Back to Top
 

Płatny staż w Procter & Gamble

Chcesz pracować przy projektach IT w globalnej i dynamicznie rozwijającej się firmie? Świetnie się składa! Procter & Gamble, w ramach współpracy z Coders Lab, uruchomiło specjalną rekrutację do programu stażowego dla kursantów i absolwentów naszej Szkoły IT. To doskonała szansa, by zdobyć cenne doświadczenie i otworzyć sobie drzwi do kariery.

 

Specjalistyczny webinar dla absolwentów i kursantów Coders Lab we współpracy z Procter & Gamble

Podczas spotkania Senior IT Manager w P&G – Anna Jarosz szczegółowo opowiedziała o procesie rekrutacyjnym i wskazała, jak skutecznie przejść przez poszczególne jego etapy. Rozmawialiśmy też o tym, jak poprawnie wykonać testy kompetencji, o zaletach partnerskiego programu stażowego oraz jakie są perspektywy dalszej kariery po jego ukończeniu.

 
współne działaia Coders Lab i Procter&Gamble

W ramach współpracy Coders Lab z Procter & Gamble przygotowaliśmy spotkanie, podczas którego dowiesz się:

  • jak wyglądają poszczególne etap rekrutacji w P&G,
  • jak możesz przygotować się do testów psychologicznych i logiczno-analitycznych,
  • jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna,
  • jakie są warunki programu stażowego,
  • jakie projekty realizuje P&G,
  • jakie są dalsze możliwości rozwoju po zakończeniu stażu.
 

Dlaczego warto zapoznać się z webinarem Procter & Gamble x Coders Lab

ikona wiedza

Wiedza

W ramach webinaru nie tylko poznasz proces zgłoszeniowy i związanie z nim zadania, ale także lepiej przygotujesz się do testów. To doskonała okazja, by ugruntować i poszerzyć posiadaną wiedzę!

ikona szansa

Szansa

Jeśli Twoja wcześniejsza próba zgłoszenia do rekrutacji na staż w Procter & Gamble się nie powiodła, nie martw się – dzięki cennym wskazówkom, możesz spróbować ponownie!

ikona wsparcie

Wsparcie

Dobre przygotowanie do rekrutacji to podstawa. Otrzymasz od nas link do nagrania webinaru, umożliwiający powrócenie do poruszonych wątków.

Webinar odbył się 8 lutego, o godzinie 18:00.

Wypełnij formularz, by otrzymać nagranie.

Webinar Procter & Gamble x Coders Lab poprowadzili:

Anna Jarosz-Obrycka IT Manager w Procter & Gamble

Anna Jarosz-Obrycka

Senior IT Manager w Procter & Gamble

Jest Senior IT Manager w P&G z ponad 10-letnim doświadczeniem w zarządzaniu produktami i aplikacjami IT. Obecnie pełni rolę Product Ownera aplikacji eCommerce Europe Gillette i Braun. Szkoleniowiec w przestrzeni UX i zarządzania stresem. Silnie zaangażowana w rekrutację i pozyskiwanie talentów. Posiada wykształcenie w zakresie IT, zarządzania biznesem i psychologii. Prywatnie jest pasjonatką IT, technik samorozwoju i dobrego samopoczucia.

 
 
Mikołaj Demko Chief Innovation Officer w Coders Lab

Mikołaj Demko

Chief Innovation Officer w Coders Lab

Z branżą edukacji IT jest związany od 20 lat. W Coders Lab od 4 lat wytycza kierunki rozwoju oferty. Pracuje na styku biznesu, marketingu, edukacji i technologii. Bezpośrednio odpowiada za dedykowane rozwiązania dla firm, które poszukują alternatywnych sposobów rekrutacji specjalistów IT. Wolne chwile spędza w górach, realizując swoja wspinaczkową pasję.

 
 

Nie mogłeś uczestniczyć w naszym webinarze ?

Nic straconego! Wypełnij formularz, aby uzyskać dostęp do nagrania i materiałów dodatkowych.

Dowiedz się, jak wygląda szczegółowy proces rekrutacji w globalnej firmie, która zatrudnia osoby do pracy przy projektach IT.

 

Wypełniłeś/aś formularz kontaktowy, co oznacza, że jesteś zainteresowany/a naszą ofertą i oczekujesz kontaktu z nasze. Więcej...

Najczęściej zadawane pytania

Wysłałem/-am zgłoszenie na staż w P&G już wcześniej, niestety z negatywnym skutkiem. Czy webinar jest dla mnie?

Tak, jak najbardziej! Ten webinar przygotowaliśmy specjalnie na potrzeby udziału w programie stażowym w Procter & Gamble. Chcemy pomóc Ci zrozumieć, co mogło pójść nie tak, abyś mógł spróbować ponownie!

Zależy mi na uczestniczeniu w webinarze, ale data niestety mi nie odpowiada. Czy zostanie udostępnione nagranie?

Tak, osoby zapisane na nasz webinar otrzymają link do nagrania drogą mailową na adres pozostawiony w formularzu.

Jestem w trakcie kursu w Coders Lab. Czy ten webinar jest dla mnie?

Tak, webinar organizowany we współpracy z Procter & Gamble adresujemy zarówno do absolwentów, jak i do bieżących kursantów, którzy realizują ostatni blok wybranych kursów.

Nie jestem absolwentem, ani kursantem. Czy webinar jest dla mnie?

Ten webinar jest adresowany do absolwentów oraz bieżących kursantów, realizujących finalny etap kursu. Jeśli chcesz dołączyć do grona naszych absolwentów, zachęcamy Cię do kontaktu z nami. Numery telefonów znajdziesz na stronie https://coderslab.pl/pl/kontakt.