Back to Top

Sprawdź program kursu Java Developer

Zrób zadania testowe z języka Java

Jeśli zastanawiasz się, czy programowanie jest dla Ciebie, zrób zadania testowe. Dzięki nim zobaczysz, jak wygląda podstawowa praca Java Developera.

Wypróbuj za darmo! Wypełnij formularz — dostęp do zadań prześlemy Ci mailem.

planeplane-lines
 

Wypełniłeś/aś formularz kontaktowy, co oznacza, że jesteś zainteresowany/a naszą ofertą i oczekujesz kontaktu z nasze. Więcej...

Elastyczność nauki

Kurs możesz przejść w dogodnym tempie, w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca.

Wsparcie AI tutora 24/7

Nie jest to zwykły chat GPT, to wytrenowany robot, który identyfikuje Twoje słabe punkty w nauce, dokonuje analizy postępów oraz zwiększa zaangażowanie.

Nowoczesna forma kształcenia

To nie jest zwykły bootcamp - to intensywny kurs nastawiony na praktykę ze wsparciem nie tylko mentora AI, lecz także naszych organizatorek kursów. Pamiętaj, że projekt końcowy bronisz live.

Nastawiony na praktykę

To jeden z naszych najbardziej zaawansowanych kursów. Pozwala położyć solidne fundamenty pod dalszy rozwój w kierunku Java Developera.

Dożywotni dostęp do materiałów

Otrzymujesz dożywotni dostęp do materiałów, możesz je powtarza bez limitu, AI tutor również będzie w stanie pomóc Ci wtedy, kiedy będziesz tego potrzebować.

Próbne rozmowy rekrutacyjne

Nasz dział HR przeprowadzi z Tobą rozmowy rekrutacyjne na stanowisko junior java developera. Będziesz gotowy na wejście na rynek nie tylko merytorycznie, lecz także pod względem umiejętności miękkich.

Poznaj AI tutora – Twoje wsparcie 24/7!

AI Tutor nie ogranicza się tylko do udzielania odpowiedzi na pytania. Został zaprojektowany tak, aby efektywnie przeprowadzać użytkowników przez proces edukacyjny. Oznacza to, że jest Twoim personalnym asystentem, który wspiera Cię 24/7, naprowadza Cię na poprawny tok myślenia i podpowiada, jak wykonać dane zadanie.

Skontaktuj się z doradcą

Po wyborze kursu możesz dopełnić formalności z naszym doradcą

Select...

Kup online

Jeśli już zdecydowałeś się na konkretny kurs i chcesz kupić kurs za gotówkę lub na raty, możesz kupić kurs w naszym sklepie

Kup online

Najczęściej zadawane pytania

Kiedy otrzymam dostęp do kursu?

Dostęp do kursu otrzymujesz w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych po zaksięgowaniu płatności.

Co jeśli będę mieć pytania w trakcie trwania kursu?

W trakcie trwania kursu masz dostęp do mentora centralnego, któremu możesz zadać pytanie. Odpowie on w godzinach pracy, czyli w dni robocze od 9:00 do 17:00. Możesz również zadać pytanie naszemu teamowi ds. organizacji kursów oraz w każdej chwili możesz zadać pytanie naszemu AI tutorowi. Jeśli nie będzie znał odpowiedzi przekaże pytanie do odpowiedniej osoby.

Jak długo będę mieć dostęp do materiałów z kursu online?

Kupując Java+ Bootcamp otrzymujesz dożywotni dostęp do materiałów. Musisz natomiast zdać egzamin i obronić projekt końcowy do 8 mies. od udostępniania materiałów.

Jakie są korzyści z ukończenia szkolenia Java?

Java+ to bootcamp, który powstał dzięki innowacyjnej metodzie kształcenia — materiały, które otrzymasz zawierają prezentacje, testy, nagrania wideo, punkty kontrolne w postaci zadań sprawdzających wiedzę — w tym wszystkim wspiera Cię wytrenowany mentor GPT K-AI. Szkolenie Java to przede wszystkim inwestycja w Twoją przyszłość. Jeśli czujesz, że tkwisz w miejscu, nie masz możliwości rozwoju albo po prostu od lat myślisz o branży IT, ale wciąż coś Cię powstrzymuje – kurs Java online sprawi, że zaczniesz zmieniać swoje życie.

Java to też bardzo uniwersalny język, więc, idąc na kurs Java Developer, od razu otwierasz sobie wiele dróg do drzwi potencjalnych pracodawców.

Czy po kursie Java Developer dostanę certyfikat?

Po zdaniu egzaminu i obronie projektu końcowego na żywo z wykładowcą otrzymujesz imienny certyfikat kursu Java Developer. Wyślemy go drogą mailową. W razie potrzeby możesz też dać nam znać, że potrzebujesz go w wersji papierowej i przyjść go odebrać.

Na czym polega realizacja kursu angielski w IT?

Kurs angielski w IT to ostatni etap bootcampu Java. Jest to e-learningu, w skład którego wchodzą 4 kursy: trzy branżowe kursy angielskiego: Angielski dla informatyków, Angielski dla twórców stron WWW, Bezpieczeństwo online po angielsku oraz kompleksowy kurs gramatyki angielskiej English Grammar. Szczegóły znajdziesz na stronie naszego partnera — szkoły Eklektiki — https://eklektika.pl/oferta/e-learning-pl/pakiet-angielski-dla-it.

Poznaj opinie absolwentów Coders Lab

 
 
 
 
 

Dopasuj formę nauki i cenę do swoich potrzeb

Java+ Bootcamp z AI tutorem możesz nabyć za jedyne 275 zł/ mies. Jeśli jednak preferujesz formę online na żywo, mamy dla Ciebie 30% zniżki.

Jedyny taki kurs na rynku z AI tutorem!

Java FlexCamp/ Java+ Bootcamp to intensywne szkolenie składające się z 590 h nauki. Zrealizujesz go we własnym tempie z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Dzielimy się naszym know-how i oddajemy w Twoje ręce warsztatowy kurs, który wspiera wytrenowany i interaktywny AI tutor.