Back to Top

Zaczynałem jako handlowiec, teraz jestem testerem

Najpierw zacząłem studia na Politechnice. Rzuciłem je na ostatnim roku, ponieważ założyłem wtedy rodzinę i rozpocząłem pracę, która pochłaniała dość dużo czasu i energii. Od początku mojej aktywności zawodowej byłem handlowcem. Przez ostatnie 5 lat sporo podróżowałem. Z tego powodu często nie było mnie w domu, co w pewnym momencie stało się bardzo męczące zarówno dla mnie, jak i mojej rodziny.

Do zapisania się na kurs Testera Manualnego bardzo mocno przyczynił się mój znajomy, który pracuje w branży testerskiej już ponad 4 lata. Obserwowałem jego drogę od poziomu juniora.

quotewavewave

Znajomy opowiedział mi o realiach pracy, możliwościach rozwoju, konieczności ciągłej nauki. Bardzo podobała mi się perspektywa poszerzania horyzontów i poznawania nowych rzeczy.


Jarek Kurek
Jarek Kurek
absolwent kursu Tester Manualny

Wykładowcy na kursie to fachowcy!

Kurs w Coders Lab dał mi obszerną, dobrze uporządkowaną i merytoryczną wiedzę, która jest potrzebna oraz ceniona na rynku pracy. Kurs weekendowy to na pewno intensywny okres nauki, ale przebiega on w bardzo przyjaznej atmosferze. Materiał jest omawiany w przystępny sposób. Każdy z nas po zakończonym dniu zajęć miał poczucie, że wie, co robił.

quotewavewave

Wykładowcy przekazujący nam wiedzę to fantastyczni fachowcy i moi pierwsi mentorzy. Dzięki temu, że cały czas praktykują swój zawód w różnych firmach, mają bardzo dobry pogląd na realną sytuację na rynku pracy.


Jarek Kurek
Jarek Kurek
absolwent kursu Tester Manualny

Podczas zajęć wykładowcy służyli nam również radami i dzielili się swoimi doświadczeniami z pracy. Kontakt z nimi był dla mnie bardzo ważną lekcj

Dodatkowo wśród pozostałych kursantów znalazłem znajomych „z branży”. Zakumplowaliśmy się i nawet po zakończeniu kursów stale mamy ze sobą kontakt. W trakcie zajęć pomagaliśmy sobie nawzajem oraz często pracowaliśmy w grupach.

Pierwszą pracę znalazłem jeszcze przed ukończeniem kursu. Zacząłem jej szukać na półmetku zajęć, dzięki czemu przed ostatnim zjazdem w Coders Lab miałem już zapewnione zatrudnienie.

quotewavewave

Pracy szukałem dość krótko (mniej niż miesiąc aktywnego aplikowania) co bardzo mnie ucieszyło i utwierdziło w przekonaniu, że to była bardzo dobra decyzja.


Jarek Kurek
Jarek Kurek
absolwent kursu Tester Manualny

Obecnie pracuję jako tester. Wiedza zdobyta na kursie pozwoliła mi szybko rozpocząć pracę. Mój przełożony bardzo ceni absolwentów Coders Lab, dlatego właśnie wśród nich szukał kandydatów na kolejnych członków zespołu testerskiego.

Polecam kurs Tester Manualny

Kurs poleciłbym każdemu, kto chce zdobyć twarde umiejętności doceniane na rynku pracy. To pomysł dla każdego, kto nie wie, co chce robić w życiu zawodowym lub chce robić coś innego niż dotychczas. Kurs to była dla mnie świetna przygoda i otworzyła mi ona drzwi do świata IT.

Sprawdź, jak odkodować swoją moc

Pobierz nasz informator - znajdziesz w nim porady jak wybrać kurs dla siebie oraz informacje o ścieżkach rozwoju w IT, które czekają na Ciebie po kursie.

planeplane-lines
 
Miasto*

Wypełniłeś/aś formularz kontaktowy, co oznacza, że jesteś zainteresowany/a naszą ofertą i oczekujesz kontaktu z nasze. Więcej...

Poznaj inne historie

Każdy z Absolwentów miał na starcie inne motywacje i wątpliwośći. Ale to oni podjęli śmiałą decyzję i zrobili ten pierwszy, trudny krok w kierunku zmiany. Odrzucili dotychczasowe osiągnięcia oraz zdobyte doświadczenia i… zmienili swoje zawodowe życie. Zobacz, jak to zrobili.