Technologie, które poznasz na kursie front-end

Front-end to ta część strony lub aplikacji webowej, którą widzisz na monitorze w momencie włączenia przeglądarki internetowej. Programiści front-end dbają, aby strona była czytelna i intuicyjna dla użytkowników. Jeśli masz zmysł estetyczny, cechuje Cię kreatywność i lubisz tworzyć przyjemne dla oka rzeczy, ale jednocześnie nie boisz się rozwiązywania problemów logicznych – front-end jest dla Ciebie. Na kursie poznasz następujące technologie.

Tego nauczysz się podczas kursu.

ikona-www-html-css

Tworzenie struktury strony

Tworzymy logiczne struktury dokumentów za pomocą znaczników HTML. Powstała struktura jest pewnego rodzaju spisem treści (rusztowaniem). Aby szczegółowo opisać, jak mają wyglądać poszczególne elementy (np. akapity, nagłówki, menu), używamy kaskadowych arkuszy stylów – CSS. Jest to język opisujący formę prezentacji strony www. Dzięki CSS możemy elementom HTML zmieniać kolory, wielkość czy położenie.

ikona-www-java-script

Wprowadzanie interakcji

Dzięki językowi JavaScript na stronach wprowadzamy interakcję poprzez np. reagowanie na zdarzenia, sprawdzanie poprawności formularzy, budowanie, aktualizowanie lub usuwanie elementów strony. Tworzymy animacje, galerie, slidery, pop-upy i wiele innych elementów wykorzystywanych na stronach www. Dbamy o optymalizację i organizację kodu.

ikona-www-responsywny

Responsywność

Projektujemy strony tak, aby ich wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna urządzenia, na którym jest wyświetlany, np. tabletu czy telefonu. Poznajemy techniki, dzięki którym tworzenie tego typu strony jest proste i przyjemne.

ikona-www-narzedzia

 

Narzędzia usprawniające pracę

Przychodzi taki moment, kiedy trudno jest zapanować nad rozrastającym się plikiem CSS. Wtedy z pomocą przychodzi Sass, czyli Syntactical Awesome Stylesheet. Jest to język rozszerzający możliwości CSS o wiele przydatnych funkcji, np. zmienne czy mixiny. Dodatkowo poznajemy narzędzie automatyzujące pracę developera – Gulp. Dzięki niemu możemy automatycznie wykonywać wiele powtarzalnych czynności, takich jak kopiowanie plików, śledzenie plików, kompilowanie itp. Możliwości jest bardzo wiele, a wybranie odpowiednich zależy tylko i wyłącznie od nas.

ikona-www-php

ReactJS

React to jedna z najbardziej popularnych bibliotek JavaScript. Służy do tworzenia tzw. komponowalnych interfejsów użytkownika. Dzięki temu nauczymy się dzielić stronę/ aplikację na poszczególne elementy interfejsu użytkownika oraz szybko modyfikować każdy komponent.

ikona-www-praktyka

 

Warsztaty

Cała praktyczna wiedza byłaby niczym bez odpowiedniej dawki ćwiczeń. Dlatego po każdym materiale utrwalamy wiedzę podczas warsztatów. Robimy zarówno odseparowane małe zadania, jak i duże aplikacje czy strony.

Kurs to 30 dni zajęć

Kurs to 240 godzin zajęć od 9:00 do 17:00. Oferujemy dwa tryby do wyboru. Tryb od poniedziałku do piątku to 6 tygodni zajęć z jednym tygodniem przerwy w połowie. Druga możliwość to tryb weekendowy czyli 15 weekendów, sobota i niedziela, co dwa tygodnie. Jednak przed rozpoczęciem kursu bardzo ważny jest prework, czyli materiały przygotowujące do kursu.

ikona-www-roman-trainer

PREWORK

[4 tygodnie przed kursem]

Przed kursem otrzymasz materiały wstępne do samodzielnej pracy. Zarezerwuj na ich przerobienie co najmniej 60 godzin. Osoby, które nie przykładają się do tych materiałów, bardzo często nie kończą kursu.

ikona-www-romant-runer

KURS

[30 dni nauki]

Kurs to 30 dni zajęć po 8 godzin dziennie, ale to nie wszystko. Materiał z zajęć trzeba powtarzać również wieczorami w domu oraz w weekendy.

ikona-www-roman-winer

ZAKOŃCZENIE KURSU

 

Twoje CV, link do GitHuba oraz link do Linkedina trafiają do naszej bazy firm partnerskich, które poszukują młodszych programistów. Następnie firmy umawiają się na rozmowy z wybranymi absolwentami.

Cena

9 800 zł = 240 godzin zajęć = 41 zł/h

Dla firm powyższa kwota jest kwotą netto i należy do niej doliczyć 23% VAT.

Jak wygląda proces rekrutacji na kurs?

 • APLIKACJA

  Pobierz nasz informator i wybierz miasto, kurs i tryb, który Cię interesuje. Zgłoś się na kurs – napisz maila na adres miasta, w którym chciałbyś/abyś się uczyć.

  APLIKACJA

 • TESTY

  Żeby zakwalifikować się na kurs musisz rozwiązać dwa testy – pierwszy z języka angielskiego, drugi z umiejętności logicznego myślenia.

  TESTY

 • ROZMOWA

  Po testach otrzymasz od nas wyniki i umówimy się na rozmowę telefoniczną – chcemy poznać Twoje cele i motywację do nauki.

  ROZMOWA

 • DECYZJA

  Nie potrzebujemy wiele czasu – najpóźniej dzień po rozmowie powiemy Ci, czy zakwalifikowałeś się na kurs.

  DECYZJA