Back to Top

Przed pójściem na kurs pracowałam jako grafik przez 9 lat w różnych firmach

O kodowaniu myślałam już wcześniej, podejmowałam różne próby nauczenia się programowania. Przerobiłam kilka kursów online, byłam na warsztatach z podstaw programowania.

Myślałam, że to nie jest realne żeby zająć się tym zawodowo w sytuacji, w której poświęciłam wcześniej 5 lat na studia. Uważałam, że to jest bardzo tajemnicza wiedza i żeby zostać programistą, trzeba mieć koniecznie ukończone studia kierunkowe, dodatkowo ileś lat doświadczenia.

quotewavewave

Decyzja o kursie przychodziła do mnie długo. Czułam, że bardzo tego chce, a jednocześnie bardzo się tego bałam.


Kamila Matla-Tomczyk
Absolwentka kursu Front-end

Poznaj historię Kamili

Sprawdź, jak odkodować swoją moc

Pobierz nasz informator - znajdziesz w nim porady jak wybrać kurs dla siebie oraz informacje o ścieżkach rozwoju w IT, które czekają na Ciebie po kursie.

planeplane-lines
 
Miasto*

Wypełniłeś/aś formularz kontaktowy, co oznacza, że jesteś zainteresowany/a naszą ofertą i oczekujesz kontaktu z nasze. Więcej...

Poznaj inne historie

Każdy z Absolwentów miał na starcie inne motywacje i wątpliwośći. Ale to oni podjęli śmiałą decyzję i zrobili ten pierwszy, trudny krok w kierunku zmiany. Odrzucili dotychczasowe osiągnięcia oraz zdobyte doświadczenia i… zmienili swoje zawodowe życie. Zobacz, jak to zrobili.