Back to Top
 

Pierwszy krok do analizy danych

Wiesz, że Big Data i Data Science jeszcze przez lata będą królować na rynku pracy, ale nie masz pewności, czy to dziedzina dla Ciebie? Darmowy, 2-godzinny kurs Analiza Danych pomoże Ci podjąć decyzję. Bez angażowania dużych zasobów czasu i pracy dowiesz się, czym zajmuje się analityk danych i sprawdzisz, czy to ścieżka kariery dla Ciebie.

Zarejestruj się na darmowe szkolenie i przekonaj się, czy świat Data Science Cię wciągnie.

 
lekcje online

7 darmowych lekcji

Dostajesz od nas materiały podzielone na 7 części po 15 minut. W sumie trwają one prawie 2 godziny! Darmowy kurs przerabiasz samodzielnie, więc to Ty decydujesz, kiedy realizujesz kolejne zadania.

lupa

Symulacja pracy analityka

Wcielisz się w rolę analityka danych i poznasz podstawy pracy z danymi na przykładzie badania dla jednego z banków. Z nami uczysz się praktycznie, wykonując kolejne lekcje oraz kroki procesu analizy eksploracyjnej.

 

Podstawowa wiedza w niecałe 2 godziny!

Poczuj przedsmak codziennej pracy analityka danych. Ten darmowy kurs to łatwy, szybki i ciekawy sposób na poznanie specyfiki Data Science.

Zobacz, czego się dowiesz
student rozpoczynający naukę podstaw analizy danych
 
monitor komputera

4 podstawowe narzędzia

Poznasz Pandas, czyli najpopularniejszą bibliotekę dla Pythona, Matplotlib/Plotly służące do tworzenia wizualizacji danych, oraz LMS, autorską platformę edukacyjną Coders Lab. Podczas kursu będziesz potrzebować konta Gmail.

monitor wyświetlający rabat

5% rabatu na kurs

Zakończ z sukcesem darmowy kurs Analiza Danych i odbierz zniżkę! Skontaktuj się z naszym Doradcą Klienta i zdecyduj się na kurs Data Lab – Analityk Danych.

Regulamin promocji znajdziesz TUTAJ

 
student rozpoczynający naukę podstaw analizy danych

Zrób pierwszy krok w analizie danych

Zarejestruj się na naszej platformie e-learningowej i weź udział w darmowym kursie.

Zacznij naukę