Back to Top
Grafika w tematyce konferencji Confitura 2022
Autor: Redakcja

Coders Lab zaprasza na Confiturę

Praca programisty to przede wszystkim pasja i ciągły rozwój. Zapewne znasz wiele sposobów poszerzania swojej wiedzy programistycznej, także w formie offline. Konferencje są jednym z nich. W końcu warto od czasu do czasu spotkać innych programistów, wymienić się doświadczeniami i opiniami. To świetna okazja, by nauczyć się nowych rzeczy.

Poza kursami Coders Lab bardzo popularnym zastrzykiem wiedzy są meet-upy oraz konferencje. Na portalach z aktualnościami IT łatwo się jednak zgubić. Od czego więc zacząć i jak poznawać ludzi z branży? Spieszymy z ciekawą rekomendacją.

W tym roku zostaliśmy partnerem konferencji Confitura (25 czerwca 2022, EXPO XXI, Warszawa). Jest to jedno z najstarszych i największych polskich wydarzeń poświęconych technologiom JVM oraz zagadnieniom związanym z wytwarzaniem oprogramowania.

Wśród uczestników konferencji można spotkać zarówno osoby z wieloletnim doświadczeniem, jak i te, które dopiero zaczynają swoją przygodę z kodowaniem.

Wydarzenie od prawie dwudziestu lat przyciąga do Warszawy programistów z całej Polski. Tego jednego dnia wszyscy dzielą się ze sobą wiedzą – podczas prezentacji merytorycznych przedstawianych przez znanych ekspertów oraz w rozmowach w trakcie przerw i konferencyjnego afterparty. Dodatkowo osoby, które poszukują pracy lub zwyczajnie chcieliby wiedzieć, co w projektach piszczy, mają możliwość spotkać tu przedstawicieli najważniejszych w kraju firm IT.

Konferencja jest biletowana (cena wejściówki około 30 PLN). Całkowity dochód z biletów-cegiełek jest przekazywany na cele charytatywne.

Jeżeli chcesz poznać ducha Confitury, sprawdź nagrania prezentacji z lat poprzednich na kanale YouTube. Aby śledzić aktualności związane z konferencją, obserwuj kanały społecznościowe Confitury: Facebook oraz Twitter.

W imieniu organizatorów zachęcamy do udziału!


Czytaj podobne artykuły