Back to Top
 

Zacznij karierę w branży IT z Totalnym Rabatem!

Przy zapisie na kurs testera manualnego otrzymasz 500 zł rabatu. Przy zapisie na kurs programowania w pakiecie podstawowym dajemy Ci 1 000 zł, w pakiecie profesjonalnym 1 500 zł, a w pakiecie premium 2 000 zł. Promocja trwa do końca maja.

 
 

Career Lab w ramach pakietu profesjonalnego

 

W ramach pakietu profesjonalnego otrzymujesz Career Lab - z którym zyskasz pewność siebie i wprawę w rekrutacji jeszcze przed pierwszą rozmową. Career Lab to akredytowany przez Pracuj.pl program wsparcia w poszukiwaniu pracy.

 

W ramach kursu Career Lab otrzymujesz

Bazę pytań pojawiających się podczas rekrutacji

Indywidualne konsultacje CV z rekruterem IT

Symulację rozmowy rekrutacyjnej

Informację o aktualnych ofertach pracy

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o kursie Career Lab?

 

Full Stack w ramach pakietu premium

 

Full Stack to programista posługujący się zarówno językiem front-end jak i back-end. W naszym programie Full Stack poznajesz technologię uzupełniającą Twoje umiejętności front-endowe lub back-endowe o tę drugą. W praktyce oznacza to, że umiesz programować w dwóch językach i łączyć je ze sobą w ramach jednego projektu. Dzięki temu możesz aplikować na większą liczbę stanowisk (często lepiej płatnych) i specjalizujesz się w technologiach, na których jest na rynku wysokie zapotrzebowanie.

 

W ramach kursu Full Stack otrzymujesz:

Zajęcia w Wirtualnej Klasie - na żywo, z wykładowcą i grupą

100 godzin nauki kolejnego języka programowania

Live coding w grupie

Popołudniowe godziny nauki, dzięki czemu pogodzisz ją z innymi obowiązkami

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o kursie Full Stack?

 

Skorzystaj z promocji!

Zostaw do siebie kontakt, a prześlemy Ci kody rabatowe na adres email. Dodatkowo zadzwoni do Ciebie Doradca Kariery.

planeplane-lines
Twój region?

Wypełniłeś/aś formularz kontaktowy, co oznacza, że jesteś zainteresowany/a naszą ofertą i oczekujesz kontaktu z naszej strony. Przed przesłaniem nam Twoich danych osobowych, zapoznaj się z dokładniejszymi informacjami na temat tego, jak będziemy je przetwarzać. Chcielibyśmy móc przetwarzać Twoje dane w celu przekazywania Ci informacji na temat naszych usług. Jeśli nie będziesz już tym zainteresowany/a zawsze możesz się temu sprzeciwić. Spowoduje to, że zaprzestaniemy przetwarzania Twoich danych osobowych w tym celu.

Kliknij by pokazać więcej