Back to Top
Cheil i Capgemini partnerami Coders Lab - zdjęcie główne tekstu blogowego
Autor: Redakcja

Cheil i Capgemini partnerami kursów Coders Lab!

Dlaczego zaczynamy współpracę z kolejnymi wiodącymi firmami technologicznymi? Chcemy w realny sposób pomóc Ci w znalezieniu świetnej pracy w międzynarodowej branży IT.

Bardzo cieszymy się z nawiązania partnerstwa z tymi firmami, bo wiemy, że możliwość pracy z agencją Cheil czy firmą consultingową Capgemini to dla Ciebie szansa na szybki start w IT oraz gwarancja realizacji ciekawych projektów.

Z artykułu dowiesz się:

  • które kursy zostały objęte partnerstwem,
  • czym na co dzień zajmuje się agencja marketingowa Cheil,
  • czym na co dzień zajmuje się firma consultingowa Capgemini.

Po tych kursach masz szansę pracować u naszych partnerów!

Partnerstwo z wiodącymi firmami technologicznymi jest naturalnym efektem naszej strategii, która polega na przygotowaniu Cię do rozpoczęcia kariery w IT. A zarówno globalna firma consultingowa Capgemini, jak i agencja marketingowa Cheil regularnie powiększają swoje szeregi o utalentowanych pracowników. Poszukują zmotywowanych osób przygotowanych do rozpoczęcia pracy w IT. Takich jak nasi absolwenci.

A Ty – dzięki naszym umowom partnerskim – jako pierwszy dowiadujesz się o otwartych rekrutacjach. I oczywiście jako jeden z pierwszych możesz zgłosić do nich swoją kandydaturę. Jako nasz absolwent od początku zyskujesz przewagę konkurencyjną,a Twoja szansa na pierwsze zatrudnienie w nowym zawodzie rośnie!

Agencja marketingowa Cheil – zobacz, czym zajmuje się na co dzień!

Cheil to agencja, która na co dzień obsługuje lidera w dziedzinie technologii cyfrowych – firmę Samsung. Zajmują się tworzeniem stron i aplikacji internetowych oraz lokalizacją projektów dla głównego klienta w Polsce oraz dla partnerów w Europie. Stale rozbudowują też swój zespół o specjalistów front-end.

Capgemini – firma consultingowa, w której możesz pracować

Capgemini jest światowym liderem w dziedzinie doradztwa, usług technologicznych oraz transformacji cyfrowej. Jego celem jest wprowadzanie czołowych i innowacyjnych rozwiązań oraz udostępnienie klientom całej gamy możliwości cyfrowego świata. A wszystko to w oparciu o 50-letnią tradycję i szeroką wiedzę branżową. Capgemini regularnie szuka do swojego zespołu specjalistów front– i backend oraz testerów.


Czytaj podobne artykuły