Back to Top
Współpraca Coders Lab z InPlay Recruit
Autor: Redakcja

Coders Lab wraz z InPlay Recruit zaproponują szkolenia szyte na miarę dla sektora gier online

Największy polski bootcamp nawiązał współpracę z InPlay, firmą rekrutacyjną z Londynu. Cel: wsparcie brytyjskich firm w budowaniu zespołów programistycznych nad Wisłą.

Po pozyskaniu franczyzobiorców w Austrii oraz Hiszpanii, Coders Lab nie zwalnia tempa rozwoju współpracy zagranicznej. Polska szkoła IT połączyła siły z InPlay Recruit, firmą świadczącą usługi rekrutacyjne, która swoją siedzibę ma w Londynie. Partnerzy wspólnie będą oferować wsparcie firmom brytyjskim poszukującym alternatywy dla długiego i żmudnego procesu rekrutacji junior-programistów na macierzystym rynku. Dzięki wnikliwej analizie potrzeb rekrutacyjnych i skrojonym na miarę procesie szkoleniowych firmy będą mogły zaoszczędzić do 40% kosztów ponoszonych w tradycyjnych procesach rekrutacji.

- Cieszymy się, że wspólnie z InPlay Recruit będziemy mogli zaproponować nowatorskie rozwiązanie rekrutacyjno-szkoleniowe. Chcemy pokazać firmom zatrudniającym juniorów, że nie muszą być zdane wyłącznie na siebie w poszukiwaniu młodych talentów. Nasza propozycja ma charakter kompleksowy – zbadamy potrzeby kadrowe, dopasujemy odpowiedni program szkoleniowy, a następnie zrekrutujemy kandydatów o odpowiednim profilu. Zadbamy też o ich merytoryczne przygotowanie do pracy. Klient dostanie zespół programistów podany „na tacy” – mówi Marcin Tchórzewski, prezes i założyciel Coders Lab.

- W Europie Środkowej i Wschodniej sektor technologiczny rozwija się bardzo szybko, co wiąże się z niesłabnącym popytem na umiejętności deweloperskie. Nasz skrojony na miarę model szkolenia i rekrutacji zapewni dopływ wysokiej jakości absolwentów programistów dla firm. To propozycja dla przedsiębiorstw, które chcą budować zrównoważone i efektywne kosztowo zespoły techniczne, wyróżniające się innowacyjnym podejściem do kształcenia i rozwoju pracowników - mówi Richard Jones, prezes InPlay Recruit.

Inplay Recruit jest firmą rekrutacyjną świadczącą usługi dla pracodawców i kandydatów w sektorze gier online.

- Współpraca i innowacja są podstawowymi wartościami naszej firmy. Kooperacja z Coders Lab opiera się na naszych uzupełniających się umiejętnościach, wiedzy i wizji przyszłości - dodaje Richard Jones.

Działający od 2013 roku na rynku Coders Lab kieruje ofertę swoich kursów zarówno do klientów indywidualnych, jak i dla firm. W przeszłości największa polska szkoła IT kształciła kadry dla takich firm, jak m.in. Amazon, Amelco czy Havas.

Spółka powstała w 2013 roku z inicjatywy braci Marcina Tchórzewskiego i Jacka Tchórzewskiego. Firma dynamicznie rozwija się od samego początku swojej działalności, czego dowodem jest 5 oddziałów regionalnych w Polsce – w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Katowicach oraz 3 oddziały franczyzowe – w Rumunii, Hiszpanii i Indonezji. W 2018 roku spółka otrzymała prestiżową nagrodę dla start-upów podczas jubileuszowej, 10. edycji Aulerów. Coders Lab posiada w swojej ofercie kursy z zakresu programowania front-end i back-end, testowania manualnego i automatyzującego – w tym m.in. kursy programowania w językach JavaScript, Python, PHP, .Net czy Node.js. Kursy przeznaczone są zarówno dla aktywnych programistów chcących poszerzyć swoje umiejętności, jak i osób początkujących, planujących stawiać swoje pierwsze kroki w branży IT. Firma pomaga w zdobyciu potrzebnych kompetencji, a dzięki współpracy z Pracuj.pl umożliwia swoim absolwentom jeszcze szybszy start w branży IT.

Więcej informacji udzielają: Richard Jones ([email protected]) oraz Grzegorz Morawski ([email protected])


Czytaj podobne artykuły