Back to Top
 
Warsztaty live Analiza danych w praktyce w Coders Lab

Dlaczego warto wziąć udział

Nasz 2-godzinny warsztat "Analiza Danych w Praktyce" to doskonały start dla osób początkujących, które nie miały jeszcze okazji zgłębić się w analizę danych. W Coders Lab chcemy, aby każdy miał szansę na odkrycie potencjału, jaki kryje w sobie analiza danych, i zachęcić do dalszej nauki w tym kierunku. Podczas warsztatów będziemy korzystać z darmowego narzędzia Excel online, które umożliwi Ci przeprowadzenie analizy danych z elementami wizualizacji oraz dedykowanej wtyczki GPT.

Pokażemy, jak AI wspiera pracę analityków, ułatwiając zadania, a nie zastępując ludzi. To doskonała okazja, aby zobaczyć, jak AI i analiza danych mogą iść w parze, przynosząc wartość i ułatwiając podejmowanie decyzji. Dołącz do nas, by zrobić pierwszy krok w świecie danych. Zapisz się i zacznij przygodę z analizą danych!

Zapisz się
 

Przyjdź na warsztaty i zgarnij rabat na kurs!

Nasze warsztaty to nie tylko nauka – w trakcie zajęć będziesz mieć szansę na zdobycie atrakcyjnych zniżek.

Dołącz do naszych warsztatów!

 

Warsztaty z analizy danych poprowadzi:

Radosław Król prelegent warsztatów Analiza Danych w praktyce

Radosław Król

Data Scientist

Radek to Data Scientist z ponad 5-letnim doświadczeniem w obszarze ryzyka kredytowego. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Big Data. Od samego początku swojej kariery związany z tematyką analizy danych. Pasjonat statystyki i uczenia maszynowego. W wolnych chwilach uczęszcza na siłownię i rozmyśla nad przyczynami upadku cesarstwa rzymskiego.

 

Zapisz się na darmowe warsztaty!

Rozpocznij swoją przygodę z analizą danych podczas praktycznych warsztatów z wykorzystaniem narzędzi online i AI

Startujemy 28 maja o godzinie 18:00.

Liczba miejsc jest ograniczona!

Po wypełnieniu formularza prześlemy Ci na podany adres e-mail potwierdzenie rejestracji.

Obowiązuje regulamin.

 

Wypełniłeś/aś formularz kontaktowy, co oznacza, że jesteś zainteresowany/a naszą ofertą i oczekujesz kontaktu z nasze. Więcej...

 

Harmonogram warsztatów

Przedmiot analizy: Analiza ryzyka kredytowego