Back to Top
 

DARMOWE SPOTKANIE: Wybierz swoją ścieżkę w IT

 

Jeśli myślisz o przejściu do branży IT, ale nie wiesz od czego zacząć – przyjdź na nasze bezpłatne spotkanie. Tym razem – po raz pierwszy – widzimy się w Łodzi! Otrzymasz potężną dawkę informacji i przydatnych wskazówek, które pomogą Ci wybrać swoją ścieżkę i wystartować w branży IT.

Spotkanie poprowadzi Jacek Lisowski – country manager w Coders Lab – który jak nikt potrafi opowiadać o branży IT i nauce na bootcampach.

Wstęp jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja poniżej.  

 

25.11.2021 (czwartek)

18:00

Dowborczyków 25, Łódź

lodz
 

O czym będziemy rozmawiać? O wszystkim, co dla Ciebie istotne - czyli 100% konkretów!

 
 
Rynke IT ikona

Rynek IT

Prześledzimy, jak wygląda obecna sytuacja w branży IT. Jakie są prognozy i trendy? Jak wyglądają możliwości rozwoju w IT?

Predyspozycje ikona

Predyspozycje

Podpowiemy, kto się do tego nadaje. Jakie trzeba mieć predyspozycje do poszczególnych zawodów? Czy odnajdziesz się w IT? Jakie Twoje cechy mogą okazać się kluczowe dla rozwoju kariery w tej branży?

Aktualne zarobki

Przedstawimy wysokość zarobków na poszczególnych szczeblach kariery programisty i testera. Omówimy też inne elementy, które sprawiają, że IT jest tak atrakcyjną ścieżką kariery.

Nauka na kursie ikona

Nauka na kursie

Pokażemy, jak wygląda nauka w naszej szkole. Jak jest z pracą po naszym kursie i w jaki sposób my wspieramy proces jej poszukiwania? Gdzie pracują absolwenci Coders Lab? W jaki sposób można sfinansować kurs w naszej szkole?

Wybór technologii ikona

Wybór technologii

Pomożemy w podjęciu kluczowej decyzji – w wyborze technologii, która wprowadzi Cię do świata IT. Front-end, back-end, a może testowanie? Jakie cechy są istotne dla rozwoju w poszczególnych technologiach? I która z technologii jest odpowiednia dla Ciebie?

Sesja Q&A

Po prezentacji będzie też przestrzeń na dyskusję i pytania. To świetna okazja, aby sprawdzić, która ścieżka rozwoju będzie dla Ciebie najlepsza.

 

Zarejestruj się!

Po wypełnieniu formularza prześlemy Ci na podany adres e-mail potwierdzenie rejestracji wraz ze szczegółami wydarzenia.

 

*Wydarzenie jest organizowane z uwzględnieniem aktualnie obowiązujących zasad reżimu sanitarnego.

planeplane-lines
 

Wypełniłeś/aś formularz kontaktowy, co oznacza, że jesteś zainteresowany/a naszym wydarzeniem i oczekujesz konta. Więcej...