Back to Top
 

W jakich wydarzeniach Coders Lab możesz wziąć udział?

 
 

Webinary

Regularnie spotykamy się online ze specjalistami różnych dziedzin, którzy dzielą się z Tobą swoją wiedzą oraz doświadczeniem.

Warsztaty

Stawiamy na uczenie przez praktykę. Dlatego organizujemy warsztaty, na których zobaczysz, jak wygląda praca w IT i poznasz rozwiązania konkretnych zadań.

Konferencje

Eksperci spotykają się w jednym miejscu, by kompleksowo i z różnych perspektyw omówić ważne i aktualne zagadnienia.

Dni Otwarte

Z nami zdecydujesz się na wejście do IT. Omawiamy najważniejsze informacje na temat konkretnych technologii oraz nasze metody nauki.

 
 

Aktualne wydarzenia

 
 

Analiza danych w praktyce

Dołącz do bezpłatnego warsztatu z analizy danych w praktyce, który odbędzie się 28 maja o godzinie 18:00 i zdobądź praktyczne umiejętności analizowania danych z wykorzystaniem AI. Warsztat poprowadzi doświadczony Data Scientist, Radosław Król, specjalizujący się w dziedzinie ryzyka kredytowego w PKO Bank Polski.

Uczestnicy będą mieli możliwość nauczyć się analityki poprzez praktyczne ćwiczenia i realizację własnego projektu analitycznego. Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie czekaj i zarejestruj się już teraz. Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne niespodzianki, które pomogą Ci stawiać pierwsze kroki w branży danych.

 
event icon

Analiza danych w praktyce

 

28.05.2024

 

18.00

 

Bądź na bieżąco z wydarzeniami Coders Lab!

Zapisz się na listę odbiorców naszego newslettera, żeby wiedzieć, co dla Ciebie przygotowujemy.

planeplane-lines
 

Wypełniłeś/aś formularz kontaktowy, co oznacza, że jesteś zainteresowany/a naszą ofertą i oczekujesz kontaktu z nasze. Więcej...