Technologie, które poznasz na kursie Javy

Java jest jedną z najbardziej popularnych technologii na rynku. Za jej pomocą można tworzyć aplikacje typu stand alone, systemy bankowe i korporacyjne oraz aplikacje natywne.
Kurs Javy, podobnie jak kurs back-end, jest dla osób, które lubią rozwiązywać skomplikowane problemy logiczne. To jak coś działa jest tutaj o wiele ważniejsze od tego jak wygląda. Kurs polecamy osobom, które lubią matematykę i potrafią myśleć analitycznie. Dużym atutem będzie wykształcenie techniczne.

Tego nauczysz się podczas kursu.

ikona-www-php

Podstawy języka Java

W pierwszym tygodniu uczymy się tworzyć proste strony używając języka Java. Dodatkowo zaczynamy korzystać z debuggera, dzięki któremu nauczymy się szybko rozwiązywać swoje problemy. Dbamy o organizację tworzonego kodu.

ikona-www-bazy-danych

 

Bazy danych

Następnie zaczynamy korzystać z bazy danych, dzięki której jesteśmy w stanie przechowywać więcej informacji. Uczymy się, jak tworzyć i zarządzać bazami danych i jak korzystać z bazy używając danego języka. Tworzymy pierwsze aplikacje, które korzystają z baz danych.

ikona-www-oop

 

 

OOP

Wyjaśniamy, czym jest programowanie obiektowe i jakie korzyści ze sobą niesie. Uczymy poprawnie definiować i tworzyć systemy obiektowe.

ikona-www-java-script

JavaScript / jQuery

Kolejnym krokiem jest nauka drugiego języka, jakim jest JavaScript. Wyjaśniamy, jaką rolę spełnia on w programowaniu internetowym i pokazujemy, jak pisać w nim skrypty, które będą reagowały na zdarzenia odbywające się na stronie. Podczas tego tygodnia wyjaśniamy kursantom, na czym polegają systemy REST i jak je tworzyć.

framework-icon

Framework – Spring

Kolejne 2 tygodnie to zaawansowana Java oraz jej framework Spring.
Wyjaśnimy również jak wyglądają nowoczesne systemy oparte na architekturze MVC i jak je tworzyć.

ikona-www-narzedzia

Warsztaty

Cała praktyczna wiedza byłaby niczym bez odpowiedniej dawki ćwiczeń. Dlatego po każdym materiale wiedzę utrwalamy podczas warsztatów. Robimy zarówno odseparowane małe zadania, jak i duże aplikacje czy strony.

Kurs to 35 dni zajęć

Kurs to 280 godzin zajęć od 9:00 do 17:00. Oferujemy dwa tryby do wyboru. Tryb od poniedziałku do piątku to 7 tygodni zajęć z jednym tygodniem przerwy po trzecim tygodniu. Druga możliwość to tryb weekendowy czyli 18 weekendów, sobota i niedziela, co dwa tygodnie. Jednak przed rozpoczęciem kursu bardzo ważny jest prework, czyli materiały przygotowujące do kursu.

ikona-www-roman-trainer

PREWORK

[4 tygodnie przed kursem]

Przed kursem otrzymasz materiały wstępne do samodzielnej pracy. Zarezerwuj na ich przerobienie co najmniej 60 godzin. Osoby, które nie przykładają się do tych materiałów, bardzo często nie kończą kursu.

ikona-www-romant-runer

KURS

[35 dni nauki]

Kurs to 35 dni zajęć po 8 godzin dziennie, ale to nie wszystko. Materiał z zajęć trzeba powtarzać również wieczorami w domu oraz w weekendy.

ikona-www-roman-winer

ZAKOŃCZENIE KURSU

 

Twoje CV, link do GitHuba oraz link do Linkedina trafiają do naszej bazy firm partnerskich, które poszukują młodszych programistów. Następnie firmy umawiają się na rozmowy z wybranymi absolwentami.

Cena

11 500 zł = 280 godzin zajęć = 41 zł/h

Dla firm powyższa kwota jest kwotą netto i należy do niej doliczyć 23% VAT.

Jak wygląda proces rekrutacji na kurs?

 • APLIKACJA

  Pobierz nasz informator i wybierz miasto, kurs i tryb, który Cię interesuje. Zgłoś się na kurs – napisz maila na adres miasta, w którym chciałbyś/abyś się uczyć.

  APLIKACJA

 • TESTY

  Żeby zakwalifikować się na kurs musisz rozwiązać dwa testy – pierwszy z języka angielskiego, drugi z umiejętności logicznego myślenia.

  TESTY

 • ROZMOWA

  Po testach otrzymasz od nas wyniki i umówimy się na rozmowę telefoniczną – chcemy poznać Twoje cele i motywację do nauki.

  ROZMOWA

 • DECYZJA

  Nie potrzebujemy wiele czasu – najpóźniej dzień po rozmowie powiemy Ci, czy zakwalifikowałeś się na kurs.

  DECYZJA