Back to Top
 

W jakich wydarzeniach Coders Lab możesz wziąć udział?

 
 

Webinary

Regularnie spotykamy się online ze specjalistami różnych dziedzin, którzy dzielą się z Tobą swoją wiedzą oraz doświadczeniem.

Warsztaty

Stawiamy na uczenie przez praktykę. Dlatego organizujemy warsztaty, na których zobaczysz, jak wygląda praca w IT i poznasz rozwiązania konkretnych zadań.

Konferencje

Eksperci spotykają się w jednym miejscu, by kompleksowo i z różnych perspektyw omówić ważne i aktualne zagadnienia.

Dni Otwarte

Z nami zdecydujesz się na wejście do IT. Omawiamy najważniejsze informacje na temat konkretnych technologii oraz nasze metody nauki.

 
 

Aktualne wydarzenia

 
 

Dni Otwarte w Warszawie

Przyjdź na Dni Otwarte do naszego warszawskiego biura i dowiedz się, jak wygląda praca na poszczególnych stanowiskach. Opowiemy Ci o rynku IT, potrzebnych umiejętnościach oraz aktualnych zarobkach. Nasi specjaliści opowiedzą Ci również na różne pytania i udzielą niezbędnych wskazówek.

 
event icon

Dni Otwarte w Warszawie

 

08.02.2023

 

18.00

 

Dni Otwarte w Krakowie

Przyjdź na Dni Otwarte i dowiedz się, jak wygląda praca na poszczególnych stanowiskach. Opowiemy Ci o rynku IT, potrzebnych umiejętnościach oraz aktualnych zarobkach. Nasi specjaliści opowiedzą Ci również na różne pytania i udzielą niezbędnych wskazówek.

 
event icon

Dni Otwarte w Krakowie

 

08.02.2023

 

18.00

 

Dni Otwarte w Katowicach

Przyjdź i dowiedz się, jak wygląda praca na poszczególnych stanowiskach. Opowiemy Ci o rynku IT, potrzebnych umiejętnościach oraz aktualnych zarobkach. Nasi specjaliści opowiedzą Ci również na różne pytania i udzielą niezbędnych wskazówek.

 
event icon

Dni Otwarte w Katowicach

 

09.02.2023

 

18.00

 

Bądź na bieżąco z wydarzeniami Coders Lab!

Zapisz się na listę odbiorców naszego newslettera, żeby wiedzieć, co dla Ciebie przygotowujemy.

planeplane-lines

Wypełniłeś/aś formularz kontaktowy, co oznacza, że jesteś zainteresowany/a naszą ofertą i oczekujesz kontaktu z naszej strony. Przed przesłaniem nam Twoich danych osobowych, zapoznaj się z dokładniejszymi informacjami na temat tego, jak będziemy je przetwarzać. Chcielibyśmy móc przetwarzać Twoje dane w celu przekazywania Ci informacji na temat naszych usług. Jeśli nie będziesz już tym zainteresowany/a zawsze możesz się temu sprzeciwić. Spowoduje to, że zaprzestaniemy przetwarzania Twoich danych osobowych w tym celu.

Kliknij by pokazać więcej