Back to Top
 

W jakich wydarzeniach Coders Lab możesz wziąć udział?

 
 

Webinary

Regularnie spotykamy się online ze specjalistami różnych dziedzin, którzy dzielą się z Tobą swoją wiedzą oraz doświadczeniem.

Warsztaty

Stawiamy na uczenie przez praktykę. Dlatego organizujemy warsztaty, na których zobaczysz, jak wygląda praca w IT i poznasz rozwiązania konkretnych zadań.

Konferencje

Eksperci spotykają się w jednym miejscu, by kompleksowo i z różnych perspektyw omówić ważne i aktualne zagadnienia.

Dni Otwarte

Z nami zdecydujesz się na wejście do IT. Omawiamy najważniejsze informacje na temat konkretnych technologii oraz nasze metody nauki.

 
 

Właśnie planujemy kolejne wydarzenia

 
 
Nie znamy jeszcze żadnych danych, ale możesz nam wierzyć – jak zwykle będzie się działo. A póki co zapraszamy Cię do naszej Bazy Wiedzy. Znajdziesz tam linki do nagrań z naszych wcześniejszych webinarów oraz konferencji. Możesz wykorzystać ten czas na nadrobienie zaległości!
 

Bądź na bieżąco z wydarzeniami Coders Lab!

Zapisz się na listę odbiorców naszego newslettera, żeby wiedzieć, co dla Ciebie przygotowujemy.

planeplane-lines

Wypełniłeś/aś formularz kontaktowy, co oznacza, że jesteś zainteresowany/a naszą ofertą i oczekujesz kontaktu z naszej strony. Przed przesłaniem nam Twoich danych osobowych, zapoznaj się z dokładniejszymi informacjami na temat tego, jak będziemy je przetwarzać. Chcielibyśmy móc przetwarzać Twoje dane w celu przekazywania Ci informacji na temat naszych usług. Jeśli nie będziesz już tym zainteresowany/a zawsze możesz się temu sprzeciwić. Spowoduje to, że zaprzestaniemy przetwarzania Twoich danych osobowych w tym celu.

Kliknij by pokazać więcej