Back to Top
 

Nie było Cię na żywo na naszym webinarze?

 

Nie chcemy, żeby ominęła Cię jakakolwiek dawka merytorycznej wiedzy. Dlatego jeszcze dziś obejrzyj nagranie ze spotkania.

 

Obejrzyj webinar!

 

Po wypełnieniu formularza prześlemy Ci na podany adres e-mail link do nagrania ze spotkania.

 

planeplane-lines
Miejsce kursu

Wypełniłeś/aś formularz kontaktowy, co oznacza, że jesteś zainteresowany/a naszą ofertą i oczekujesz kontaktu z naszej strony. Przed przesłaniem nam Twoich danych osobowych, zapoznaj się z dokładniejszymi informacjami na temat tego, jak będziemy je przetwarzać. Chcielibyśmy móc przetwarzać Twoje dane w celu przekazywania Ci informacji na temat naszych usług. Jeśli nie będziesz już tym zainteresowany/a zawsze możesz się temu sprzeciwić. Spowoduje to, że zaprzestaniemy przetwarzania Twoich danych osobowych w tym celu.

Kliknij by pokazać więcej

Jak wykorzystywać wizualizację danych do opowiadania historii?

 

Kluczem do przyciągnięcia uwagi słuchaczy są nie tylko solidnie przeanalizowane dane. Musisz także umieć je ciekawie zaprezentować. Właśnie do tego służy wizualizacja danych. Dowiedz się, dlaczego zobrazowane dane, analizy i prognozy są prostsze w odbiorze i dużo mocniejsze w przekazie!

 

Czego dowiesz się podczas webinaru?

 
programista przed komputerem - dopasowana oferta kursów w Coders Lab

Teoria wizualizacji danych

Opowiemy Ci, czym jest wizualizacja danych, do czego ją wykorzystasz i dlaczego jest ważnym aspektem analizy danych.

Praktyczne wskazówki

Pokażemy Ci, jak zbudować dobrą wizualizację, od czego zacząć i co wziąć pod uwagę podczas jej tworzenia. Dowiesz się również, jakich błędów unikać.

Przykłady wizualizacji

Poznasz podstawowe narzędzia wykorzystywane do wizualizacji danych i zobaczysz przykłady wizualizacji z Plotly Express – biblioteki wizualizacji Pythona.

 
Iwona Popek prelegentka CodersLab

Prelegentka

Iwona Popek – swoją przygodę z analizą danych i programowaniem rozpoczęła na kierunku Informatyka i Ekonometria na Uniwersytecie Warszawskim. Zaczynała od C++ i SASa, aktualnie pracuje z Pythonem, R oraz SQL-em. Doświadczenie analityczne zdobywała w firmie Shell, zajmując się tematami od portalu online dla biznesu flotowego w Słowenii po oleje i smary dla Stoczni Gdańskiej.

Obecnie zajmuje stanowisko Senior Data Analyst w Allegro, gdzie pracuje nad poprawą doświadczenia użytkowników Allegro SMART!. W Coders Lab od pół roku pełni rolę wykładowcy kursów Python – Analiza Danych oraz SQL – Analiza Danych..