Back to Top
 

Dlaczego warto nauczyć się wykorzystywać ChatGPT, Midjourney i innych narzędzi AI?

Dzięki AI możesz usprawnić swoje działania i pracować szybciej. Natychmiast zastosuj swoją wiedzę w pracy — zaoszczędź czas i pieniądze! Znajomość sztucznej inteligencji oraz umiejętność wykorzystania jej w praktyce to aktualnie klucz do sukcesu w wielu dziedzinach. Dlatego stworzyliśmy ten kurs self-learningowy – aby pomóc Ci odkryć nieograniczone możliwości, jakie niesie ze sobą wykorzystanie AI. AI ewoluuje w błyskawicznym tempie, dlatego po zakończeniu kursu otrzymasz 6-miesięczny dostęp do stale aktualizowanych materiałów.

Kup kurs

Czym jest sztuczna inteligencja (AI)?

Sztuczna inteligencja, czyli AI (od ang. Artificial Intelligence), to technologia umożliwiająca komputerom analizowanie danych, uczenie się i podejmowanie decyzji w sposób zbliżony do ludzkiego. Rozwój technologii AI nabiera tempa, co sprawia, że zyskuje ona na znaczeniu w różnych sektorach. Nowatorskie osiągnięcia w dziedzinie sztucznej inteligencji przekładają się na imponujące rezultaty, a jej rosnąca obecność w wielu branżach jest coraz bardziej dostrzegalna.

Dlaczego warto zapisać się na kurs Sztuczna Inteligencja w Praktyce

Dlaczego warto?

Rozwój AI przynosi wiele przełomowych osiągnięć i zastosowań w różnych obszarach. Wybierając nasz kurs poznasz narzędzia i technologie, które znacząco zmieniają sposób, w jaki pracujemy, komunikujemy się i podejmujemy decyzje. Będziesz mógł od razu zastosować zdobytą wiedzę w swojej pracy – zaoszczędzić czas i pieniądze. Zyskasz dostęp do społeczności osób zafascynowanych narzędziami AI, gdzie będziesz miał okazję poszerzać swoje kompetencje i wymieniać się doświadczeniami z innymi pasjonatami.

Dla kogo kurs Sztuczna Inteligencja w Praktyce

Dla kogo?

Kurs jest uniwersalny i przeznaczony dla szerokiego grona odbiorców — od uczniów, studentów, przez właścicieli firm, aż po menedżerów, twórców wideo i grafików. Nie musisz mieć wiedzy o AI – my Cię tego nauczymy od podstaw. Wystarczy podstawowa umiejętność obsługi komputera oraz chęć do nauki. Kurs trwa 10 godzin (4 godz. wideo, 6 godz. ćwiczeń) i jest dostępny w wygodnej formule self-learningu.

Czego się nauczysz  na kursie Sztuczna Inteligencja w Praktyce w Coders Lab

Czego się nauczysz?

Na kursie zdobędziesz praktyczną wiedzę i umiejętności, jak wykorzystać sztuczną inteligencję w swojej pracy. Nauczysz się zwiększać jakość i efektywność projektów, optymalizować treści, analizy danych, jak tworzyć skuteczne kampanie reklamowe z pomocą AI. Dowiesz się, jak wzbogacić swoje portoflio, generować scenariusze i wiele innych. Nasz kurs pomoże zrozumieć i wykorzystać potencjał sztucznej inteligencji niezależnie od branży.

 

Przykładowe wykorzystanie sztucznej inteligencji

E-mail marketing

AI jest w stanie samodzielnie opracowywać treści e-maili na podstawie zgromadzonych informacji o Twojej ofercie, docelowej grupie odbiorców oraz celach marketingowych.

Prezentacje

AI posiada zdolność do analizowania, strukturyzowania i organizowania treści w celu opracowania agendy, ale także całej prezentacji, która będzie zarówno efektywna, jak i atrakcyjna dla odbiorców.

Raporty i analizy

Wykorzystując zaawansowane algorytmy i techniki uczenia maszynowego, AI może tworzyć podsumowania danych, które pomogą w monitorowaniu wyników, identyfikacji trendów i podejmowaniu decyzji biznesowych, a także gromadzić i przetwarzać ogromne ilości danych z różnych źródeł.

AI sztuczna inteligencja

Artykuły

AI potrafi generować i tłumaczyć artykuły, które są spójne, logiczne i dostosowane do potrzeb czytelników. W przypadku bloga Coders Lab, Chat GPT pomógł w opracowaniu artykułu o tematyce związanej z technologią, który przyciągnął uwagę czytelników i dostarczył im wartościowych informacji.

Wideo

Sztuczna inteligencja oferuje możliwość generowania wideo, co jest niezwykle korzystne w świecie biznesu. Dzięki temu można znacznie skrócić czas realizacji treści oraz zoptymalizować koszty produkcji wideo. Umożliwia to m.in. tworzenie oryginalnych materiałów reklamowych, prezentacji produktów czy teledysków muzycznych.

Muzyka

Wykorzystanie AI do tworzenia ścieżek dźwiękowych, modelowania głosu czy komponowania muzyki pozwala firmom na osiąganie lepszych rezultatów marketingowych, zwiększając zainteresowanie klientów oraz wyróżniając się na tle konkurencji, jednocześnie minimalizując nakłady finansowe.

Kup kurs

Program kursu Sztuczna inteligencja w praktyce

 

Zostań wymiataczem do spraw sztucznej inteligencji

 
Zostań wymiataczem do spraw sztucznej inteligencji na kursie w Coders Lab

Na naszym kursie zdobędziesz gruntowną wiedzę oraz praktyczne umiejętności związane z wykorzystaniem sztucznej inteligencji w pracy, w tym obsługą ChatGPT. Dodatkowo, dzięki praktycznym zastosowaniom narzędzi AI, samodzielnie będziesz w stanie wprowadzać usprawnienia w swojej pracy. W kolejnych etapach kursu, rozbudujesz swoje kompetencje, realizując różnorodne projekty związane z AI, które wzbogacą Twoje portfolio. Zyskaj przewagę nad konkurencją!

 
Rozpocznij rewolucję zawodową
za 389 zł
Kup kurs

Najczęściej zadawane pytania

AI – co to jest?

Sztuczna inteligencja, czyli AI (od ang. Artificial Intelligence), to technologia umożliwiająca komputerom analizowanie danych, uczenie się i podejmowanie decyzji w sposób zbliżony do ludzkiego. Rozwój technologii AI nabiera tempa, co sprawia, że zyskuje ona na znaczeniu w różnych sektorach. Nowatorskie osiągnięcia w dziedzinie sztucznej inteligencji przekładają się na imponujące rezultaty, a jej rosnąca obecność w wielu branżach jest coraz bardziej dostrzegalna.

Jak wygląda kurs Sztuczna inteligencja w praktyce?

Kurs podzielony jest na 7 modułów i skierowany jest do różnych grup zawodowych zainteresowanych wykorzystaniem sztucznej inteligencji w pracy. Kurs ma formułę online, z materiałami w formie prezentacji wideo oraz artykułów. Każdy blok tematyczny kursu poświęcony jest narzędziu z innego obszaru, takiego jak tekst, grafika, video, www, czy SEO. Będą miały miejsce zarówno lekcje teoretyczne, jak i praktyczne, gdzie kursanci będą mieli okazję przetestować zdobytą wiedzę na konkretnych zadaniach i ćwiczeniach. Dodatkowo po zakończeniu kursu, każdy kursant otrzyma 6-miesięczny dostęp do stale aktualizowanych materiałów, a także do zamkniętej grupy absolwentów naszego kursu.

Czy AI może zabrać ludziom stanowiska pracy?

Chociaż istnieje przekonanie, że sztuczna inteligencja, tak jak ChatGPT, może zastąpić ludzi w niektórych zawodach, warto spojrzeć na to zagadnienie z innej perspektywy. AI może pomóc w przejęciu rutynowych i powtarzalnych zadań, pozwalając ludziom skoncentrować się na bardziej kreatywnych i wymagających myślenia aspektach pracy. W rzeczywistości, rozwój sztucznej inteligencji może prowadzić do powstania nowych miejsc pracy, zwłaszcza w dziedzinach związanych z technologią, badaniami oraz innowacjami. Nie ulega wątpliwości, że ci, którzy jako pierwsi nauczą się korzystać z narzędzi opartych o AI, zdobędą przewagę na rynku.

Jakie są korzyści ukończenia kursu Sztuczna inteligencja w praktyce?

Ukończenie kursu przyniesie uczestnikom liczne korzyści, takie jak zdobycie praktycznej wiedzy na temat AI i jej zastosowań w różnych branżach, poznanie narzędzi i technologii opartych na AI, które mogą usprawnić codzienną pracę, zwiększenie efektywności i jakości pracy dzięki wykorzystaniu AI, zyskanie przewagi konkurencyjnej na rynku pracy, dzięki nowoczesnym umiejętnościom związanym z AI, rozwój kreatywności i umiejętności adaptacji do dynamicznie zmieniającego się otoczenia technologicznego, odkrycie nowych możliwości w swoim zawodzie poprzez integrację AI z dotychczasowymi procesami, łatwiejsze podejmowanie decyzji biznesowych dzięki analizie danych i wniosków generowanych przez AI, budowanie wartościowego portfolio oraz poszerzenie oferty usług dla swoich klientów. Dodatkowo po zakończeniu kursu, każdy kursant otrzyma 6-miesięczny dostęp do stale aktualizowanych materiałów, a także do zamkniętej grupy absolwentów naszego kursu.

Czy są jakieś wymagania, żeby rozpocząć kurs Sztuczna inteligencja w praktyce

Wymagamy od Ciebie dwóch rzeczy: umiejętności obsługi komputera oraz chęci do nauki. Całą resztę bierzemy na siebie. Kurs Sztuczna inteligencja jest przygotowany tak, żeby wyposażyć Cię w niezbędną wiedzę od podstaw.

Czy na kursie nauczę się obsługi ChatGPT?

Tak, kurs obejmuje lekcje wprowadzające, w których uczestnicy dowiedzą się, czym jest ChatGPT, jak działa oraz jak go wykorzystać w praktyce. W ramach kursu kursanci będą mieli okazję wykonywać ćwiczenia praktyczne, co pozwoli im na lepsze zrozumienie i opanowanie tego narzędzia.