Back to Top

Nauka programowania w Coders Lab pozwoliła rozwinąć mi własne projekty

Przed kursem pracowałem w różnych fabrykach głównie związanych z branżą samochodową. Jeszcze w trakcie kursu pracowałem jako monter drukarek 3D. Zdarzyło mi się być także na studiach na PWR na Wydziale Mechaniczno-Energetycznym.

Do udziału w kursie zmobilizowała mnie ówczesna sytuacja w pracy (montaż drukarek 3D), gdyż wtedy miałem serdecznie dość skakania po stanowiskach. Chciałem po prostu mieć jakąś spokojniejszą pracę. Decyzja o zapisaniu się na kurs była bardzo prosta, ponieważ już wcześniej próbowałem swoich sił w programowaniu - wiele lat temu próbowałem nauczyć się BASICa i Turbo Pascala.

Kurs pokazał mi jak niewiele umiem

Wrażenia po kursie są bardzo pozytywne. Kurs otworzył mi oczy na wiele zagadnień, o których nie miałem pojęcia, albo po prostu wyjaśnił mi w jaki sposób używać niektórych technologii. Wiele rozjaśnił i - paradoksalnie - pokazał jak niewiele umiem. Wprowadzenie zadań domowych było dobrym pomysłem, zawsze to jakieś dodatkowe doświadczenie.

Prezentacje były jedyną rzeczą, do której tak na dobrą sprawę mógłbym się przyczepić. Były za mało interaktywne, czasem wydawało mi się, że nie rozumiem co w nich jest napisane. Natomiast największym wyzwaniem okazał się być dla mnie moduł związany z Reactem, gdzie mina mi trochę zrzedła.

Uznałem, że spróbuję popracować nad własnym studiem deweloperskim i niekomercyjnym tworzeniem gier

Po kursie odpowiedziałem tylko na jedno ogłoszenie i na tym się skończyło. Nie zmieniłem pracy, dalej montuję drukarki 3D. W końcu praca przestała mnie aż tak bardzo irytować - mogę odreagować, tworząc własne projekty.

quotewavewave

Uznałem, że spróbuję najpierw zmierzyć się z moimi pomysłami pod szyldem własnego, nieoficjalnego "studia deweloperskiego". Studio powstało jeszcze przed kursem w celu tworzenia gier - bardziej hobbystycznie niż zarobkowo.

Natomiast sam kurs uzupełnił dość znacznie moją wiedzę, którą wykorzystuję teraz przy swoich projektach.


Szymon Cendecki
Szymon Cendecki
Absolwent kursu JavaScript

Sprawdź, jak odkodować swoją moc

Pobierz nasz informator - znajdziesz w nim porady jak wybrać kurs dla siebie oraz informacje o ścieżkach rozwoju w IT, które czekają na Ciebie po kursie.

planeplane-lines
 
Miasto*

Wypełniłeś/aś formularz kontaktowy, co oznacza, że jesteś zainteresowany/a naszą ofertą i oczekujesz kontaktu z nasze. Więcej...

Poznaj inne historie

Każdy z Absolwentów miał na starcie inne motywacje i wątpliwośći. Ale to oni podjęli śmiałą decyzję i zrobili ten pierwszy, trudny krok w kierunku zmiany. Odrzucili dotychczasowe osiągnięcia oraz zdobyte doświadczenia i… zmienili swoje zawodowe życie. Zobacz, jak to zrobili.