Back to Top
 

Nie było Cię na żywo na naszym webinarze?

 

Nie chcemy, żeby ominęła Cię jakakolwiek dawka merytorycznej wiedzy. Dlatego jeszcze dziś obejrzyj nagranie ze spotkania.

 

Obejrzyj webinar!

 

Po wypełnieniu formularza prześlemy Ci na podany adres e-mail link do nagrania ze spotkania.

 

planeplane-lines
Miejsce kursu

Wypełniłeś/aś formularz kontaktowy, co oznacza, że jesteś zainteresowany/a naszą ofertą i oczekujesz kontaktu z naszej strony. Przed przesłaniem nam Twoich danych osobowych, zapoznaj się z dokładniejszymi informacjami na temat tego, jak będziemy je przetwarzać. Chcielibyśmy móc przetwarzać Twoje dane w celu przekazywania Ci informacji na temat naszych usług. Jeśli nie będziesz już tym zainteresowany/a zawsze możesz się temu sprzeciwić. Spowoduje to, że zaprzestaniemy przetwarzania Twoich danych osobowych w tym celu.

Kliknij by pokazać więcej

 

Jak język programowania może przydać się w analizie danych?

 

Excela już umiesz, to świetnie. Ale czy wiesz, że pracę na dużych bazach danych możesz uprościć i po prostu zautomatyzować? Świetnie przydaje się do tego znajomość programowania w języku Python. To jednak nie wszystkie korzyści z połączenia analizy z programowaniem. Inne poznasz dzięki naszemu ekspertowi.

 

Czego dowiesz się podczas webinaru?

 
programista przed komputerem - dopasowana oferta kursów w Coders Lab

Do czego służy Python?

Opowiemy Ci, na czym polega analiza danych z wykorzystaniem Pythona: od analizy danych źródłowych przez ich przetwarzanie aż do prezentacji wyników.

Podstawy analizy w Pythonie

Na przykładzie kilku prostych zadań pokażemy podstawy pracy z Pandas. Nauczysz się wczytywać dane, grupować je, modyfikować oraz zapisywać po obróbce.

Dodatkowe narzędzia

Poznasz też Jupyter Notebook, dzięki któremu wykonaną pracę będziesz mógł wersjonować oraz wyeksportować do PDF-a w formie raportu.

 
Adrian Kuboszek prelegent

Prelegent

Adrian Kuboszek – posiada 6-letnie doświadczenie biznesowe w dziedzinie Data Science. Przygodę z szeroko rozumianą analizą danych rozpoczął jeszcze na studiach, gdzie wykonywał przeróżne projekty akademickie.

Aktualnie pracuje jako konsultant IT. W swojej pracy, w zależności od projektu, korzysta z takich technologii jak Python, SQL, neo4j i wiele innych. Do grona wykładowców Coders Lab dołączył w 2020. Najpierw jako jeden z autorów kursu Python – Analiza Danych, a teraz także jako nasz wykładowca.