Back to Top
Miejsce
Tryb
Start
Zakończenie
Liczba godzin
Cena
Specjalista SEO - Online
kurs SEO ikona18.03.2023 - 21.05.2023
Miejsce
Online
Tryb
Weekendowy
Cena
5900 zł / tylko 43 zł/h
 
ikona kurs SEO w CodersLab

Dlaczego kurs Specjalista SEO?

Co wyjdzie z połączenia IT z digital marketingiem? SEO, czyli optymalizacja witryn pod wymagania wyszukiwarek. W zaledwie 9 tygodni opanujesz umiejętności niezbędne na stanowisku junior SEO specjalisty. Kurs Specjalista SEO jest stworzony we współpracy z liderami na rynku SEO, czyli firmami Artefakt, Widzialni.pl, Sunrise System, Grupą TENSE i Semahead. Dzięki temu najlepsi absolwenci mają gwarancję zatrudnienia w tych firmach — po zakończeniu kursu. To jedyny kurs na rynku, na którym w praktyczny sposób poznasz PHP, Wordpress i SEO, korzystając z narzędzi, do których zapewniamy licencje.

 
Mężczyzna z laptopem cieszy się z kursu w Coders Lab

Dlaczego warto?

SEO (ang. search engine optimization) z roku na rok zyskuje na znaczeniu i popularności. Na rynku brakuje jednak specjalistów z wiedzą techniczną, którą powinien mieć każdy pozycjoner. Po kursie – po naszym unikatowym na rynku kursie jako junior SEO specjalista – masz szansę wypełnić tę lukę i odpowiedzieć na aktualne potrzeby pracodawców.

Dziewczyna w różowej bluzie - dla kogo kurs w coders lab

Dla kogo?

Kurs Specjalista SEO jest dla osób, które szukają dla siebie przyszłościowego zawodu. Nie musisz mieć doświadczenia, nie musisz nic wiedzieć o programowaniu czy SEO – my nauczymy Cię tego. Wystarczą Ci podstawowa umiejętność obsługi komputera oraz chęć do nauki. Kurs trwa tylko 9 tygodni, ale to czas intensywnej nauki nowego zawodu.

Mężczyzna, który został programistą po kursie IT Coders Lab

Czego się nauczysz?

Na kursie Specjalista SEO zdobędziesz umiejętności niezbędne do wykonania audytu strony, przygotowania strategii działań SEO i rekomendacji działań optymalizacyjnych w zakresie fraz kluczowych i contentu, struktury strony i linkowania. Nauczysz się też samodzielnie wdrażać zmiany optymalizacyjne z wykorzystaniem poznanych języków programowania.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

 

Obowiązuje regulamin kursu.

 
 

Co zyskujesz z kursem Specjalista SEO?

 
ikona gwarancja zatrudnienia

Gwarancja zatrudnienia

Najlepsi absolwenci kursu Specjalista SEO zostaną zatrudnieni w firmach współorganizujących kurs lub u partnerów merytorycznych. Intensywna praca w ciągu 9 tygodni może przełożyć się na Twoją pierwszą pracę w nowym zawodzie.

ikona zwrot kosztów

Zwrot kosztów

Absolwenci zatrudnieni przez współorganizatorów kursu mogą liczyć na całkowity zwrot kosztów inwestycji w kurs Specjalista SEO. To tylko jeden kurs, a zobacz, ile korzyści na Ciebie czeka. Zyskujesz wiedzę, nowy zawód, bezpieczeństwo finansowe.

ikona aktualna wiedza

Aktualna wiedza

Program kursu Specjalista SEO przygotowaliśmy razem z czołowymi agencjami SEO w oparciu o analizę potrzeb pracodawców. Również dzięki partnerstwie z Pracuj.pl wiemy, że nauczymy Cię tego, czego potrzebują i oczekują pracodawcy.

 

Partnerzy merytoryczni kursu

Kurs Specjalista SEO powstał dzięki wyjątkowej na polskim rynku współpracy pracodawcy oraz szkoły IT. Połączyliśmy siły, żeby stworzyć kurs odpowiadający na realne potrzeby digital marketingu.

współorganizatorzy kursu SEO w CodersLab współorganizatorzy kursu SEO w CodersLab
 
quotewavewave
 

Poznaj opinie Grupy TENSE o współpracy z absolwentami kursu Specjalista SEO

 
 
quotewavewave

Program kursu Specjalista SEO

 

Formy nauki w Coders Lab

Kurs prowadzony jest zdalnie w trybie weekendowym. Dzięki temu łatwo połączysz naukę ze swoimi codziennymi obowiązkami.

 

Kurs Specjalista SEO online weekendowo

Na kursach zdalnych uczysz się w Wirtualnej Klasie. Jest to nauka online, która łączy zajęcia na żywo oraz naukę własną. Wszystko to na autorskiej platformie Coders Lab. Potrzebujesz jedynie komputera i dostępu do internetu. Dowiedz się więcej tutaj.

 • Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele co 2 tygodnie w godz. 9:00-17:00,
 • 60% to zajęcia na żywo z wykładowcą i grupą w Wirtualnej Klasie,
 • 40% to nauka własna o dowolnej porze.

Sprawdź terminy

 

Nadchodzące terminy

Kurs
Miejsce
Tryb
Start
Zakończenie
Cena
Specjalista SEO - Online
kurs SEO ikona18.03.2023 - 21.05.2023
Miejsce
Online
Tryb
Weekendowy
Cena
5900 zł / tylko 43 zł/h
Do ceny dla firm należy doliczyć 23% VAT
 

Potrzebujesz więcej informacji?

Pobierz informator, w którym dowiesz się jak wybrać kurs dla siebie oraz jak będzie wyglądała Twoja nauka na kursie.

Pobierz informator
 

Zobacz, gdzie pracują nasi absolwenci

Po kursie Coders Lab możesz szukać pracy w wielu branżach. Nasi absolwenci pracują w najlepszych firmach IT w Polsce i za granicą.

gdzie pracują absolwenci Coders Lab gdzie pracują absolwenci Coders Lab
 

Poznaj historie absolwentów Coders Lab

 

Jak sfinansować kurs IT?

Wiemy, że kurs to spory wydatek. Dlatego możesz za niego zapłacić na trzy różne sposoby.

 
ikona świnki skarbonki

Ze środków własnych

Kurs możesz opłacić jednorazowo za pomocą przelewu tradycyjnego lub za pomocą PayU w naszym sklepie internetowym. Jest to najszybsza forma płatności, bez zbędnych formalności.

ikona banknotu

Na raty

Płatność możesz podzielić na miesięczne raty. Ich wysokość i liczba zależy od oferty, na którą się zdecydujesz.

 • Raty 0% PayU lub banku Santander
 • Raty niskooprocentowane
ikona dokumentu

Z dofinansowaniem

Możesz starać się o dofinansowanie na nasze kursy ze środków publicznych. Najbardziej popularne programy to:

 • Baza Usług Rozwojowych (PARP)
 • Dofinansowanie z Urzędu Pracy

Chcesz dowiedzieć się więcej o sposobach finansowania?

 
 

Zarezerwuj miejsce na najbliższą edycję kursu Specjalista SEO!

Zdobądź nowy zawód w 9 tygodni. Podczas zajęć nauczysz się podstaw programowania w PHP, poznasz najpopularniejszy CMS na rynku i opanujesz kompetencje potrzebne młodszemu junior specjaliście.

Podczas rozmowy z doradcą dowiesz się:

 • jak wygląda kurs SEO Specjalista,
 • czego potrzebujesz, by wziąć udział w kursie,
 • jakie możliwości dają Ci partnerzy naszego kursu.
planeplane-lines
Twój region?

Wypełniłeś/aś formularz kontaktowy, co oznacza, że jesteś zainteresowany/a naszą ofertą i oczekujesz kontaktu z naszej strony. Przed przesłaniem nam Twoich danych osobowych, zapoznaj się z dokładniejszymi informacjami na temat tego, jak będziemy je przetwarzać. Chcielibyśmy móc przetwarzać Twoje dane w celu przekazywania Ci informacji na temat naszych usług. Jeśli nie będziesz już tym zainteresowany/a zawsze możesz się temu sprzeciwić. Spowoduje to, że zaprzestaniemy przetwarzania Twoich danych osobowych w tym celu.

Kliknij by pokazać więcej

Najczęściej zadawane pytania

SEO – co to jest?

SEO (ang. search engine optimize) to sztuka optymalizacji stron www na podstawie wytycznych wyszukiwarek – przede wszystkim Google’a. Polega to m.in. na tworzeniu struktury strony, zaplanowaniu linkowania (wewnętrznego i zewnętrznego), dobraniu fraz kluczowych i poprawieniu technicznych wskaźników witryny. Dzięki czemu strona prawidłowo się indeksuje w wyszukiwarce i osiąga wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania.

Co to oznacza w praktyce? Załóżmy, że szukasz czarnego plecaka miejskiego i wpisujesz tę frazę w okno wyszukiwarki. Prawdopodobnie wejdziesz w pierwsze… trzy wyświetlone wyniki, prawda? No właśnie – zadaniem specjalisty ds SEO jest sprawienie, że strona klienta zajmie właśnie te pozycje

SEO daje możliwość zwiększenia ruchu z wyszukiwarek, poprawienia funkcjonowania strony czy zwiększenie liczby konwersji (np. zakończonych sukcesem zakupów w sklepie internetowym).

Jak wygląda kurs Specjalista SEO ?

Kurs Specjalista SEO współorganizowany z agencjami Artefakt i Widzialni.pl składa się z dwóch części tematycznych. Pierwsza z nich dotyczy zagadnień programistycznych (język PHP) oraz zasad działania Wordpressa, czyli najpopularniejszego na rynku CMS-a. Druga z kolei jest w całości poświęcona wprowadzeniu Cię w świat SEO – podstawowe informacje, zasady dobierania fraz kluczowych, link building oraz nauka obsługi najważniejszych narzędzi SEO.

Kurs dla specjalisty ds SEO jest zbudowany jak inne kursy Coders Lab. Przed każdą częścią otrzymujesz od nas prework (w przypadku kursu SEO Specjalista są dwa preworki wyrównujące poziom wiedzy zarówno z zagadnień programistycznych, jak i SEO, i przygotowujące do zajęć z wykładowcą i grupą). Następnie zaczynają się zajęcia na żywo w Wirtualnej Klasie razem z wykładowcą oraz grupą. W trakcie całego kursu zaplanuj również czas na naukę własną oraz wykonywanie dodatkowych ćwiczeń.

Kursanci otrzymują projekt do samodzielnej realizacji po zakończeniu zajęć. Jego celem jest przećwiczenie i utrwalenie wiedzy oraz umiejętności zdobytych na kursie.

Czemu kurs składa się z części PHP i SEO?

Kurs Specjalista SEO tworzyliśmy wspólnie z agencjami Artefakt i Widzialni.pl. Dzięki temu program kursu jest dopasowany do potrzeb potencjalnego pracodawcy. Dodatkowo przeanalizowaliśmy ogłoszenia na junior SEO Specialist. Na tej podstawie wyodrębniliśmy zestaw umiejętności poszukiwanych na rynku pracy. W blisko 70% ogłoszeń już na juniorskie stanowiska pracodawcy wymagali choćby podstawowej znajomości PHP, HTML-a oraz CSS-a

Właśnie dlatego kurs Specjalista SEO stworzyliśmy w kooperacji z agencjami Artefakt i Widzialni.pl. Z kolei partnerami merytorycznymi są firmy Sunrise System, Grupa TENSE oraz Semahead. Obecnie jest to jedyny na rynku kurs SEO, na którym zdobywasz kompetencje związane z SEO oraz programowaniem.

W ten sposób realizujemy nasz nadrzędny cel, czyli kompleksowe przygotowanie Cię do pracy na stanowisku junior SEO specjalisty. Po ukończeniu kursu nie tylko potrafisz opracować strategię działań SEO, ale także samodzielnie ją wdrożyć. Wszystko dzięki połączeniu wiedzy technicznej z wiedzą SEO.

Czy są jakieś wymagania, żeby rozpocząć kurs Specjalista SEO?

Wymagamy od Ciebie dwóch rzeczy: umiejętności obsługi komputera oraz chęci do nauki. Całą resztę bierzemy na siebie. Kurs Specjalista SEO jest przygotowany tak, żeby wyposażyć Cię w niezbędną wiedzę od podstaw. Ukończenie go umożliwia Ci całkowite przebranżowienie się i szukanie pracy na stanowisku junior SEO Specjalisty.

Czy otrzymam potwierdzenie ukończenia kurs Specjalista SEO?

Dla wszystkich absolwentów kursu Specjalista SEO razem z współorganizatorami przygotowaliśmy certyfikat ukończenia kursu. Warunkiem jego otrzymania jest minimum 80% obecności na kursie.

Czego nauczę się na kursie Specjalista SEO?

Program kursu sprowadza się do tego, żeby nauczyć Cię wykonywać 4 najważniejsze obowiązki junior SEO specjalisty. Po zakończeniu kursu umiesz przeprowadzić audyt SEO dowolnej strony www, przygotować strategię działań SEO oraz zestaw rekomendacji działań optymalizacyjnych (z uwzględnieniem fraz kluczowych, contentu dopasowanego do intencji użytkownika, struktury strony oraz linkowania wewnętrznego i zewnętrznego) oraz samodzielnie wdrożyć zmiany optymalizacyjne z wykorzystaniem poznanych języków programowania.

Więcej szczegółowych informacji na temat umiejętności zdobywanych na zajęciach oraz wykorzystywanych narzędzi znajdziesz tutaj.

Kurs Specjalista SEO to jedyny kurs SEO na rynku, który łączy ze sobą wiedzę SEO z programowaniem. Już po 9 tygodniach nauki, nawet bez wcześniejszego doświadczenia, masz przewagę rekrutacyjną.

Czy na kursie nauczę się obsługi Wordpressa?

Tak. W trakcie kursu Specjalista SEO pod okiem ekspertów nauczysz się obsługi Wordpressa, czyli jednego z najpopularniej używanych CMS-ów.

Program kursu zakłada wprowadzenie Cię w obsługę Wordpressa od absolutnych podstaw. Dlatego na początku dokładnie omawiamy panel administracyjny oraz przedstawiamy podstawowe słownictwo związane z Wordpressem. To ułatwi Ci komunikację z innymi nie tylko w trakcie kursu, ale przede wszystkim w przyszłej pracy.

Dodatkowo w ramach bloku nauki obsługi Wordpressa poruszymy takie zagadnienia jak:

 • dodawanie kodu PHP do Wordpressa,
 • dodawanie informacji do linków w Wordpressie,
 • hooki, filtry i akcje w Wordpressie,
 • dodanie kodu JavaScript do strony Wordpress,
 • instalacja wtyczek w Wordpressie.