Back to Top
Miejsce
Tryb
Start
Zakończenie
Liczba godzin
Cena
Python – Analiza Danych - Online
Kurs Python – Analiza Danych13.07.2024 - 21.09.2024
Miejsce
Online
Tryb
Weekendowy
Cena
5 500 zł / już od 138 zł/mies.
 

Ten kurs zawiera dodatkowy moduł AI!

Stań się specjalistą przyszłości!

Zapisz się na kurs!
siedzący, uśmiechnięty programista
ikona kursu Python - Analiza Danych

Dlaczego kurs Python – Analiza Danych?

Ponad 90% istniejących danych na świecie powstało w ciągu ostatnich lat. Jest to obecnie najcenniejszy zasób na Ziemi. Dzięki naszemu kursowi w 2,5 miesiąca nauczysz się efektywnie wykorzystywać dane i usprawnisz swoją pracę.

Mężczyzna z laptopem cieszy się z kursu w Coders Lab

Dlaczego warto?

Zawód analityka danych daje Ci nieograniczone możliwości rozwoju kariery. Umiejętności analityczne wykorzystasz w wielu sektorach – od analizy trendów sprzedażowych po projekty dotyczące rozwoju biznesu. Na globalnym rynku pracy brakuje aż 4 milionów specjalistów z tej dziedziny. Analityk danych to zawód coraz bardziej pożądany przez pracodawców.

 

Dziewczyna w różowej bluzie - dla kogo kurs w coders lab

Dla kogo?

Kurs jest skierowany do osób, które posiadają doświadczenie w pracy z Excelem i analizą danych. Jednak jego brak nie wyklucza udziału w kursie. Jeśli dobrze przygotowane raporty są dla Ciebie kluczowe w podejmowaniu decyzji biznesowych, a do tego cechuje Cię skrupulatność, wnikliwość i dokładność – ten kurs jest dla Ciebie.

 

Mężczyzna, który został programistą po kursie IT Coders Lab

Czego się nauczysz?

Poznasz podstawy języka Python, dzięki którym będziesz potrafił zautomatyzować tworzenie raportów. Nauczysz się pozyskiwać dane z zewnętrznych serwisów i stron WWW, pracować z bazami danych SQL, tworzyć wizualizacje i grafy, ułatwiające analizę danych oraz samodzielnie pozyskiwać dane z systemów bazodanowych (ERP, księgowych itd.).

 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

 

Kurs Python – Analiza Danych program

 
umów rozmowę z doradzą

Potrzebujesz więcej informacji?

Zastanawiasz się nad wejściem do IT, ale masz wiele pytań?
Zamów rozmowę z naszym Doradcą Kariery.

Zamów rozmowę
 

Formy nauki w Coders Lab

Kurs prowadzony jest zdalnie w trybie weekendowym. Dzięki temu łatwo połączysz naukę ze swoimi codziennymi obowiązkami.

 
Kobieta siedzi przed komputerem i ma zajęcia w Wirtualnej Klasie na zdalnym kursie programowania.

Kurs Python – Analiza Danych online weekendowo

Na kursach zdalnych uczysz się w Wirtualnej Klasie. Jest to nauka online, która łączy zajęcia na żywo oraz naukę własną. Wszystko to na autorskiej platformie Coders Lab. Potrzebujesz jedynie komputera i dostępu do internetu. Dowiedz się więcej tutaj.

  • Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele co 2 tygodnie w godz. 9:00-17:00,
  • 60% to zajęcia na żywo z wykładowcą i grupą w Wirtualnej Klasie,
  • 40% to nauka własna o dowolnej porze,
  • nagrywamy dla Was zajęcia.

Sprawdź terminy

 

Nadchodzące terminy

Kurs
Miejsce
Tryb
Start
Zakończenie
Cena
Python – Analiza Danych - Online
Kurs Python – Analiza Danych13.07.2024 - 21.09.2024
Miejsce
Online
Tryb
Weekendowy
Cena
5 500 zł / już od 138 zł/mies.
Do ceny dla firm należy doliczyć 23% VAT
 

Dowiedz się więcej o zawodzie analityka danych!

Jeśli szukasz swojej ścieżki kariery w branży IT, albo zdecydowałeś już, że chcesz rozwijać się w kierunku analityka danych, to zapoznaj się z raportem nt. tego zawodu.

Pobierz raport
 

Zobacz, gdzie pracują nasi absolwenci

Po kursie Coders Lab możesz szukać pracy zarówno w małych software house'ach, jak i dużych korporacjach. Nasi absolwenci pracują w najlepszych firmach IT w Polsce i za granicą.

gdzie pracują absolwenci Coders Lab gdzie pracują absolwenci Coders Lab

Poznaj historie absolwentów Coders Lab

 

Jak sfinansować kurs IT?

Wiemy, że kurs to spory wydatek. Dlatego możesz za niego zapłacić na trzy różne sposoby.

 
ikona świnki skarbonki

Ze środków własnych

Kurs możesz opłacić jednorazowo za pomocą przelewu tradycyjnego lub za pomocą PayU w naszym sklepie internetowym. Jest to najszybsza forma płatności, bez zbędnych formalności.

ikona banknotu

Na raty

Płatność możesz podzielić na miesięczne raty. Ich wysokość i liczba zależy od oferty, na którą się zdecydujesz:

 • Raty 0%,
 • Niskie raty PayU lub Santander.
ikona dokumentu

Z dofinansowaniem

Możesz starać się o dofinansowanie na nasze kursy ze środków publicznych. Najbardziej popularne programy to:

 • Baza Usług Rozwojowych (PARP)
 • Dofinansowanie z Urzędu Pracy

Zarezerwuj miejsce na najbliższą edycję kursu Python — Analiza Danych!

Zdobądź nowe umiejętności w 10 tygodni. Masz pytania dotyczące kursu? Wypełnij formularz a nasz doradza skontaktuje się z Tobą.

Podczas rozmowy z doradcą dowiesz się:

 • jak wygląda kurs Python — Analiza Danych,
 • czego potrzebujesz, by wziąć udział w kursie,
 • jakie możliwości czekają na Ciebie po kursie.
planeplane-lines
 

Wypełniłeś/aś formularz kontaktowy, co oznacza, że jesteś zainteresowany/a naszą ofertą i oczekujesz kontaktu z nasze. Więcej...

Najczęściej zadawane pytania

Dla kogo są kursy Python – Analiza Danych?

Wielu osobom związanym z pracą z danymi nie są potrzebne klasyczne kursy programowania. Python – Analiza Danych jest czymś zupełnie innym. To Python dla początkujących, czyli dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tym językiem programowania.

Tak naprawdę kursy Python – Analiza Danych przygotowaliśmy z myślą o wszystkich osobach pracujących z dużymi zbiorami danych – niezależnie od nazwy stanowiska czy branży. Umiejętności, które zdobywa się na tym kursie, przydadzą się np.:

 • analitykom finansowym, podczas przeprowadzania badań czy w controllingu,
 • managerom i kadrze kierowniczej odpowiedzialnym za tworzenie raportów niezbędnych do podejmowania strategicznych decyzji, 
 • pracownikom naukowym dokumentującym wyniki swoich badań i eksperymentów,
 • programistom, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z analizą dużych zbiorów danych.  

Dodatkowo – kursy te są przeznaczone dla osób, które już mają doświadczenie w pracy z danymi. Kurs Python – Analiza Danych nie jest kursem stricte przebranżawiającym i część zagadnień obecnych w programie może nie być jasna dla uczestników, którzy nigdy nie pracowali na bazach danych. 

Czy są jakieś wymagania, które trzeba spełnić, żeby iść na kurs?

Kurs Pythona, o którym mówimy, nie ma bardzo konkretnie określonych wymagań wstępnych. Program ułożyliśmy jednak przede wszystkim z myślą o osobach, które posiadają już doświadczenie w pracy z programem Excel oraz szeroko pojmowaną analizą danych. 

Oczywiście brak tych podstaw nie wyklucza z udziału w kursie, ponieważ nasi wykładowcy starają się wszystko dokładnie tłumaczyć i każdemu zagadnieniu oraz wszystkim uczestnikom poświęcić jak najwięcej uwagi. 

Jak jest zbudowany kurs Python – Analiza Danych?

Kurs ten składa się najpierw z preworku, czyli materiałów do self-learningu udostępnianych ok. 2–3 tygodni przed kursem. Następnie czeka Cię 5 weekendów zajęć online z wykładowcą oraz grupą na żywo w Wirtualnej Klasie.

Pierwsze zajęcia to przede wszystkim Python. Nauka podstawowych funkcji pozwala pisać skrypty automatyzujące pracę na plikach oraz danych. Na kolejnych zajęciach poruszamy zagadnienia związane z SQL-em, najpopularniejszą biblioteką w analizie danych (Pandas) oraz z pobieraniem danych ze stron internetowych. 

Zaliczenie kursu odbywa się na podstawie napisania egzaminu (min. 50%) i wykonania projektu końcowego, który jest jednocześnie Twoim projektem do portfolio analityka danych.

Myślę, żeby iść na kurs Python – Analiza Danych. Czego się tam nauczę?

Program zajęć to nie tylko Python. Kurs obejmuje szereg zagadnień, dzięki którym Twoja praca analityczna staje się dużo prostsza. Po zajęciach z naszymi wykładowcami umiesz:

 • zautomatyzować tworzenie raportów za pomocą Pythona, 
 • samodzielnie pozyskiwać dane do analizy z systemów bazodanowych (np. ERP, księgowych itp.),
 • pozyskiwać dane z zewnętrznych serwisów i stron WWW, 
 • Automatyzować czynności związane z analizą danych.

Dodatkowo poruszamy kilka podstawowych kwestii związanych z pracą z bazami danych SQL oraz tworzeniem wizualizacji i grafów. 

Czy kursy programowania Python są niezbędne na kurs Python – Analiza Danych?

Nie. Nie wymagamy zaawansowanej znajomości języka programowania Python. Podstawy Pythona są jednak przewidziane w programie kursu – ponieważ to na nim opierają się działania na danych. Sama nauka Pythona i jego zaawansowanych funkcji może się przydać w przyszłości, ale nie jest konieczna. 

Jakie korzyści daje kurs Pythona online?

Interesuje Cię język programowania Python? Kursy programistyczne z nim związane cieszą się dużą popularnością. Wiemy jednak, że w pracy z danymi tak zaawansowany poziom znajomości języka nie jest potrzebny (choć bywa, że jest przydatny). Dlatego postanowiliśmy przygotować osobny kurs Python dla początkujących lub bardziej doświadczonych analityków danych

Zdecydowaliśmy się na tryb zdalny tego kursu, ponieważ chcemy tworzyć dla naszych kursantów coraz większą i łatwiej dostępną przestrzeń do zdobywania wiedzy.

Kursy online w Wirtualnej Klasie zapewniają Ci:

 • możliwość dopasowania kursu do codziennych zobowiązań, 
 • naukę z każdego zakątka Polski lub świata, 
 • regularny kontakt i wsparcie podczas zajęć, które odbywają się na żywo.

Kurs Python – Analiza Danych i zdobyte na nim umiejętności sprawią, że zostaniesz mistrzem analizy danych. Wiele dróg kariery związanych z danymi będzie stało przed Tobą otworem. I nie chodzi tu jedynie o szukanie nowej pracy, ale także o awansowanie w obecnych strukturach. 

Umiem podstawy Pythona. Co mogę robić dalej?

Znajomość podstaw Pythona to świetny początek, by wejść na ścieżkę kariery związaną z analizą danych. Warto jednak iść nieco dalej niż sam Python. Kursy SQL – Analiza Danych oraz Wizualizacja Danych rozbudowują wiedzę z kursu Python – Analiza Danych. Zdobywasz na nich kolejne kompetencje związane z popularnym językiem SQL i pracą na relacyjnych bazach danych, a następnie krok po kroku uczysz się obsługi najpopularniejszych narzędzi do wizualizacji danych. 

Dzięki temu stajesz się coraz bardziej samodzielnym pracownikiem, który nie tylko może pracować nad własnymi projektami, ale z czasem także zarządzać zespołem analityków.