w branży IT - jak ją znaleźć.”

Ile będę zarabiał w pierwszej pracy po kursie?

Twoje wynagrodzenie zależeć będzie od:

 • kursu, który wybierzesz (front end, back end, tester)
 • firmy, do której trafisz (korporacja, software house, agencja marketingowa itd.)
 • formy zatrudnienia, na którą się zdecydujesz (B2B, umowa o pracę, zlecenie, dzieło)

Uogólniając, np. po kursie programowania na stanowisku juniorskim możesz liczyć między 4 000 a 7 000 zł brutto. Więcej zarobisz po kursach back endowych w przeciwieństwie do front endowych. Wyższą pensję i bardziej ustandaryzowany system wynagrodzeń zapewni duża firma czy korporacja w przeciwieństwie do małego software house’u.

Jeśli chcesz sprawdzić ile konkretnie zarabiają testerzy i programiści poszczególnych technologii zajrzyj na stronę Pracuj.pl do zakładki “zarobki.” Polecamy również portale Bulldogjob, Justjoin.it oraz No Fluff Jobs. Co roku publikują szczegółowe raporty dotyczące zarobków w IT.