Back to Top
Miejsce
Tryb
Start
Zakończenie
Liczba godzin
Cena
Specjalista SEO - Online
kurs SEO ikona24.06.2023 - 26.08.2023
Miejsce
Online
Tryb
Weekendowy
Cena
5900 zł / tylko 52 zł/h
 
ikona kurs SEO w CodersLab

Dlaczego kurs Specjalista SEO?

Co wyjdzie z połączenia IT z digital marketingiem? SEO, czyli optymalizacja witryn pod wymagania wyszukiwarek. W zaledwie 9 tygodni opanujesz umiejętności niezbędne na stanowisku junior SEO specjalisty. Kurs Specjalista SEO jest stworzony we współpracy z liderami na rynku SEO, czyli firmami Artefakt, Widzialni.pl, Sunrise System, Grupą TENSE i Semahead. Dzięki temu najlepsi absolwenci mają gwarancję zatrudnienia w tych firmach — po zakończeniu kursu. To jedyny kurs na rynku, na którym w praktyczny sposób poznasz PHP, Wordpress i SEO, korzystając z narzędzi, do których zapewniamy licencje. Jednocześnie masz szansę zyskać kompetencje z zakresu content marketingu i pod okiem mentora przygotować audyt SEO strony internetowej.

 
Mężczyzna z laptopem cieszy się z kursu w Coders Lab

Dlaczego warto?

SEO (ang. search engine optimization) z roku na rok zyskuje na znaczeniu i popularności. Na rynku brakuje jednak specjalistów z wiedzą techniczną, którą powinien mieć każdy pozycjoner. Po naszym unikatowym na rynku kursie jako junior SEO specjalista masz szansę wypełnić tę lukę i odpowiedzieć na aktualne potrzeby pracodawców. Dodatkowo, wybierając wyższy pakiet powiększasz swoje portfolio o kolejny projekt i zyskujesz kompetencje z zakresu content marketingu.

Dziewczyna w różowej bluzie - dla kogo kurs w coders lab

Dla kogo?

Kurs Specjalista SEO jest dla osób, które szukają dla siebie przyszłościowego zawodu. Nie musisz mieć wiedzy o programowaniu, SEO czy content marketingu – my Cię tego nauczymy. Wystarczą podstawowa umiejętność obsługi komputera oraz chęć do nauki. Kurs trwa od 9 do 14 tygodni, w zależności od wybranego pakietu.To czas intensywnej nauki nowego zawodu i pracy warsztatowej.

Mężczyzna, który został programistą po kursie IT Coders Lab

Czego się nauczysz?

Na kursie Specjalista SEO zdobędziesz umiejętności niezbędne do wykonania audytu strony, przygotowania strategii działań SEO i rekomendacji działań optymalizacyjnych w zakresie fraz kluczowych i contentu, struktury strony oraz linkowania. Nauczysz się też samodzielnie wdrażać zmiany optymalizacyjne z wykorzystaniem poznanych języków programowania. Wybierając najwyższy pakiet zyskujesz dodatkowo umiejętności tworzenia skutecznych treści.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

 

Obowiązuje regulamin kursu.

 
 

Co zyskujesz z kursem Specjalista SEO?

 
ikona gwarancja zatrudnienia

Gwarancja zatrudnienia

Najlepsi absolwenci kursu Specjalista SEO zostaną zatrudnieni w firmach współorganizujących kurs lub u partnerów merytorycznych. Intensywna praca może przełożyć się na Twoją pierwszą pracę w nowym zawodzie.

ikona zwrot kosztów

Zwrot kosztów

Absolwenci zatrudnieni przez partnerów merytorycznych mogą liczyć na zwrot kosztów inwestycji w kurs Specjalista SEO. Jako absolwent zyskujesz wiedzę, dwa projekty do portfolio, nowy zawód, bezpieczeństwo finansowe.

ikona aktualna wiedza

Aktualna wiedza

Program kursu Specjalista SEO przygotowaliśmy razem z czołowymi agencjami SEO w oparciu o analizę potrzeb pracodawców. Dzięki partnerstwu z Pracuj.pl wiemy, że nauczymy Cię tego, czego potrzebują i oczekują pracodawcy. W ramach wyższych pakietów przygotujemy Cię również do przyszłych rekrutacji.

 

Partnerzy merytoryczni kursu

Kurs Specjalista SEO powstał dzięki wyjątkowej na polskim rynku współpracy pracodawcy oraz szkoły IT. Połączyliśmy siły, żeby stworzyć kurs odpowiadający na realne potrzeby digital marketingu.

współorganizatorzy kursu SEO w CodersLab współorganizatorzy kursu SEO w CodersLab
 
quotewavewave

Od dłuższego czasu obserwujemy rozwój branży SEO, a co za tym idzie, rosnące zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów SEO. Jednocześnie zauważyliśmy, że na rynku jest niewiele możliwości zdobycia wiedzy i umiejętności w zakresie pozycjonowania. Brakuje specjalistycznych kierunków studiów, czy kursów i szkoleń, które obok teorii dają możliwość praktycznego poznania i doświadczenia, czym jest SEO.

Jako agencja z ponad 10-letnim doświadczeniem na rynku zdecydowaliśmy się wyjść naprzeciw potrzebom rynku i razem z Coders Lab oraz innymi agencjami SEO, dać szansę na zdobycie umiejętności niezbędnych do rozpoczęcia pracy jako młodszy specjalista SEO. We współpracy tworzymy niepowtarzalny kurs przygotowujący jego uczestników do roli młodszego specjalisty SEO.

Kurs Specjalista SEO to nie jest kolejne szkolenie czy e-learning. To intensywny i praktyczny rozwój w obszarze pozycjonowania.


Julia Kachlicka
Learning Project Coordinator w Grupie TENSE
 

Poznaj opinie Grupy TENSE o współpracy z absolwentami kursu Specjalista SEO

 
 
quotewavewave

Jesteśmy największym graczem na polskim rynku SEO i na co dzień mierzymy się z wyzwaniem pozyskania specjalistów w branży, której niestety nie można poznać ani nauczyć się od podstaw na żadnych studiach kierunkowych. Współpraca z Coders Lab była dla nas doskonałą szansą na dotarcie do naszych przyszłych pracowników. Projekt sprawdził się świetnie. Absolwenci kursu są bardzo zaangażowani i chętni do dalszej nauki, a czasem nie nadążamy z materiałami dla nich.

Przełożeni w Grupie zwracają także uwagę na ambicję i dobrą organizację pracy osób po kursie. Bardzo cieszy nas zainteresowanie absolwentów kursu samym SEO. W przypadku innych rekrutacji, czasem nawet przez kilka miesięcy nie udaje nam się wzbudzić w pracownikach zainteresowania tą tematyką, więc dostrzegamy w absolwentach Coders Lab ogromny potencjał!


grupa tense
Grupa Tense
Partner Kursu SEO

Program kursu Specjalista SEO

 

Formy nauki w Coders Lab

Zajęcia mają formę praktycznych warsztatów online na żywo z udziałem wykładowcy i grupy. Kurs prowadzony jest w trybie weekendowym. Dzięki temu łatwo połączysz naukę ze swoimi codziennymi obowiązkami.

 

Kurs Specjalista SEO online weekendowo

Na kursach zdalnych uczysz się w Wirtualnej Klasie. Jest to nauka online, która łączy zajęcia na żywo oraz naukę własną. Wszystko to na autorskiej platformie Coders Lab. Potrzebujesz jedynie komputera i dostępu do internetu. Dowiedz się więcej tutaj.

 • Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele co 2 tygodnie w godz. 9:00-17:00,
 • 60% to zajęcia na żywo z wykładowcą i grupą w Wirtualnej Klasie,
 • 40% to nauka własna o dowolnej porze.

Sprawdź terminy

 

Nadchodzące terminy

Kurs
Miejsce
Tryb
Start
Zakończenie
Cena
Specjalista SEO - Online
kurs SEO ikona24.06.2023 - 26.08.2023
Miejsce
Online
Tryb
Weekendowy
Cena
5900 zł / tylko 52 zł/h
Do ceny dla firm należy doliczyć 23% VAT
 

Potrzebujesz więcej informacji?

Pobierz informator, w którym dowiesz się jak wybrać kurs dla siebie oraz jak będzie wyglądała Twoja nauka na kursie.

Pobierz informator
 

Zobacz, gdzie pracują nasi absolwenci

Po kursie Coders Lab możesz szukać pracy w wielu branżach. Nasi absolwenci pracują w najlepszych firmach IT w Polsce i za granicą.

gdzie pracują absolwenci Coders Lab gdzie pracują absolwenci Coders Lab
 

Poznaj historie absolwentów Coders Lab

 

Wybierz pakiet dopasowany do Twoich potrzeb

Zapisując się na kurs Specjalista SEO, masz do wyboru trzy pakiety. Wyższe pakiety zawierają elementy, dzięki którym rozszerzysz swoje portfolio, zdobędziesz pogłębioną wiedzę i doświadczenie z zakresu digital marketingu oraz tworzenia contentu.

 

Poznaj szczegóły pakietów

Podstawowy
Wiedza podstawowa
od 197 zł/mies.
BESTSELLER
Profesjonalny
Wiedza rozszerzona
od 263 zł/mies.
Premium
Przewaga w rekrutacji
od 330 zł/mies.
Kurs w liczbach
liczba godzin nauki
114
130
174
liczba kursów
1
1
2
liczba egazminów
1
1
2
liczba projektów do portfolio
1
2
2
Kursy
Twoje portfolio
Career Lab
 
 

Zostań Specjalistą SEO z Coders Lab i zwiększ szanse na zatrudnienie

Na naszym kursie wypracujesz solidną bazę wiedzy i praktyczne umiejętności związane z przygotowaniem i realizacją strategii SEO. Dodatkowo dzięki podstawom programowania będziesz w stanie samodzielnie wdrażać zmiany optymalizacyjne z wykorzystaniem poznanych języków programowania. W dalszych krokach rozbudujesz swoje kompetencje o dodatkowy projekt do portfolio dzięki Portfolio Lab oraz nowe i szersze kompetencje z zakresu content marketingu wymagane na stanowisku Specjalista SEO. Wiemy również, że wejście do branży IT wymaga nie tylko kompetencji technicznych, lecz także umiejętności autoprezentacji. W tym celu stworzyliśmy Career Lab – program wsparcia HR.

Career Lab

W ramach Career Lab otrzymujesz od nas indywidualne wsparcie doradcy kariery, który zadba o przygotowanie Twojego CV i pokaże, jak budować przewagę podczas rekrutacji.

Portfolio Lab

Portfolio Lab to moduł dodatkowy, podczas którego zrealizujesz audyt SEO strony www. Jest on utrwaleniem wiedzy z całego kursu i poszerzeniem portfolio Specjalisty SEO.

Content Marketing

Otwiera możliwości zawodowe w zakresie tworzenia strategii SEO przy wykorzystaniu jak najbardziej wartościowej treści.

Jak sfinansować kurs IT?

Wiemy, że kurs to spory wydatek. Dlatego możesz za niego zapłacić na trzy różne sposoby.

 
ikona świnki skarbonki

Ze środków własnych

Kurs możesz opłacić jednorazowo za pomocą przelewu tradycyjnego lub za pomocą PayU w naszym sklepie internetowym. Jest to najszybsza forma płatności, bez zbędnych formalności.

ikona banknotu

Na raty

Płatność możesz podzielić na miesięczne raty. Ich wysokość i liczba zależy od oferty, na którą się zdecydujesz:

 • Raty 0%,
 • Niskie raty PayU.
ikona dokumentu

Z dofinansowaniem

Możesz starać się o dofinansowanie na nasze kursy ze środków publicznych. Najbardziej popularne programy to:

 • Baza Usług Rozwojowych (PARP)
 • Dofinansowanie z Urzędu Pracy

Chcesz dowiedzieć się więcej o sposobach finansowania?

 

Zarezerwuj miejsce na najbliższą edycję kursu Specjalista SEO!

Zdobądź nowy zawód w 9 tygodni. Podczas zajęć nauczysz się podstaw programowania w PHP, poznasz najpopularniejszy CMS na rynku i opanujesz kompetencje potrzebne młodszemu junior specjaliście.

Podczas rozmowy z doradcą dowiesz się:

 • jak wygląda kurs SEO Specjalista,
 • czego potrzebujesz, by wziąć udział w kursie,
 • jakie możliwości dają Ci partnerzy naszego kursu.
planeplane-lines
Miejsce kursu

Wypełniłeś/aś formularz kontaktowy, co oznacza, że jesteś zainteresowany/a naszą ofertą i oczekujesz kontaktu z naszej strony. Przed przesłaniem nam Twoich danych osobowych, zapoznaj się z dokładniejszymi informacjami na temat tego, jak będziemy je przetwarzać. Chcielibyśmy móc przetwarzać Twoje dane w celu przekazywania Ci informacji na temat naszych usług. Jeśli nie będziesz już tym zainteresowany/a zawsze możesz się temu sprzeciwić. Spowoduje to, że zaprzestaniemy przetwarzania Twoich danych osobowych w tym celu.

Kliknij by pokazać więcej

Najczęściej zadawane pytania

SEO – co to jest?

SEO (ang. search engine optimize) to sztuka optymalizacji stron www na podstawie wytycznych wyszukiwarek – przede wszystkim Google’a. Polega to m.in. na tworzeniu struktury strony, zaplanowaniu linkowania (wewnętrznego i zewnętrznego), dobraniu fraz kluczowych i poprawieniu technicznych wskaźników witryny. Dzięki czemu strona prawidłowo się indeksuje w wyszukiwarce i osiąga wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania.

Co to oznacza w praktyce? Załóżmy, że szukasz czarnego plecaka miejskiego i wpisujesz tę frazę w okno wyszukiwarki. Prawdopodobnie wejdziesz w pierwsze… trzy wyświetlone wyniki, prawda? No właśnie – zadaniem specjalisty SEO jest poprawa słów kluczowych tak, by strona klienta zajęla jak najwyższe pozycje.

SEO daje możliwość zwiększenia ruchu z wyszukiwarek, poprawienia funkcjonowania strony czy zwiększenie liczby konwersji (np. zakończonych sukcesem zakupów w sklepie internetowym).

Jak wygląda kurs Specjalista SEO ?

Kurs Specjalista SEO składa się z dwóch części tematycznych. Pierwsza z nich dotyczy zagadnień programistycznych (język PHP) oraz zasad działania Wordpressa, czyli najpopularniejszego na rynku CMS-a. Druga z kolei jest w całości poświęcona wprowadzeniu Cię w świat SEO – podstawowe informacje, zasady dobierania fraz kluczowych, link building oraz nauka obsługi najważniejszych narzędzi SEO. Jeśli wybierzesz Pakiet Premium, zrealizujesz kurs Content Marketing, dzięki któremu zyskasz kompetencje tworzenia wartościowych treści.

Kurs dla specjalisty SEO jest zbudowany analogicznie, jak inne kursy Coders Lab. Przed każdą częścią otrzymujesz od nas prework (w przypadku kursu SEO Specjalista przewidziane są trzy preworki: dwa preworki przygotowujące do zajęć z wykładowcą i grupą oraz wyrównujące poziom wiedzy z zagadnień programistycznych, SEO i Content Marketingu w Pakiecie Premium). Następnie zaczynają się zajęcia na żywo w Wirtualnej Klasie razem z wykładowcą oraz grupą. W trakcie całego kursu zaplanuj również czas na naukę własną oraz wykonywanie dodatkowych ćwiczeń.

Po zakończeniu przystępujesz do egzaminu i wykonujesz projekt warsztatowy. Dodatkowo w ramach Pakietu Profesjonalnego otrzymujesz drugi projekt do samodzielnej realizacji. Wybierając Pakiet Premium, zyskujesz również kurs z Content Marketingu, który także kończy się egzaminem.

Czego nauczę się na kursie Specjalista SEO?

Program kursu sprowadza się do tego, żeby nauczyć Cię wykonywać 4 najważniejsze obowiązki junior SEO specjalisty. Po zakończeniu kursu umiesz przeprowadzić audyt SEO dowolnej strony www, przygotować strategię działań SEO oraz zestaw rekomendacji działań optymalizacyjnych (z uwzględnieniem fraz kluczowych, contentu dopasowanego do intencji użytkownika, struktury strony oraz linkowania wewnętrznego i zewnętrznego) oraz samodzielnie wdrożyć zmiany optymalizacyjne z wykorzystaniem poznanych języków programowania. W ramach najwyższego Pakietu rozwijasz również wiedzę na temat content marketingu, dzięki której potrafisz tworzyć, planować i dystrybuować interesującą dla użytkowników treść. Jednocześnie nabywasz umiejętność odpowiedniego targetowania treści, wykorzystania różnych form contentu i mierzenia skuteczności kampanii content marketingowej.

Więcej szczegółowych informacji na temat umiejętności zdobywanych na zajęciach oraz wykorzystywanych narzędzi znajdziesz tutaj.

Kurs Specjalista SEO to jedyny kurs SEO na rynku, który łączy ze sobą wiedzę SEO z programowaniem, a w ramach najwyższego Pakietu zyskujesz również umiejętności z zakresu content marketingu.

Czemu kurs składa się z części PHP i SEO?

Kurs Specjalista SEO tworzyliśmy wspólnie z liderami na rynku SEO. Dzięki temu program kursu jest dopasowany do potrzeb potencjalnego pracodawcy, ponieważ łączy zagadnienia, które są wymagane w ofertach pracy. Przeanalizowaliśmy ogłoszenia na junior SEO Specialist i na tej podstawie wyodrębniliśmy zestaw umiejętności poszukiwanych na rynku pracy. W blisko 70% ogłoszeń już na juniorskie stanowiska pracodawcy wymagali choćby podstawowej znajomości PHP, HTML-a oraz CSS-a. Wiele z nich wymaga również znajomości tworzenia wartościowych treści, dlatego w Pakiecie Premium dodaliśmy kurs Content Marketing.

Obecnie jest to jedyny na rynku kurs SEO, na którym zdobywasz kompetencje związane z SEO oraz programowaniem.

W ten sposób realizujemy nasz nadrzędny cel, czyli kompleksowe przygotowanie Cię do pracy na stanowisku junior SEO specjalisty. Po ukończeniu kursu nie tylko potrafisz opracować strategię działań SEO, lecz także samodzielnie ją wdrożyć. Wszystko dzięki połączeniu wiedzy technicznej z wiedzą SEO.

Czy na kursie nauczę się obsługi Wordpressa?

Tak. W trakcie kursu Specjalista SEO pod okiem ekspertów nauczysz się obsługi Wordpressa, czyli jednego z najpopularniej używanych CMS-ów.

Program kursu zakłada wprowadzenie Cię w obsługę Wordpressa od absolutnych podstaw. Dlatego na początku dokładnie omawiamy panel administracyjny oraz przedstawiamy podstawowe słownictwo związane z Wordpressem. To ułatwi Ci komunikację z innymi nie tylko w trakcie kursu, ale przede wszystkim w przyszłej pracy.

Dodatkowo w ramach bloku nauki obsługi Wordpressa poruszymy takie zagadnienia jak:

 • dodawanie kodu PHP do Wordpressa,
 • dodawanie informacji do linków w Wordpressie,
 • hooki, filtry i akcje w Wordpressie,
 • dodanie kodu JavaScript do strony Wordpress,
 • instalacja wtyczek w Wordpressie.

Czy są jakieś wymagania, żeby rozpocząć kurs Specjalista SEO?

Wymagamy od Ciebie dwóch rzeczy: umiejętności obsługi komputera oraz chęci do nauki. Całą resztę bierzemy na siebie. Kurs Specjalista SEO jest przygotowany tak, żeby wyposażyć Cię w niezbędną wiedzę od podstaw. Ukończenie go umożliwia Ci całkowite przebranżowienie się i szukanie pracy na stanowisku junior SEO Specjalisty.

Czy otrzymam potwierdzenie ukończenia kurs Specjalista SEO?

Dla wszystkich absolwentów kursu Specjalista SEO razem z współorganizatorami przygotowaliśmy certyfikat ukończenia kursu. Warunkiem jego otrzymania jest minimum 80% obecności na kursie oraz zdanie egzaminu końcowego na poziomie minimum 50%.