Back to Top
uśmiechnięta kobieta z działu HR
 

IT dla HR – znajdź wspólny język z programistą

Kurs z podstaw technologii stworzony przez programistów i testerów z myślą o specjalistach z działów HR i rekruterach, którzy w codziennej pracy mają kontakt z pracownikami lub kandydatami z branży IT.

 

Co zyskujesz?

 

Zdobywasz uporządkowaną wiedzę na temat technologii, narzędzi, metodyk i dobrych praktyk w obszarze rozwoju oprogramowania.

Rozwijasz umiejętność oceniania kompetencji kandydatów, dzięki czemu oszczędzasz czas wszystkich osób zaangażowanych w rekrutację.

Nabywasz pewności siebie i swobodę podczas prowadzonych rozmów z programistami oraz innymi pracownikami branży IT.

Uczysz się sprawniej zbierać informacje na temat stanowiska i trafniej selekcjonować kandydatów do dalszych etapów rekrutacji.

Budujesz solidną bazę wiedzy z zakresu branży IT, która pozwoli Ci na dalszy rozwój w tym złożonym i stale rozwijającym się obszarze.

Poznajesz punkt widzenia programistów, uczysz się odczytywać ich potrzeby i układasz coraz skuteczniejsze procesy rekrutacyjne.

Jak uczymy?

 

Reprezentujemy świat IT, dzięki temu potrafimy spojrzeć na procesy rekrutacyjne oczami programisty, testera lub administratora.

Nasze wieloletnie doświadczenie techniczne i edukacyjne wykorzystaliśmy, żeby w przystępny sposób wprowadzić działy HR do świata IT, a to wszystko w swobodnej i sprzyjającej do zadawania pytań i wymiany wiedzy atmosferze.

Naszymi wykładowcami są ludzie związani z IT, którzy współtworzyli to szkolenie, dzieląc się swoją praktyczną wiedzą techniczną i doświadczeniem jako kandydaci w procesie rekrutacji.

Każde szkolenie składa się z:

Część teoretyczna

Wprowadzamy Cię w świat IT. Tutaj dowiesz się, jakie są języki programowania, jakie jest ich zastosowanie oraz kto i jak tworzy oprogramowanie.

Część praktyczna

Podczas części warsztatowej od razu wykorzystasz zdobytą wiedzę. Wspólnie przeanalizujemy 3 różne stanowiska z branży IT, z którymi możesz się spotkać.

 

PROGRAM KURSU

 

Cena

ITdlaHR - Technologia w pigułce + warsztat IT&HR: 2100 PLN netto/osoba

*Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania kursu, w przypadku nieuzbierania się odpowiedniej liczby osób (minimum 7). 

 

Zapisz się na kurs IT dla HR!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat kursu? Wypełnij formularz w okienku obok, zadaj nam pytanie, a my się z Tobą skontaktujemy.

Opowiemy Ci:

  • dlaczego warto iść na kurs IT dla HR,
  • jak dokładnie wygląda program kursu,
  • czy musisz mieć doświadczenie w HR.
planeplane-lines
0/1000

Wypełniłeś/aś formularz kontaktowy, co oznacza, że jesteś zainteresowany/a naszym wydarzeniem i oczekujesz kontaktu z naszej strony. Przed przesłaniem nam Twoich danych osobowych, zapoznaj się z dokładniejszymi informacjami na temat tego, jak będziemy je przetwarzać. Chcielibyśmy móc przetwarzać Twoje dane w celu przekazywania Ci informacji na temat naszych usług. Jeśli nie będziesz już tym zainteresowany/a zawsze możesz się temu sprzeciwić. Spowoduje to, że zaprzestaniemy przetwarzania Twoich danych osobowych w tym celu.

Kliknij by pokazać więcej