Back to Top
 
Laptop do nauki podczas kursu Java z mentorem AI

Przełom w nauce — jedyny taki kurs Java z Mentorem AI

Na innowacyjnym kursie Javy w nauce wspiera Cię osobisty mentor AI, dostępny zawsze wtedy, gdy go potrzebujesz — w dowolnym miejscu i czasie. Nie jest to zwykły Chat GPT - został wytrenowany i skalibrowany w taki sposób, by jak najlepiej pomóc Ci w zrozumieniu i utrwaleniu zagadnień.

Uczysz się z pomocą materiałów edukacyjnych w formie nagrań wideo, zadań, warsztatów i projektów zaliczeniowych. Nad Twoją ścieżką nauki czuwa osobisty mentor AI, dostępny 24/7.

Java Mentor AI+ to efekt połączenia ponad 10-letniego doświadczenia w edukacji IT oraz siły sztucznej inteligencji. Nasze kursy ukończyło już 13 000 absolwentów.

 

Kup kurs w przedsprzedaży w niższej cenie!

Do końca czerwca z kodem JAVA45 45% taniej. Płacisz 9 295 zł, zamiast 16 900 zł.

programista po kursie Coders Lab

Przekrocz z nami granice tradycyjnej nauki na kursie Java Mentor AI+

Uczysz się w swoim tempie, masz dożywotni dostęp do materiałów, ale Twoja obrona projektu końcowego odbywa się na żywo z wykładowcą (tak, człowiekiem;). Po pomyślnym ukończeniu kursu, czyli zdaniu egzaminu, otrzymasz certyfikat Coders Lab.

Elastyczność nauki ikona

Elastyczność nauki

Kurs możesz przejść w dogodnym tempie, w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca. Zarządzasz tempem swojej nauki dzięki nowoczesnej platformie LMS.

Wsparcie mentora AI ikona

Wsparcie MikołAI-a 24/7- indywidualnego mentora AI

Nie jest to zwykły ChatGPT. To wytrenowany robot, oparty na sztucznej inteligencji. Identyfikuje Twoje słabe punkty w nauce, dokonuje analizy postępów oraz zwiększa zaangażowanie.

Nowa era nauki ikona

Nowa era nauki programowania

To nie jest zwykły bootcamp — to kurs nastawiony na praktykę ze wsparciem personalnego asystenta AI MikołAIa. Dodatkowo możesz zagadać do naszego teamu ds. organizacji kursów.

quizy

10

quizów

ćwiczenia

40+

ćwiczeń

portfolio

12

projektów do portfolio

materiały

24/7

dostęp do materiałów

formum

1

forum do wymiany wiedzy

 

Poznaj MikołAI-a Twoje wsparcie 24/7!

Wizja rozmowy z wykładowcą Cię onieśmiela? Obawiasz się zadawania pytań na forum? A może lepiej uczysz się w nocy? Mamy na to rozwiązanie!

MikołAI jest Twoim wirtualnym mentorem, opartym na sztucznej inteligencji i wytrenowanym na bazie materiałów edukacyjnych Coders Lab. Jest Twoim osobistym nauczycielem. Wspiera Cię 24/7.

MikołAI:

  • cierpliwie tłumaczy, ale nie daje gotowych odpowiedzi,
  • jest gotowy do pracy z Tobą dowolnej porze,
  • docenia Twoje postępy,
  • motywuje Cię do pracy.
 

Dlaczego Java?

Jeśli chcesz zarabiać jako junior 10 000 brutto (sprawdź SAM/-A), to jesteś w dobrym miejscu. Znajomość Java otwiera możliwości kariery w rozwijaniu aplikacji mobilnych na Androida, inżynierii DevOps, analizie Big Data, cyberbezpieczeństwie czy IoT.

PS Java jest wciąż na topie — dlaczego? CZYTAJ

Zobacz progam

... to sięgnij po kurs Java Mentor AI+ w niższej cenie do końca czerwca!

Zrób zadania testowe z języka Java

Jeśli zastanawiasz się, czy programowanie jest dla Ciebie, zrób zadania testowe. Dzięki nim zobaczysz, jak wygląda podstawowa praca Java Developera.

Wypróbuj za darmo! Wypełnij formularz — dostęp do zadań prześlemy Ci mailem.

planeplane-lines
 

Wypełniłeś/aś formularz kontaktowy, co oznacza, że jesteś zainteresowany/a naszą ofertą i oczekujesz kontaktu z nasze. Więcej...

Sprawdź program kursu Java Mentor AI+

 

Przekonaj się, dlaczego 13 000 absolwentów już nam zaufało!

13 000+ absolwentów już zmieniło branżę na IT. Dołącz do nich!

 

Dopasuj formę nauki i cenę do swoich potrzeb

Java Mentor AI+ możesz nabyć za jedyne 310 zł/ mies. (obowiązuje regulamin). Jeśli jednak chcesz uczyć się w tradycyjny sposób, wybierz kurs Java Developer weekendowo online.

Porownanie kursów
Java Developer weekendowo online
Java Mentor AI+
przedsprzedaż
Tryb nauczania z grupą i trenerem co drugi weekend Indywidualnie z MikołAIem
Cena 16 900 zł
10 985 zł (35% rabatu)
16 900 zł
9 295 zł (45% rabatu)
Rata miesięczna 1098 zł 310 zł
Liczba godzin nauki 590 590
Czas trwania 8-9 miesięcy 6-7 miesięcy (20 h tyg)
Liczba projektów do portfolio 12 12
Zaliczenie

- egzamin 1-1 na żywo
- obrona projektu na żywo

- egzamin 1-1 na żywo
- obrona projektu na żywo

 
 

Nie znalazłeś/-as odpowiedzi na tej stronie? Skontaktuj się z nami!

Po wyborze kursu możesz dopełnić formalności z naszym doradcą

Select...

Kup online

Jeśli już zdecydowałeś się na konkretny kurs i chcesz kupić kurs za gotówkę lub na raty, możesz kupić kurs w naszym sklepie

Kup online

Najczęściej zadawane pytania

Kiedy otrzymam dostęp do kursu?

Materiały merytoryczne udostępniamy po 1 lipca. Jeśli dokonasz zakupu po 1 lipca, dostęp do kursu otrzymujesz w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych po zaksięgowaniu płatności.

Co, jeśli będę mieć pytania w trakcie trwania kursu?

W trakcie trwania kursu masz dostęp do mentora centralnego, któremu możesz zadać pytanie. Odpowie on w godzinach pracy, czyli w dni robocze od 9:00 do 17:00. Możesz również zadać pytanie naszemu teamowi ds. organizacji kursów oraz w każdej chwili możesz zadać pytanie naszemu mentorowi MikołAIowi. Jeśli nie będzie znał odpowiedzi przekaże pytanie do odpowiedniej osoby.

Jak długo będę mieć dostęp do materiałów z kursu online?

Kupując Java Mentor AI+, otrzymujesz dożywotni dostęp do materiałów. Musisz natomiast zdać egzamin i obronić projekt końcowy do 12 mies. od udostępniania materiałów.

Jakie są korzyści z ukończenia szkolenia Java?

Java Mentor AI+ to bootcamp, który powstał dzięki innowacyjnej metodzie kształcenia — materiały, które otrzymasz zawierają prezentacje, testy, nagrania wideo, punkty kontrolne w postaci zadań sprawdzających wiedzę — w tym wszystkim wspiera Cię wytrenowany mentor MikołAI. Szkolenie Java to przede wszystkim inwestycja w Twoją przyszłość. Jeśli czujesz, że tkwisz w miejscu, nie masz możliwości rozwoju albo po prostu od lat myślisz o branży IT, ale wciąż coś Cię powstrzymuje – kurs Java online sprawi, że zaczniesz zmieniać swoje życie.

Java to też bardzo uniwersalny język, więc, idąc na kurs Java Developer, od razu otwierasz sobie wiele dróg do drzwi potencjalnych pracodawców.

Czy po kursie Java Developer dostanę certyfikat?

Po zdaniu egzaminu i obronie projektu końcowego na żywo z wykładowcą otrzymujesz imienny certyfikat kursu Java Developer. Wyślemy go drogą mailową. W razie potrzeby możesz też dać nam znać, że potrzebujesz go w wersji papierowej i przyjść go odebrać.

Na czym polega realizacja kursu angielski w IT?

Kurs angielski w IT to ostatni etap bootcampu Java. Jest to e-learningu, w skład którego wchodzą 4 kursy: trzy branżowe kursy angielskiego: Angielski dla informatyków, Angielski dla twórców stron WWW, Bezpieczeństwo online po angielsku oraz kompleksowy kurs gramatyki angielskiej English Grammar. Szczegóły znajdziesz na stronie naszego partnera — szkoły Eklektiki — https://eklektika.pl/oferta/e-learning-pl/pakiet-angielski-dla-it.