Back to Top
 

Jak rozpocząć karierę w pozycjonowaniu stron WWW?

 

Zastanawiasz się nad sprawnym wejściem do digital marketingu i jak wybrać drogę, która ma przed sobą przyszłość? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat SEO i pracy nad optymalizacją witryn WWW? A może ciekawi Cię, co programowanie ma wspólnego z pozycjonowaniem stron?

 

W takim razie weź udział w naszym webinarze! Na spotkaniu online przybliżymy Ci kulisy pracy specjalisty SEO, opowiemy o korzyściach wynikających z połączenia umiejętności pozycjonowania z programowaniem. Poruszymy także temat możliwych ścieżek kariery.

 

 

Czego dowiesz się podczas webinaru?

 
efektywna wspólna nauka programowania

Pierwsze kroki w branży

Posłuchaj historii o tym, jak można zacząć karierę w SEO i dlaczego pracodawcy mieli problem ze znalezieniem odpowiednich specjalistów do swoich zespołów. 

 

team programistów - Absolwenci kursów IT mają przed sobą wiele ścieżek rozwoju.

Potrzebne kompetencje

Wspólnie z prelegentami zrobisz listę cech i umiejętności potrzebnych już na początku pracy jako specjalista SEO. Sprawdź, ile z nich już masz, a z którymi my Ci pomożemy!

 

Dziewczyna w różowej bluzie - dla kogo kurs w coders lab

Doświadczenia z pracy

Wykorzystaj szansę i poznaj historię osoby, która ma za sobą wiele etapów kariery w branży SEO. Zadaj jej praktyczne pytania i… zdecyduj, czy chcesz iść w jej ślady. 

 

13.06.2022 (poniedziałek)

18:00

Online – platforma Zoom

lodz
 

Prelegenci

 

Joanna Śledziejowska – Z branżą SEO związana od 2016 roku. W Grupie TENSE zaczynała jako asystentka pozycjonera, następnie przeszła przez kolejne stanowiska specjalistyczne, obecnie jest Team Leaderką. Na co dzień kieruje pracą sześcioosobowego zespołu specjalistów i optymalizuje strony klientów. Ma doświadczenie w pozycjonowaniu małych witryn i dużych serwisów e-commerce. W swojej pracy najbardziej lubi analizowanie i audyt stron. W wolnym czasie jest pochłonięta swoim hobby, czyli kolekcjonowaniem płyt winylowyc

Piotr Kosiński – Z wykształcenia bazodanowiec, zawodowo programista z 12-letnim doświadczeniem. Pracował nad serwisami dla znanych marek (frontend + backend) oraz tworzył systemy dla e-commerce. Jako certyfikowany Scrum Master i Scrum Developer wierzy w zwinne wytwarzanie oprogramowania, którego jest wielkim fanem. Wyznaje zasadę, że najlepszy sposób nauki to praktyka. Chętnie dzieli się wiedzą jako trener programowania – zarówno komercyjnie, jak i społecznie. W wolnych chwilach zasłuchuje się w audiobookach i czyta e-booki.

 

 

Zarejestruj się na webinar!

 

Po wypełnieniu formularza prześlemy Ci na podany adres e-mail potwierdzenie rejestracji wraz z linkiem do Zooma.

 

planeplane-lines
 
Miasto*

Wypełniłeś/aś formularz kontaktowy, co oznacza, że jesteś zainteresowany/a naszą ofertą i oczekujesz kontaktu z nasze. Więcej...