Back to Top
 
uczestniczka programu HERoes in IT Coders Lab i Unfold

Dołącz do programu HERoes in IT

Jesteśmy nowoczesną szkołą IT umożliwiająca szybką zmianę zawodu oraz efektywne poszerzanie kompetencji cyfrowych.

Unfold.vc - fundusz venture capital skoncentrowany na finansowym wspieraniu projektów technologicznych na różnych etapach rozwoju - we współpracy z Coders Lab stworzył bezpłatny program HERoes in IT mający na celu pomoc ukraińskim kobietom w zdobyciu nowych umiejętności i rozpoczęciu kariery w branży IT.

W ramach programu 18 kobiet z Ukrainy będzie mogło skorzystać z kursu Coders Lab i kształcić się w kierunku testera manualnego.

Program HERoes in IT to inicjatywa dopasowana do bieżących, jak i długofalowych potrzeb zarówno uchodźców, jak i pracodawców. Kobietom z Ukrainy daje możliwość przebranżowienia się i podniesienia aktywności zawodowej w branży, która wciąż odnotowuje deficyt pracowników.

 

Dlaczego warto zgłosić się do programu?

ikona pokryte koszty program HERoes in IT

100% pokrytych kosztów

HERoes in IT to całkowicie darmowy program rozwoju, umożliwiający start kariery w IT. Aby wziąć w nim udział, potrzebujesz jedynie własnego komputera i dostępu do Internetu.

ikona kurs dla każdego program HERoes in IT

Kurs dla każdego

Nie oczekujemy doświadczenia w branży IT ani ukończonych studiów. Do udziału w projekcie zapraszamy obywatelki Ukrainy, które znają język polski w stopniu dobrym (kurs w całości prowadzony jest w j. polskim) i dysponują własnym komputerem.

ikona nauka zdalna program HERoes in IT

Nauka zdalna

Z nami możesz pogodzić swoje dotychczasowe obowiązki – kurs realizujemy w 100% zdalnie. Uczysz się w Wirtualnej Klasie, czyli naszej autorskiej platformie, która łączy zajęcia na żywo i naukę własną.

ikona wsparcie HR program HERoes in IT

Wsparcie doświadczonych doradców HR

Zapewniamy program wsparcia kariery Career Lab, na który składa się m.in.: indywidualna konsultacja Twojego CV, symulacja rozmowy rekrutacyjnej oraz baza przykładowych pytań z odpowiedziami.

 
Zgłoś się
 
 
Jakub Sitarz prezes Unfold vc

Podejmując decyzję o wsparciu kobiet z Ukrainy, zależało nam na partnerze, który swoim doświadczeniem realnie wesprze uczestniczki tego projektu. Coders Lab jest największą szkołą IT w Polsce. Zespół ma odpowiednie know-how, a podczas realizowanych kursów dzieli się praktyczną wiedzą niezbędną do rozpoczęcia kariery w branży IT.

Jakub Sitarz, prezes Unfold.vc

 

Zdobądź z nami nowy zawód – zostań testerką manualną!

Tester Manualny kurs w Coders Lab

Według raportu Inhire.io “IT Market Snapshot” za okres Q3 2022, testerzy znajdowali się na 4. miejscu najbardziej poszukiwanych zawodów IT. Obecnie według wstępnych danych wysuwają się na prowadzenie w tym rankingu.

Ten kurs to najszybsza droga wejścia do branży IT. Z nami nauczysz się metodologii i narzędzi przeprowadzania testów oprogramowania, które weryfikują, czy działa ono zgodnie z wymaganiami klienta. Zrealizujesz projekt testerski na realnej aplikacji.

 

Forma nauki: zdalnie na żywo

Czas trwania kursu: 2 tygodnie

Tryb: dzienny

Start kursu: 13.03

 

Ścieżka rozwoju testera manualnego

Tester oprogramowania w ścisłej współpracy z zespołem developerów testuje i wykrywa błędy oprogramowania na etapie programowania, wdrażania i działania witryn i aplikacji internetowych. Tester wykrywa błędy, które z jednej strony mogą powodować problemy w działaniu systemów, a z drugiej budzić frustrację i zniechęcenie użytkowników.

Uczestniczka programu HERoes in IT zastanawiająca się nad różnymi ścieżkami rozwoju po kursie

MOŻLIWE ŚCIEŻKI ROZWOJU:

 
Tester automatyzujący
 
Programista
 
Analityk testów/danych
 
Project manager
Uczestniczka programu HERoes in IT

POŻĄDANE CECHY W ZAWODZIE:

 
cierpliwość
 
dbałość o szczegóły
 
systematyczność
 
nieszablonowe myślenie
 

Jak przebiega zgłoszenie do programu?

ikona wysłanie zgłoeszenia

Wysłanie zgłoszenia za pomocą formularza na dole strony

ikona weryfikacja uczestniczki

Weryfikacja uczestniczki

ikona rozmowa z działem HR

Krótka rozmowa z działem HR

ikona wybór kursantek

Wybór kursantek i podpisanie umowy

 
 
Jakub Sitarz prezes Unfold vc

Jesteśmy funduszem VC inwestującym w projekty IT, ale to nie wszystko. Nasze zaangażowanie wykracza daleko poza wsparcie kapitałowe. Na co dzień menedżerskim i inwestycyjnym know-how dzielimy się z aspirującymi młodymi liderami i liderkami, uczestnicząc w licznych programach edukacyjnych. Mocno wspieramy też kobiety w biznesie – Magdalena Surowiec, partnerka zarządzająca w Unfold.vc – jest częścią wielu inicjatyw mających na celu zmotywowanie kobiet do zakładania własnych firm. W obecnych burzliwych czasach wojny, Ukrainki przebywające w Polsce często szukają pracy w najprostszych, zazwyczaj nieadekwatnych do ich wykształcenia zawodach. Chcemy dać im szansę wejścia do branży IT, w której nasz fundusz się specjalizuje.

Jakub Sitarz, prezes Unfold.vc

 

Zgłoś się do programu HERoes in IT!

Wypełnij formularz i zrób pierwszy krok do świata IT.

Zgłoszenia przyjmujemy do 15.02.2023

Zgłoś się