Back to Top

Marzyłem o pracy związanej z marketingiem, ale nie wiedziałem gdzie zacząć

Moja ścieżka zawodowa przed kursem nie była szczególnie porywająca i satysfakcjonująca. Jeszcze w czasie nauki w technikum przez 2 lata dorabiałem w weekendy na halach produkcyjnych. Po szkole, gdy wszyscy wyruszyli na studia po teorię, ja ruszyłem na rynek pracy, aby jak najszybciej zdobyć praktykę. Zapisałem się do Coders Lab po zaledwie paru miesiącach po ukończeniu szkoły średniej.

quotewavewave

Potrzebowałem pewnego i sprawdzonego źródła wiedzy

Naprawdę bardzo długo zastanawiałem się, w jakim obszarze marketingu chce się rozwijać, na który przecież składa się wiele dziedzin. W internecie znalazłem szereg szkół zaocznych, studiów czy różnych kursów, ale nic tak naprawdę do mnie nie przemawiało dopóki nie trafiłem na wątek SEO. Temat natychmiast mnie pochłonął. Od razu zacząłem szukać kursów i szkoleń, ale natrafiłem na problemy z ich znalezieniem.

quotewavewave

Kurs Coders Lab okazał się strzałem w dziesiątkę

W końcu zdecydowałem się na Coders Lab. Była to pierwsza edycja kursu Specjalisty SEO, więc nie było i nim jeszcze żadnych opinii absolwentów. Kurs przebiegał w mojej ulubionej, czyli praktycznej formie. Oznacza to, że nie patrzyliśmy tylko na slajdy prezentacji z Wordpressa, ale dostaliśmy prawdziwą stronę którą mogliśmy dowolnie programować – zgodnie z naszymi upodobaniami. Pomimo, że proces nauki był wymagający, satysfakcja z kursu jest ogromna, a ja czuję, że nie mogłem podjąć lepszego wyboru na ścieżce zawodowej.

quotewavewave

Kluczowe było również to, że nieprzerwanie mogliśmy liczyć na stałą pomoc mentorów. Potrafiłem zalewać ich pytaniami 24/7 i zawsze otrzymywałem odpowiedź, która była satysfakcjonująca i wyczerpywała dany problem.

Drzwi do wymarzonej kariery stanęły dla mnie otworem

Po kursie chciałem dalej chłonąć specjalistyczną wiedzę. Na szczęście uzyskane w trakcie kursu umiejętności zaowocowały sporym zainteresowaniem moją osobą ze strony rekruterów. Ostatecznie skorzystałem z propozycji pracy w Sunrise System – firmy która jest jednym z partnerów kursu Specjalista SEO.

quotewavewave

Nieustannie rozwijam zdobyte podczas kursu umiejętności, ale teraz już z konkretnym i sprecyzowanym celem na horyzoncie.

Sprawdź, jak odkodować swoją moc

Pobierz nasz informator - znajdziesz w nim porady jak wybrać kurs dla siebie oraz informacje o ścieżkach rozwoju w IT, które czekają na Ciebie po kursie.

planeplane-lines
Twój region?

Wypełniłeś/aś formularz kontaktowy, co oznacza, że jesteś zainteresowany/a naszą ofertą i oczekujesz kontaktu z naszej strony. Przed przesłaniem nam Twoich danych osobowych, zapoznaj się z dokładniejszymi informacjami na temat tego, jak będziemy je przetwarzać. Chcielibyśmy móc przetwarzać Twoje dane w celu przekazywania Ci informacji na temat naszych usług. Jeśli nie będziesz już tym zainteresowany/a zawsze możesz się temu sprzeciwić. Spowoduje to, że zaprzestaniemy przetwarzania Twoich danych osobowych w tym celu.

Kliknij by pokazać więcej

Poznaj inne historie

Każdy z Absolwentów miał na starcie inne motywacje i wątpliwośći. Ale to oni podjęli śmiałą decyzję i zrobili ten pierwszy, trudny krok w kierunku zmiany. Odrzucili dotychczasowe osiągnięcia oraz zdobyte doświadczenia i… zmienili swoje zawodowe życie. Zobacz, jak to zrobili.