Back to Top
Miejsce
Tryb
Start
Zakończenie
Liczba godzin
Cena
SQL – Analiza Danych - Online
Kurs SQL – Analiza Danych03.08.2024 - 31.08.2024
Miejsce
Online
Tryb
Weekendowy
Cena
3 200 zł / już od 80 zł/mies.
 

Ten kurs zawiera dodatkowy moduł AI!

Stań się specjalistą przyszłości!

Zapisz się na kurs!
siedzący, uśmiechnięty programista
Ikona kursu SQL - Analiza Danych

Dlaczego kurs SQL – Analiza Danych?

Według raportu StackOverflow z 2023 roku SQL jest 3 najpopularniejszym językiem programowania. Na kursie poznasz język, którym posługują się nie tylko programiści, ale i specjaliści od marketingu czy finansów. Dzięki zajęciom nauczysz się formułować trafne zapytania, zyskasz szybki dostęp do potrzebnych informacji i zwiększysz swoją wydajność w pracy! Ma to znaczenie zwłaszcza w przypadku rozbudowanych baz danych.

Dodatkowo, wprowadziliśmy MentorGPT - naszego wyszkolonego asystenta AI, który będzie wspierać Cię podczas nauki, zarówno w kwestiach organizacyjnych, jak i merytorycznych. Dzięki temu, nauka stanie się jeszcze bardziej interaktywna i dostosowana do indywidualnych potrzeb. Co więcej, w ramach kursu Analityk Danych, otrzymasz specjalny rozdział poświęcony wykorzystaniu sztucznej inteligencji przez analityków danych, co pozwoli na głębsze zrozumienie możliwości, jakie oferują nowoczesne technologie w analizie i przetwarzaniu danych.

Mężczyzna z laptopem cieszy się z kursu w Coders Lab

Dlaczego warto?

Dzięki znajomości języka SQL odpowiesz na zapotrzebowanie rynku pracy, poszerzysz umiejętności analityczne, zyskasz w pracy czas na analizę, zwiększysz wydajność w pracy, sprawnie znajdziesz odpowiedzi na wszystkie zapytania. Dziś znajomość języka SQL nie jest już jedną z możliwości. To konieczność.

Dziewczyna w różowej bluzie - dla kogo kurs w coders lab

Dla kogo?

Kurs SQL jest dla osób pracujących z dużymi zbiorami informacji. A w świecie, w którym rośnie znaczenie Data Science, takich danych jest coraz więcej. Dlatego też na rynku są poszukiwani specjaliści do ich analizy. Nauka języka zapytań SQL sprawi, że zyskasz szybki dostęp do potrzebnych informacji.

partner Pracuj.pl

Czego się nauczysz?

W trakcie kursu języka SQL nauczysz się dodatkowych metod formatowania wyjściowego zbioru danych, manipulować rekordami w bazie danych, tworzyć skuteczne i rozbudowane zapytania w języku SQL, zasad działania z relacyjnymi bazami danych, grupować i analizować uzyskane dane.

Chcesz wiedzieć więcej?

 

Program kursu SQL – Analiza Danych

 

Formy nauki w Coders Lab

Kurs prowadzony jest zdalnie w trybie weekendowym. Dzięki temu łatwo połączysz naukę ze swoimi codziennymi obowiązkami.

 
Kobieta siedzi przed komputerem i ma zajęcia w Wirtualnej Klasie na zdalnym kursie programowania.

Kurs SQL – Analiza Danych online weekendowo

Na kursach zdalnych uczysz się w Wirtualnej Klasie. Jest to nauka online, która łączy zajęcia na żywo oraz naukę własną. Wszystko to na autorskiej platformie Coders Lab. Potrzebujesz jedynie komputera i dostępu do internetu. Dowiedz się więcej tutaj.

  • Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele co 2 tygodnie w godz. 9:00-17:00,
  • 60% to zajęcia na żywo z wykładowcą i grupą w Wirtualnej Klasie,
  • 40% to nauka własna o dowolnej porze,
  • nagrywamy dla Was zajęcia.

Sprawdź terminy

 

Nadchodzące terminy

Kurs
Miejsce
Tryb
Start
Zakończenie
Cena
SQL – Analiza Danych - Online
Kurs SQL – Analiza Danych03.08.2024 - 31.08.2024
Miejsce
Online
Tryb
Weekendowy
Cena
3 200 zł / już od 80 zł/mies.
Do ceny dla firm należy doliczyć 23% VAT
 
umów rozmowę z doradzą

Potrzebujesz więcej informacji?

Zastanawiasz się nad wejściem do IT, ale masz wiele pytań?
Zamów rozmowę z naszym Doradcą Kariery.

Zamów rozmowę
 

Zobacz, gdzie pracują nasi absolwenci

Po kursie Coders Lab możesz szukać pracy zarówno w małych software house'ach, jak i dużych korporacjach. Nasi absolwenci pracują w najlepszych firmach IT w Polsce i za granicą.

gdzie pracują absolwenci Coders Lab gdzie pracują absolwenci Coders Lab

Poznaj historie absolwentów Coders Lab

 

Jak sfinansować kurs IT?

Wiemy, że kurs to spory wydatek. Dlatego możesz za niego zapłacić na trzy różne sposoby.

 
ikona świnki skarbonki

Ze środków własnych

Kurs możesz opłacić jednorazowo za pomocą przelewu tradycyjnego lub za pomocą PayU w naszym sklepie internetowym. Jest to najszybsza forma płatności, bez zbędnych formalności.

ikona banknotu

Na raty

Płatność możesz podzielić na miesięczne raty. Ich wysokość i liczba zależy od oferty, na którą się zdecydujesz:

 • Raty 0%,
 • Niskie raty PayU lub Santander.
ikona dokumentu

Z dofinansowaniem

Możesz starać się o dofinansowanie na nasze kursy ze środków publicznych. Najbardziej popularne programy to:

 • Baza Usług Rozwojowych (PARP)
 • Dofinansowanie z Urzędu Pracy

Zarezerwuj miejsce na najbliższą edycję kursu SQL!

Zdobądź nowe umiejętności w 2 tygodnie. Podczas zajęć nauczysz się tworzyć skuteczne i rozbudowane zapytania w języku SQL, zasad działania z relacyjnymi bazami danych, grupować i analizować uzyskane dane.

Podczas rozmowy z doradcą dowiesz się:

 • jak wygląda kurs SQL — Analiza Danych,
 • czego potrzebujesz, by wziąć udział w kursie,
 • jakie możliwości daje Ci ukończenie kursu.
planeplane-lines
 

Wypełniłeś/aś formularz kontaktowy, co oznacza, że jesteś zainteresowany/a naszą ofertą i oczekujesz kontaktu z nasze. Więcej...

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego powinienem wybrać kurs SQL?

Nieważne, czy pracujesz jako analityk finansowy, czy marketer – nauka języka SQL sprawi, że zyskasz szybki dostęp do potrzebnych informacji. Ma to znaczenie zwłaszcza w przypadku rozbudowanych baz danych.

Dzięki znajomości języka SQL:

 • odpowiesz na zapotrzebowanie rynku pracy,
 • poszerzysz umiejętności analityczne,
 • zyskasz w pracy czas na rzecz najważniejszą – analizę,
 • zwiększysz wydajność w pracy,
 • sprawnie znajdziesz odpowiedzi na wszystkie zapytania.

Dziś dane wykorzystuje się podczas opracowywania analiz biznesowych, układania strategii marketingowych, porównywania ofert, planowania inwestycji czy prowadzenia badań naukowych. Właśnie dlatego znajomość tego języka nie jest już jedną z możliwości. To konieczność.

Czego nauczę się na kursie SQL-a?

Z każdą godziną spędzoną na kursie będziesz formułować coraz bardziej trafne zapytania i płynnie korzystać z relacyjnych baz danych.

W trakcie szkolenia SQL nauczysz się:

  • dodatkowych metod formatowania wyjściowego zbioru danych,
  • manipulować rekordami w bazie danych,
  • tworzyć skuteczne i rozbudowane zapytania,
  • zasad działania z relacyjnymi bazami danych,
  • grupować i analizować uzyskane dane.

A to jeszcze nie wszystko. Wprowadzimy Cię także w świat proceduralnego SQL-a, czyli rozszerzenia umożliwiającego tworzenie pętli, instrukcji warunkowych oraz zmiennych.

W jakich branżach wykorzystuje się SQL?

Język SQL jest jednym z najpopularniejszych języków programowania. Nic dziwnego – wyróżnia go w końcu prosta składnia i szerokie możliwości zastosowania. Każdy, kto pracuje z danymi, będzie w stanie nauczyć się formułowania zapytań i wykorzystywać je do swoich celów.

Znajduje on zastosowanie w takich branżach, jak:

 • bankowość,
 • handel,
 • ubezpieczenia,
 • przemysł,
 • telekomunikacja,
 • ochrona zdrowia,
 • marketing i media,
 • administracja,
 • e-commerce,
 • edukacja.

Jak przebiega szkolenie SQL-a?

Kursy SQL w Coders Lab mają zawsze tę samą budowę. Zaczyna się od preworku. Około 2 tygodni przed startem zajęć otrzymujesz dostęp do naszej autorskiej platformy edukacyjnej. Tam znajdziesz materiał do pracy własnej, który ma na celu wyrównanie poziomu wiedzy wszystkich kursantów. Dzięki temu na pierwszych zajęciach z wykładowcą można od razu przejść do zagadnień praktycznych i ćwiczeń.

Kolejny etap to warsztaty odbywające się w trybie weekendowym. Zajęcia mają formę praktycznych warsztatów online na żywo z udziałem wykładowcy i grupy w Wirtualnej klasie na platformie do komunikacji grupowej (ZOOM). Nie musisz martwić się o to, że opuścisz zajęcia – wszystkie są nagrywane, dzięki czemu masz możliwość dowolnego czasu do nich powrócić i nadrobić materiał.

Zaliczenie kursu odbywa się na podstawie napisania egzaminu (na min. 50% + 1 pkt.). Dodatkowo każdy kursant otrzymuje do wykonania projekt (który jednocześnie może być pierwszym projektem w portfolio) związany z analizą kredytową pewnego banku.

Zrobiłem kurs Python – Analiza Danych. Czy potrzebuję też SQL-a?

Skoro masz za sobą zakończony sukcesem kurs Python – Analiza Danych, to wiesz, że w jego programie umieściliśmy podstawy języka SQL. To Twoja baza informacji. Z kolei kurs SQL – Analiza Danych jest naturalną kontynuacją nauki tego języka programowania.

Rozbudowujesz zdobytą wcześniej wiedzę i – co dla nas bardzo ważne – wykorzystujesz ją od razu w praktyce! Dzięki temu po skończonych warsztatach śmiało możesz od razu siadać do pracy z relacyjnymi bazami danych i zdobywać niezbędne informacje.

Jeśli więc zależy Ci na efektywnej pracy z analizą dużych zbiorów danych, to ukończony kurs SQL-a na pewno wyróżni Cię na rynku. Dodatkowo możesz poszerzyć swoją wiedzę z obszaru analizy danych, kończąc specjalny kurs z obszaru kompetencji Data Science pod nazwą Analityk Danych, w ramach którego prowadzimy kolejne dwa praktyczne kursy: Wizualizacja Danych oraz Wstęp do Analizy Danych.

Na jakich bazach pracuje się podczas kursu?

Podczas zajęć korzystamy głównie z trzech baz:

  • Sakila: Jest to przykładowa baza danych dla systemu wypożyczalni filmów, zawierająca tabele z danymi na temat filmów, klientów, pracowników, wypożyczeń.
  • Employees: Przykładowa baza danych zawierająca szczegółowe informacje o pracownikach, takie jak dane osobowe, historia zatrudnienia, struktura działów.
  • Financials: Przykładowa baza danych skoncentrowana na danych finansowych, mogąca zawierać tabele z informacjami o transakcjach, bilansach, budżetach.

Wykorzystanie podczas kursu różnych relacyjnych baz danych sprawia, że jesteś bardziej otwarty na przyjęcie nowej wiedzy dotyczącej baz. Dzięki temu przy każdej nowej bazie, z którą przyjdzie Ci pracować, będziesz czuć się pewniej i będziesz wiedzieć, od czego zacząć pracę na niej.

Czy są jakieś wymagania, które trzeba spełnić, żeby iść na kurs?

Nie wymagamy od Ciebie żadnych szczególnych umiejętności. Jednak doświadczenie w pracy z danymi, np. w excelu, na pewno będzie dla Ciebie ułatwieniem, bo będziesz znać kontekst naszych zajęć.

Czy skończę kurs SQL z certyfikatem?

Po zaliczeniu wszystkich modułów i zdaniu egzaminu końcowego otrzymujesz od nas certyfikat ukończenia kursu.