Wsparcie zatrudnienia – program Nowa Praca

W Coders Lab dbamy o to, aby nasi absolwenci szybko znajdowali pracę w branży IT i mogli zmienić swój zawód. Dlatego też stworzyliśmy program Nowa Praca, na który składa się kilka elementów.

ikona-www-mentor

Mentoring

Przed, w czasie i po kursie zawsze masz dostęp do głównego wykładowcy. Ciągła praca z mentorem pozwala ukierunkować rozwój i efektywnie przyswajać wiedzę. Dodatkowo nasze kursy są stacjonarne. Zależy nam, żeby obok Ciebie zawsze był wykładowca, który Ci pomoże i dodatkowo zmotywuje.

ikona-www-portfolio

 

Bogate portfolio

Od początku pracy używasz GitHuba – to narzędzie, które pozwala na wspólną pracę programistów i przechowuje wszystkie wersje kodu, ale także stanowi Twoje programistyczne portfolio.

ikona-www-cv

Profesjonalne CV

Pod koniec kursu organizujemy specjalne spotkanie dotyczące rynku pracy IT, tego jak przygotować profesjonalne CV oraz tego, na co zwrócić szczególną uwagę podczas rozmowy kwalifikacyjnej w tej branży. Omawiamy również najczęściej zadawane przez pracodawców pytania, żebyś nie dał się zaskoczyć na rozmowie.

ikona-www-nowa-praca

Wsparcie zatrudnienia

Cały program kursu układamy współpracując z firmami zatrudniającymi programistów przede wszystkim po to, aby znalezienie pracy po kursie było łatwiejsze. W momencie zakończenia kursu, Twoje CV, portfolio na GitHubie oraz profil na Linkedin zostają wysłane do naszej bazy firm partnerskich – software house’ów, agencji reklamowych oraz firm, które mają rozwinięte działy technologiczne. Następnie zainteresowane firmy umawiają się na indywidualne rozmowy rekrutacyjne. Ponieważ nasze zajęcia prowadzone są przez doświadczonych programistów, praktyków, szanse na znalezienie pracy znacząco rosną. Ponad 80% naszych absolwentów znajduje pracę po kursie.

Sprawdź opinie firm zatrudniających naszych absolwentów.

 

piorkowski