Back to Top
Miejsce
Tryb
Start
Zakończenie
Liczba godzin
Cena
SCRUMstudy Scrum Developer Certified (SDC®) - Online
logo kursu Scrum Developer Certified w Coders Lab01.07.2023 - 02.07.2023
Miejsce
Online
Tryb
Weekendowy
Cena
2 100 zł / już od 53 zł/mies.

Dlaczego kurs Scrum Developer Certified (SDC™)?

Kurs akredytowany przez organizację certyfikującą SCRUMstudy realizujemy we współpracy z Altkom Akademia – liderem na rynku szkoleń biznesowych. Międzynarodowy Certyfikat Scrum Developer Certified (SDC™) potwierdza, że masz wiedzę umożliwiającą zastosowanie Scrum w projektach. Zrozumienie samej metodyki z kolei usprawnia pracę, zwiększa Twoją skuteczność i wartość na rynku pracy.

Mężczyzna z laptopem cieszy się z kursu w Coders Lab

Dlaczego warto?

Scrum Developer Certified (SDC®) jest wydawany przez organizację certyfikującą SCRUMstudy i uznawany na całym świecie. Potwierdza przygotowanie do pracy i rozwoju we wszystkich organizacjach pracujących w metodyce zwinnej Scrum.

 

Kobieta przed komputerem sprawdza, dla kogo jest kurs Coders Lab

Dla kogo?

Scrum Developer Certified (SDC™) jest podstawowym szkoleniem skierowanym do członków zespołów Scrum, wszystkich osób współpracujących z takimi zespołami oraz osób, które w przyszłości chcą pracować w zespołach Scrum.

Mężczyzna, który został programistą po kursie IT Coders Lab

Czego się nauczysz?

Celem szkolenia i egzaminu jest zdobycie certyfikatu Scrum Developer Certified (SDC®). Na zajęciach nauczysz się pracy w kolejnych fazach projektu Scrum, uczestnictwa w wydarzeniach Scrum i tworzenia wartościowych produktów.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

 

Kurs Scrum Developer Certified (SDC™)

 

Formy nauki w Coders Lab

Kurs prowadzony jest zdalnie w trybie weekendowym. Dzięki temu łatwo połączysz naukę ze swoimi codziennymi obowiązkami.

 
Kobieta siedzi przed komputerem i ma zajęcia w Wirtualnej Klasie na zdalnym kursie programowania.

Kurs Scrum Developer Certified (SDC™) online weekendowo

Kurs trwa jeden weekend. Zajęcia z wykładowcą i grupą odbywają się zdalnie. Materiały znajdują się na platformie ScrumStudy, do której otrzymujesz dostęp online oraz aplikację mobilną. Znajdziesz tam m.in.: wideo, case studies, podręczniki czy wykresy procesów Scrum.

Sprawdź terminy

 

Nadchodzące terminy

Kurs
Miejsce
Tryb
Start
Zakończenie
Cena
SCRUMstudy Scrum Developer Certified (SDC®) - Online
logo kursu Scrum Developer Certified w Coders Lab01.07.2023 - 02.07.2023
Miejsce
Online
Tryb
Weekendowy
Cena
2 100 zł / już od 53 zł/mies.
Do ceny dla firm należy doliczyć 23% VAT
 

Potrzebujesz więcej informacji?

Pobierz informator, z którego dowiesz się, jaki wybrać kurs dla siebie oraz jak będzie wyglądała Twoja nauka na kursie.

Pobierz informator
 

Te firmy doceniają certyfikat SCRUMstudy

SCRUMstudy jest globalną jednostką certyfikującą w zakresie Scrum i Agile. Wystawiane przez nią certyfikaty są uznawane przez 7 500 firm w 150 krajach.

Poznaj historie absolwentów Coders Lab

 

Jak sfinansować kurs IT?

Wiemy, że kurs to spory wydatek. Dlatego możesz za niego zapłacić na trzy różne sposoby.

 
ikona świnki skarbonki

Ze środków własnych

Kurs możesz opłacić jednorazowo za pomocą przelewu tradycyjnego lub za pomocą PayU w naszym sklepie internetowym. Jest to najszybsza forma płatności, bez zbędnych formalności.

ikona banknotu

Na raty

Płatność możesz podzielić na miesięczne raty. Ich wysokość i liczba zależy od oferty, na którą się zdecydujesz:

 • Raty 0%,
 • Niskie raty PayU.
ikona dokumentu

Z dofinansowaniem

Możesz starać się o dofinansowanie na nasze kursy ze środków publicznych. Najbardziej popularne programy to:

 • Baza Usług Rozwojowych (PARP)
 • Dofinansowanie z Urzędu Pracy

Chcesz dowiedzieć się więcej o sposobach finansowania?

Skontaktuj się z doradcą

Po wyborze kursu możesz dopełnić formalności z naszym doradcą

Select...

Kup online

Jeśli już zdecydowałeś się na konkretny kurs i chcesz kupić kurs za gotówkę lub na raty, możesz kupić kurs w naszym sklepie

Kup online

Najczęściej zadawane pytania

Kim jest Scrum Developer?

SCRUM jest jednym z kilku wiodących metod do zarządzania projektami w ramach metodologii AGILE. Scrum Developer jest członkiem zespołu scrumowego, który zajmuje się organizacją pracy programistów rozwijających produkt w złożonych środowiskach. Osoba na tym stanowisku potrafi podzielić większe projekty na mniejsze zadania i informować o statusie ich realizacji. Do jego obowiązków należy również priorytetyzacja zadań, identyfikacja problemów i propozycje ich zwinnego rozwiązywania, przy zachowaniu odpowiedniego poziomu jakości usług zespołu Scrum.

Jak znajomość metodyki Scrum jest widziana na rynku pracy?

Coraz więcej firm wykorzystuje procesy scrumowe w swojej codziennej pracy. Na portalu pracuj.pl tylko na początku września 2021 roku było 1617 ogłoszeń z wymogiem znajomości metodyki Scrum. 

Znajdziesz wśród nich oferty m.in. dla:

 • programistów front-end i back-end,
 • testerów,
 • project managerów,
 • analityków.

Daje Ci to naprawdę dużo możliwości rozwoju kariery. 

Ważne jest również to, że certyfikację SCRUMstudy akceptuje 7 500 firm w 150 krajach. Wśród nich znajdują się np. Apple, IBM, HP, Dell i PepsiCo.

Na czym polega metodyka scrum?

Scrum to sposób cyklicznej pracy nad usługą lub produktem (np. oprogramowaniem czy kampanią marketingową), która gwarantuje regularne postępy. Scrum bazuje na pracy zespołowej i ma jasno określone nie tylko role w zespole, ale i kolejne etapy. 

Cała metodyka Scrum opiera się na przejrzystości, inspekcji i adaptacji. Dzięki temu wszyscy wiedzą, na jakim etapie jest projekt, czy terminy są realne, a kolejne cele osiągane. Takie podejście do zarządzania procesem ułatwia też nanoszenie ewentualnej korekty planu, jeśli jest ona potrzebna. 

Na Scrum składają się np. takie etapy jak:

 • Product Backlog, 
 • Product Goal,
 • Sprint Plannning, 
 • Sprint Backlog,
 • Sprint Goal, 
 • Daily Scrum, 
 • Sprint Review, 
 • Sprint Retrospective. 

Więcej informacji na temat powyższych etapów dowiesz się podczas kursu Scrum Developer Certified (SDC™).

Czym jest certyfikacja SCRUM?

Scrum Developer Certified (SDC™) to uznany certyfikat potwierdzający gotowość do pełnienia roli Scrum Developera. Certyfikat przyznawany jest przez SCRUMStudy – organizację gwarantującą wysoką jakość i rozpoznawalność zdobytych kwalifikacji. Potwierdza przygotowanie do pracy i rozwoju we wszystkich organizacjach pracujących w metodyce zwinnej Scrum.

Dlaczego warto zdobyć właśnie Scrum Developer Certified (SDC™) akredytowany przez SCRUMstudy?

SCRUMstudy jest globalną jednostką certyfikującą w zakresie Scrum i Agile. Wystawiane  przez nią certyfikaty są uznawane przez 7 500 firm w 150 krajach, w tym firmy z listy Fortune 500 (np. Apple, HP, PepsiCo).

W Polsce, gdzie z roku na rok rośnie znaczenie projektów prowadzonych scrumowo, certyfikat SCRUMstudy potwierdza zdobyte umiejętności potrzebne w codziennej pracy. 

SCRUMstudy to 5 000 studentów ze zdanym egzaminem i uzyskanym certyfikatem miesięcznie. Dzięki naszemu kursowi możesz łatwo dołączyć do tego grona. 

Co zyskam dzięki kursowi Scrum Developer Certified (SDC™)?

Celem szkolenia i egzaminu i najważniejszą korzyścią jest zdobycie certyfikatu Scrum Developer Certified (SDC®). On potwierdzi Twoją wiedzę i od razu podniesie Twoją pozycję na rynku pracy. 

Podczas szkolenia dowiesz się na przykład, jak wygląda praca w metodzie Scrum i jak efektywnie realizować zadania w prowadzonych tak projektach. Dla Ciebie to nowa umiejętność, a dla pracodawcy – stajesz się pracownikiem, który szybko i sprawnie odnajdzie się w procesach jego firmy!

Praca zgodnie z zasadami metodyki zwinnej odbywa się dużo sprawniej, a Ty stajesz się bardziej skuteczny. 

Jak wygląda egzamin?

Egzamin po kursie Scrum Developer Certified (SDC™) odbywa się zdalnie na platformie ScrumStudy. Masz 180 dni od ukończenia zajęć na przystąpienie do testu.

Egzamin:

 • trwa 90 minut,
 • składa się z 75 pytań jednokrotnego wyboru,
 • może być powtórzony 3 razy.

Aby zdać, musisz udzielić 65% poprawnych odpowiedzi. 

Certyfikat Scrum Developer Certified (SDC®) jest ważny 3 lata.

Czy w IT wszystkie projekty są prowadzone zgodnie z metodyką Scrum?

Nie. Jest to jednak jedna z najczęściej spotykanych metodyk w firmach IT. W 2022 roku ta umiejętność była wymaga w ponad 30 000 ogłoszeń (we wszystkich portalach).

Popularność tego podejścia stale rośnie, warto więc inwestować w swój rozwój i dokładnie poznać zwinne procesy scrumowe od podstaw. A następnie przetestować je na żywym organizmie – czyli podczas pracy nad konkretnym projektem.

W Polsce Scrum wciąż dopiero nabiera konkretnych kształtów. Branża IT wykorzystuje go jednak już od dawna, dlatego tam te procesy są najbardziej rozwinięte. 

Czy mogę zrobić ten kurs bez znajomości języka angielskiego?

Zajęcia na kursie Scrum Developer Certified (SDC™) są prowadzone w języku polskim. Dokładnie zrozumiesz więc to, co przedstawi Ci prowadzący, i przyswoisz najważniejsze zasady metodyki Scrum. 

Materiały do kursu oraz sam egzamin certyfikujący są już w języku angielskim. 

Oczywiście – możesz nie podchodzić do egzaminu i bazować po prostu na zdobytej wiedzy. Od Ciebie zależy, w jakim zakresie skorzystasz ze szkolenia.