Back to Top

Zbudował sobie drogę do nowego zawodu

Moja droga zawodowa przez wiele lat była związana z budownictwem. Skończyłem kierunkowe studia, następnie pracowałem w wyuczonym zawodzie, na co dzień wykorzystując zdobytą wiedzę.

Poczułem jednak, że nie chcę robić tego na dłuższą metę. Pojawiła się chęć zmiany dotychczasowej profesji.

Po analizie rynku oraz po wielu rozmowach ze znajomymi zrozumiałem, że umiejętność programowania w języku JavaScript jest podstawą pracy przyszłości.

Kurs to baza, z którą wiadomo, jak pracować

Tak trafiłem na kurs JavaScript Developer w Coders Lab. Przerabiany na nim materiał jest bardzo obszerny. Opanowanie wszystkiego w kilka miesięcy wymaga sporo pracy i dużej dawki motywacji. Jednak otrzymałem na zajęciach na pewno solidne wskazówki związane z dalszym rozwojem, poszerzaniem umiejętności i zdobywaniem kolejnych poziomów wiedzy.

quotewavewave

Wykładowcy oraz mentorzy byli bardzo pomocni. Nawet po zakończeniu zajęć, kiedy zwracam się do nich z pytaniem czy prośbą, chętnie odpowiadają i pomagają. Kadra na kursie jest naprawdę świetnie dobrana i łatwo nawiązuje owocną współpracę.


Bartosz Ciomcia
Bartosz Ciomcia
Absolwent kursu JavaScript

Pozostali członkowie mojego kursu również zrobili na mnie pozytywne wrażenie, jednak – jeśli chodzi o wsparcie w przypadku wystąpienia problemu – wolałem liczyć na wykładowców.

Branża IT wymaga ciągłego rozwoju

Kurs JavaScript Developer już ukończyłem. Pracuję jednak jeszcze w swoim zawodzie, a w wolnym czasie doszkalam się. Chcę zdobyć dodatkową wiedzę pozwalającą mi od samego początku wyróżnić się na tle innych kandydatów. Zdobyta na kursie wiedza i poznane narzędzia znacznie ułatwiają ten proces.

quotewavewave

Polecam kurs JavaScript Developer zarówno tym, którzy chcą spróbować swoich sił w zupełnie nowej branży, jak i tym, którzy chcieliby traktować zawód programisty i realizowanie projektów IT jako dodatkowe źródło utrzymania.


Bartosz Ciomcia
Bartosz Ciomcia
Absolwent kursu JavaScript

Sprawdź, jak odkodować swoją moc

Pobierz nasz informator - znajdziesz w nim porady jak wybrać kurs dla siebie oraz informacje o ścieżkach rozwoju w IT, które czekają na Ciebie po kursie.

planeplane-lines
 
Miasto*

Wypełniłeś/aś formularz kontaktowy, co oznacza, że jesteś zainteresowany/a naszą ofertą i oczekujesz kontaktu z nasze. Więcej...

Poznaj inne historie

Każdy z Absolwentów miał na starcie inne motywacje i wątpliwośći. Ale to oni podjęli śmiałą decyzję i zrobili ten pierwszy, trudny krok w kierunku zmiany. Odrzucili dotychczasowe osiągnięcia oraz zdobyte doświadczenia i… zmienili swoje zawodowe życie. Zobacz, jak to zrobili.