Back to Top

Zanim poszłam na kurs, pracowałam w gastronomii - Historia Marty

Pracowałam w rodzinnej firmie, tak naprawdę na wszystkich stanowiskach od kucharza przez kelnera po menadżera. Najcięższe było to, że pracowało się po kilkanaście godzin dziennie, 7 dni w tygodniu i nie miało się tak naprawdę szans, żeby wziąć dzień wolnego.

quotewavewave

Przyszedł taki moment kiedy pracowałam ponad 40 dni z rzędu po 15 godzin dziennie… i wtedy powiedziałam sobie “dość”, ja nie chcę już tak żyć. Chcę mieć normalną pracę w normalnych godzinach.


Marta Tobiasz
Marta Tobiasz
absolwentka kursu Java

Wybrałam pierwszy kurs Javy

Mój narzeczony skończył Coders Lab 2 lata przede mną. On mnie namówił, on mi to podrzucił. Stwierdziłam “spróbujmy”. Wybrałam pierwszy kurs Javy w Coders Lab. Pracy było sporo, zwłaszcza w pierwszym tygodniu. Pamiętam momenty, kiedy płakałam, kiedy twierdziłam, że jestem za głupia i nie dam sobie rady. Ale później już jakoś poszło.

Jednym z bardziej pozytywnych wspomnień z kursu jest wsparcie, które otrzymuje się od grupy, od innych uczestników, ponieważ nawet jeżeli mamy jakieś chwile załamania i wiemy, że coś tam jeszcze nie do końca umiemy tak jak powinniśmy, to zawsze ktoś z grupy Ci pomoże.

quotewavewave

Po kursie czułam ogromną satysfakcję, że udało mi się skończyć, że się nie poddałam, no i że byłam pierwszą dziewczyną, która skończyła kurs Javy.


Marta Tobiasz
Marta Tobiasz
absolwentka kursu Java

Pracę znalazłam półtora miesiąca po kursie

Obecnie pracuję jako programistka w czwartej największej transportowej firmie na świecie. Po kursie znalazłam pracę w 1,5 miesiąca.

Znam wiele osób, które boją się zapisać na taki kurs, mają podejście “Ja? IT? Na pewno nie dam rady!”, a uważam, że każdy jest w stanie nauczyć się kodować - to jest tylko kwestia odrobiny ciężkiej pracy i wiary w siebie.

Moje życie zmieniło się na lepsze

Teraz moje życie jest o wiele ciekawsze, zmieniło się na lepsze. Mogę się w swojej pracy rozwijać, mogę w swojej pracy wyznaczać sobie kolejne cele i je realizować. W moim życiu już nie ma takiej nudnej powtarzalności i jestem dużo szczęśliwszym człowiekiem.

Uważam, że pójście na kurs było zdecydowanie najlepszą decyzją w moim życiu.

Sprawdź, jak odkodować swoją moc

Pobierz nasz informator - znajdziesz w nim porady jak wybrać kurs dla siebie oraz informacje o ścieżkach rozwoju w IT, które czekają na Ciebie po kursie.

planeplane-lines
 
Miasto*

Wypełniłeś/aś formularz kontaktowy, co oznacza, że jesteś zainteresowany/a naszą ofertą i oczekujesz kontaktu z nasze. Więcej...

Poznaj inne historie

Każdy z Absolwentów miał na starcie inne motywacje i wątpliwośći. Ale to oni podjęli śmiałą decyzję i zrobili ten pierwszy, trudny krok w kierunku zmiany. Odrzucili dotychczasowe osiągnięcia oraz zdobyte doświadczenia i… zmienili swoje zawodowe życie. Zobacz, jak to zrobili.