Back to Top
Logo kursu Web Developer

Dlaczego kurs Web Developer: PHP + JavaScript?

Ten kurs to połączenie wiedzy back-endowej (PHP) z front-endową (JavaScript). Dzięki niemu nie tylko opanujesz logikę, która stoi za stronami i aplikacjami webowymi, ale również dowiesz się, jak to wygląda od strony wizualnej, czyli tej, którą użytkownik widzi w oknie swojej przeglądarki.

Mężczyzna z laptopem cieszy się z kursu w Coders Lab

Dlaczego warto?

PHP to jeden z najpowszechniejszych języków back-endowych. Korzystają z niego takie firmy, jak Slack, MailChimp czy Wikipedia. PHP jest również bazą WordPressa, czyli najczęściej wykorzystywanego CRM-u na świecie. Język ten jest szybki, stabilny, szeroko wykorzystywany w branży, a dodatkowo również prosty do nauki na początek.

Kobieta przed komputerem sprawdza, dla kogo jest kurs Coders Lab

Dla kogo?

Kurs jest prowadzony od podstaw. Nie potrzebujesz na niego żadnego wcześniejszego doświadczenia z programowaniem. Jeśli lubisz zagadki logiczne, dokładnie analizujesz problemy i jesteś systematyczny, a przy tym lubisz samodzielną pracę i nie chcesz mieć bezpośredniego kontaktu z klientem – ten kurs jest dla Ciebie.

Mężczyzna, który został programistą po kursie IT Coders Lab

Czego się nauczysz?

Po kursie zaprogramujesz stronę tak, żeby jej elementy działały w zaplanowany przez Ciebie sposób, np. dane z formularza kontaktowego zapisywały się w odpowiedniej bazie danych. Swobodnie wykorzystasz też język JavaScript, dzięki któremu strona będzie wyświetlać statyczne informacje oraz interaktywne mapy, animacje czy grafiki 2D i 3D.

 

Kurs Web Developer program

 

Formy nauki w Coders Lab

Dopasuj je do swoich potrzeb. Niezależnie od tego, czy chcesz się uczyć zdalnie z domu, czy stacjonarnie u nas w biurze, przerobisz dokładnie ten sam materiał.

ikona programisty

Kurs Web Developer stacjonarnie

Kursy stacjonarne odbywają się w siedzibie Coders Lab. Jeśli wolisz osobiście spotkać się z wykładowcą i innymi kursantami, ta forma nauki będzie dla Ciebie lepsza.

Nauka stacjonarna to:

  • możliwość nawiązania bezpośredniego kontaktu z innymi kursantami,
  • 50% zajęć w sali z wykładowcą i grupą,
  • 50% nauki własnej,
  • zajęcia prowadzone w siedzibie Coders Lab.

ikona komputera

Kurs Web Developer online

Na kursach zdalnych uczysz się w wirtualnej klasie. Jest to nauka programowania online, która łączy zajęcia na żywo oraz naukę własną, a wszystko to na autorskiej platformie Coders Lab. Potrzebujesz tylko komputera i dostępu do internetu. Dowiedz się więcej tutaj.

Nauka zdalna to:

  • jakość kursu stacjonarnego,
  • 50% zajęć na żywo z wykładowcą i grupą w wirtualnej klasie,
  • 50% nauki własnej o dowolnej porze,
  • możliwość nauki z dowolnego miejsca.

8

tygodni nauki

Tryb dzienny

Najbardziej intensywna forma nauki dedykowana osobom, które mogą poświęcić czas w ciągu dnia i chcą jak najszybciej zdobyć nowy zawód.

Zajęcia odbywają się od poniedziaółku do piątku w godzinach 9:00-17:00.

24

tygodnie nauki

Tryb weekendowy

Najlepszy dla osób, które chcą się uczyć w weekend, ponieważ w ciągu tygodnia studiują, pracują lub mają inne obowiązki.

Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele co 2 tygodnie w godzinach 9:00-17:00.

 

Nadchodzące terminy

 
Aktualnie nie mamy zaplanowanych terminów kursu Web Developer: PHP + JavaScript. Jeśli jesteś zainteresowany tym kursem odezwij się do nas.
 

Nie jesteś pewny czy Web Developer jest dla Ciebie?

Zrób nasz test predyspozycji, a my podpowiemy Ci odpowiedni dla Ciebie kurs

Zrób test predyspozycji
 

Zobacz, gdzie pracują nasi absolwenci

Po kursie Coders Lab możesz szukać pracy zarówno w małych software house'ach, jak i dużych korporacjach. Nasi absolwenci pracują w najlepszych firmach IT w Polsce i za granicą.

Poznaj historie absolwentów Coders Lab

 

Wybierz pakiet dopasowany do Twoich potrzeb

Zapisując się na kurs Web Developer masz do wyboru trzy pakiety - identyczne dla kursów zdalnych i stacjonarnych. Wyższe pakiety zawierają elementy, dzięki którym zdobędziesz dodatkową wiedzę i doświadczenie z zakresu programowania.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat pakietów i tego jak działają?

 

Potrzebujesz więcej informacji?

Pobierz informator, w którym dowiesz się jak wybrać kurs dla siebie oraz jak będzie wyglądała Twoja nauka na kursie.

Pobierz informator
 

Jak sfinansować kurs IT?

Wiemy, że kurs to spory wydatek. Dlatego możesz za niego zapłacić na trzy różne sposoby.

 
ikona świnki skarbonki

Ze środków własnych

Kurs możesz opłacić jednorazowo za pomocą przelewu tradycyjnego lub za pomocą PayU w naszym sklepie internetowym. Jest to najszybsza forma płatności, bez zbędnych formalności.

ikona banknotu

Na raty

Płatność możesz podzielić na miesięczne raty. Ich wysokość i liczba zależy od oferty, na którą się zdecydujesz.

  • Raty 0%
  • Raty niskooprocentowane
ikona dokumentu

Z dofinansowaniem

Możesz starać się o dofinansowanie na nasze kursy ze środków publicznych. Najbardziej popularne programy to:

  • Baza Usług Rozwojowych (PARP)
  • Dofinansowanie z Urzędu Pracy

Chcesz dowiedzieć się więcej o sposobach finansowania?

Skontaktuj się z doradcą

Po wyborze kursu możesz dopełnić formalności z naszym doradcą

Select...

Kup online

Jeśli już zdecydowałeś się na konkretny kurs i chcesz kupić kurs za gotówkę lub na raty, możesz kupić kurs w naszym sklepie

Kup online

Najczęściej zadawane pytania

Kim jest web developer?

Web developer to programista back-end, który odpowiada za tworzenie tej części stron internetowych czy aplikacji, których nie widać. Od jego pracy zależy sposób działania całego zaplecza. Innymi słowy – to on opracowuje cały schemat poprawnego działania serwisu. Od programisty back-end zależy sposób działania wielu funkcjonalności strony – jej wydajność oraz szybkość działania. Programista, np. za pomocą języka PHP, przygotowuje bazy danych, usuwa błędy integracji i analizuje działanie serwera. 

Praca z językiem PHP wymaga:

  • systematyczności, 
  • analitycznego podejścia do problemów,
  • drobiazgowości, 
  • samodzielności w poszukiwaniu rozwiązań i odpowiedzi,
  • cierpliwości,
  • wytrwałości. 

Programista tego typu nie stworzy samodzielnie produktu od początku do końca, dlatego w zespole IT potrzebny jest także programista front-end.

Czy język PHP jest popularny w branży?

Jest to język chętnie i często stosowany w branży IT. Dlaczego? Ponieważ z jego pomocą łatwo napisać ciekawe i zaawansowane strony internetowe czy aplikacje. Te z kolei od wielu lat są jednym z chętniej tworzonych i potrzebnych produktów cyfrowych.

Czy warto uczyć się tego języka?

Naszym zdaniem warto uczyć się PHP. Język ten – mimo swojej prostoty – umożliwia pracę nad zaawansowanymi rozwiązaniami.

Dzięki znajomości dwóch języków programowania (PHP + JavaScript) stajesz się bardzo wszechstronnym programistą back-end. Możesz więc aplikować na znacznie więcej ogłoszeń o pracę dla programisty back-end. 

Właśnie dlatego zachęcamy do nauki PHP. Kurs i zdobyte na nim umiejętności umożliwiają tworzenie stron internetowych i aplikacji. W coraz bardziej zdigitalizowanym świecie opierającym się na różnych technologicznych nowinkach są to więc zdolności, które na pewno się przydadzą.

Na czym polega programowanie PHP?

Programowanie tego typu jest wykorzystywane przede wszystkim do:

  • dynamicznego generowania stron internetowych, 
  • tworzenia i modyfikowania plików na serwerze,
  • ograniczania dostępu do danych podstron w tworzonej stronie, 
  • szyfrowania danych,
  • stosowania ciasteczek. 

Budowa języka PHP umożliwia pracę nad stroną czy aplikacją w czasie rzeczywistym.

Czy ten kurs jest dla mnie, jeśli znam podstawy PHP?

Tak. Na kursie nauczysz się wielu rzeczy związanych z PHP. Podstawy to dopiero początek. Dzięki kolejnym zajęciom i zadaniom wykonywanym pod czujnym okiem wykładowcy sprawdzasz w praktyce, jak działa język, którego się uczysz i jakie możliwości programowania on daje. 

Podczas 395,5 godzin nauki opanujesz wiele zagadnień związanych z PHP. Podstawy umożliwiają w końcu jedynie proste działania. Po ukończeniu kursu będziesz mógł tworzyć naprawdę zaawansowane aplikacje webowe. 

Jak jest zbudowany kurs PHP?

Chcesz się nauczyć PHP? Kurs Web Developer, na którym uczymy tego języka należy do kategorii kursów przebranżawiających. Oznacza to, że wszystkich zagadnień uczymy od zera, a nauka kończy się zdobyciem nowego zawodu. 

Kurs jest zbudowany z następujących elementów:

  1. Prework – przed oficjalnym rozpoczęciem kursu otrzymasz od nas materiały do samodzielnego przygotowania się do zajęć. W ten sposób chcemy wyrównać poziom wszystkich kursantów. 
  2. Zajęcia stacjonarne lub na żywo w Wirtualnej Klasie – w obu przypadkach masz bezpośredni kontakt z wykładowcą oraz pozostałymi członkami grupy. 
  3. Nauka własna – podczas której przygotujesz się do następnego zjazdu i powtórzysz informacje z poprzedniego. 
  4. Egzamin – w przypadku tego kursu każdy kursant musi zaliczyć 2 egzaminy, po pierwszym i drugim bloku tematycznym. 
  5. Projekt końcowy – samodzielnie (choć ze wsparciem merytorycznym) tworzysz swoją pierwszą aplikację, którą w ostatnim etapie całego kursu musisz obronić. To może być Twój pierwszy projekt w portfolio programisty back-end!

Jakie zagadnienia składają się na kurs PHP?

Kurs PHP + JavaScript jest tak ułożony, żeby w trakcie zajęć omówić i przerobić wszystkie tematy niezbędne w pierwszej pracy programisty back-end.

Uczysz się więc języka programowania od zera. Dodatkowo poznajesz Symfony 2, czyli największy framework,który musi znać każdy web developer.

Dodatkowo uczysz się m.in.:

  • obsługi baz danych, 
  • szukania błędów w swoich programach,
  • programowania OPP, 
  • podstaw języka JavaScript, 
  • obsługi najpopularniejszej biblioteki JavaScriptu – jQuerty,  
  • TDD w PHP.

Tych zagadnień jest znacznie więcej. Najważniejsze jest jednak to, że od pierwszych zajęć w praktyczny sposób pracujesz nad tworzeniem pierwszych aplikacji. Teoria jest tylko wstępem do działania. W końcu nie ma programowania bez… programowania. 

Kupiłbym kurs PHP, ale nie wiem, jak wspieracie kursantów.

Na wszystkich z naszych kursów wsparcie wygląda bardzo podobnie.

Na początkowym etapie wspierają Cię nasi doradcy klienta, którzy służą pomocą przy wyborze odpowiedniego trybu czy sposobu finansowania. 

Następnie przejmuje Cię mentor Twojej edycji kursu, czyli opiekun dedykowany właśnie Twoje grupie. Do jego zadań należy np. regularne wsparcie merytoryczne na Slacku oraz sprawdzanie egzaminów. Mentor odpowiada także na monitorowanie postępów wszystkich kursantów. Mentor może być jednocześnie jednym z wykładowców na kursie. 

A skoro już o wykładowcach mowa – w trakcie kursu może ich być kilku. Każdy odpowiada za ten zakres tematyczny zajęć, w którym naprawdę jest ekspertem. W ten sposób dbamy o najwyższą jakość zajęć!

Wsparciem jest również sama obecność innych kursantów i możliwość dzielenia się doświadczeniami. A w razie potrzeby, zawsze możesz zwrócić się z pytaniami związanymi z organizacją kursów do dedykowanego opiekuna kursu.