Back to Top
 

Nie było Cię na żywo na naszym webinarze?

 

Nie chcemy, żeby ominęła Cię jakakolwiek dawka merytorycznej wiedzy. Dlatego jeszcze dziś obejrzyj nagranie ze spotkania.

 

Obejrzyj webinar!

 

Po wypełnieniu formularza prześlemy Ci na podany adres e-mail link do nagrania ze spotkania.

 

planeplane-lines
Twój region?

Wypełniłeś/aś formularz kontaktowy, co oznacza, że jesteś zainteresowany/a naszą ofertą i oczekujesz kontaktu z naszej strony. Przed przesłaniem nam Twoich danych osobowych, zapoznaj się z dokładniejszymi informacjami na temat tego, jak będziemy je przetwarzać. Chcielibyśmy móc przetwarzać Twoje dane w celu przekazywania Ci informacji na temat naszych usług. Jeśli nie będziesz już tym zainteresowany/a zawsze możesz się temu sprzeciwić. Spowoduje to, że zaprzestaniemy przetwarzania Twoich danych osobowych w tym celu.

Kliknij by pokazać więcej

 

Jak zacząć przygodę z analizą danych bez wcześniejszego doświadczenia?

 

Z każdej strony słychać, że analiza danych jest przyszłością. To prawda! Dlatego – jeśli myślisz o zmianie branży – spójrz w stronę pracy z Big Data. Aby zacząć, potrzebujesz naprawdę podstawowej wiedzy. Przyjdź na webinar i przekonaj się, że na pewno dasz radę zostać analitykiem danych.

 

Czego dowiesz się podczas webinaru?

 
programista przed komputerem - dopasowana oferta kursów w Coders Lab

Podstawy analizy danych

Przedstawimy Ci najważniejsze informacje o analizie danych. Wprowadzimy w tematykę poruszaną szerzej na kursie i zdradzimy, dlaczego znajomość Excela jest ważna w pracy analityka danych.

Praca z danymi w Excelu

Na przykładzie kilku prostych zadań dowiesz się, jak wczytywać dane oraz jak znaleźć błędy w arkuszu danych. Nauczysz się również w prosty sposób wizualizować oraz opisywać dane w zbiorze.

Analiza w Excelu

Po zapoznaniu się z podstawami, pokażemy Ci, jak tworzyć tabele oraz wykresy przestawne. Zobaczysz też, jak za pomocą arkusza wykrywać odbiegające obserwacje (jeśli nie wiesz, co to jest – to znak, że ten webinar jest dla Ciebie!).

 
Adrian Kuboszek prelegent

Prelegent

Adrian Kuboszek – posiada 6-letnie doświadczenie biznesowe w dziedzinie Data Science. Przygodę z szeroko rozumianą analizą danych rozpoczął jeszcze na studiach, gdzie wykonywał przeróżne projekty akademickie.

Aktualnie pracuje jako konsultant IT. W swojej pracy, w zależności od projektu, korzysta z takich technologii jak Python, SQL, neo4j i wiele innych. Do grona wykładowców Coders Lab dołączył w 2020. Najpierw jako jeden z autorów kursu Python – Analiza Danych, a teraz także jako nasz wykładowca.