Back to Top

Chodziło mi o uzupełnienie kompetencji

Na co dzień pracuję z danymi i wykorzystuję do tego wizualizację danych. Robię to jednak głównie w jednym programie – Tableau. Wiem jednak, że chcę rozwijać się w tym zawodzie, dlatego wybór kursu Wizualizacja Danych był dość oczywisty. W większym stopniu jest on nastawiony na pisanie kodu (końcowe zajęcia dotyczą co prawda Tableau, ale to jedynie niewielka część całego programu).

Przeszedłem drogę psychologii do analizy danych

Mam za sobą przebranżowienie. Skończyłem studia z psychologii, zrobiłem nawet rok studiów z psychoterapii. W końcu stwierdziłem jednak, że ta droga nie jest dla mnie.

Z pracą z danymi spotkałem się na zajęciach ze statystyki na ostatnim roku studiów psychologicznych. Polubiłem to. Potem, kiedy przeprowadziłem się z Gdańska do Warszawy, zacząłem szukać pracy jako analityk. W tak zwanym międzyczasie zrobiłem także podyplomówkę ze statystyki na UW. Ta długa droga doprowadziła mnie do miejsca, w którym jestem teraz, czyli do pracy jako analityk danych w Liquid+Arcade. To amerykańska firma mediowa związana z branżą gier komputerowych.

quotewavewave

Kurs Wizualizacja Danych w większym stopniu jest nastawiony na pisanie kodu, co pozwoliło mi zdobyć wiele nowych umiejętności.


Piotr Konopnicki
Piotr Konopnicki
Absolwent kursu Wizualizacja Danych

Na kursie zdobyłem dużo nowej wiedzy

Kurs Wizualizacja Danych zaczyna się bardzo powoli. Ma to sens dla mało doświadczonych uczestników. Ja jednak początkowo bałem się, że tak będą odbywać się wszystkie zajęcia. Na szczęście było inaczej i zajęcia dość szybko się rozkręciły. Wykładowczyni w bardzo zaangażowany sposób dbała o to, żebyśmy ukończyli kurs w pełni zadowoleni.

Mimo że na co dzień pracuję z danymi i ich wizualizacją, na kursie dowiedziałem się wielu nowych rzeczy. Wiem, że zdobyte umiejętności wykorzystam w mojej pracy zawodowej.

quotewavewave

Inni kursanci w moje grupie byli z naprawdę różnych światów. Wszyscy jednak okazali się bardzo w porządku. Wykładowczyni z kolei w bardzo zaangażowany sposób dbała o to, żebyśmy ukończyli kurs w pełni zadowoleni.


Piotr Konopnicki
Piotr Konopnicki
Absolwent kursu Wizualizacja Danych

Zawsze polecam Coders Lab

Jestem już podwójnym absolwentem kursów Coders Lab i zawsze chętnie je polecam. Najpierw skończyłem weekendowy kurs Python Developer, teraz zdecydowałem się na Wizualizację Danych. Podoba mi się, że w obu przypadkach wszystko odbyło się bardzo profesjonalnie i solidnie!

Sprawdź, jak odkodować swoją moc

Pobierz nasz informator - znajdziesz w nim porady jak wybrać kurs dla siebie oraz informacje o ścieżkach rozwoju w IT, które czekają na Ciebie po kursie.

planeplane-lines
 
Miasto*

Wypełniłeś/aś formularz kontaktowy, co oznacza, że jesteś zainteresowany/a naszą ofertą i oczekujesz kontaktu z nasze. Więcej...

Poznaj inne historie

Każdy z Absolwentów miał na starcie inne motywacje i wątpliwośći. Ale to oni podjęli śmiałą decyzję i zrobili ten pierwszy, trudny krok w kierunku zmiany. Odrzucili dotychczasowe osiągnięcia oraz zdobyte doświadczenia i… zmienili swoje zawodowe życie. Zobacz, jak to zrobili.