W Coders Lab zmieniamy edukację

Uczymy w nowoczesny i efektywny sposób, stawiając na praktykę i zdobywanie kompetencji, które w bardzo krótkim czasie pozwalają na zmianę pracy i rozpoczęcie kariery jako junior web developer.

 

jak-uczymy

„W Polsce brakuje 50 tys. specjalistów IT”

– Sedlak&Sedlak

Jak uczymy?

Łącząc cechy szkół języków obcych i kursów zawodowych, oferujemy nowoczesny i efektywny model edukacji.

ikona-www-uczymy-stacjonarnie

Uczymy stacjonarnie

W bootcampach programistycznych nauka na odległość się nie sprawdza. Zależy nam, żeby obok Ciebie zawsze był wykładowca, który odpowie na Twoje pytania i pokieruje kiedy utkniesz w miejscu. Dodatkowo bycie częścią grupy oraz obecność wykładowcy świetnie motywuje do nauki.

ikona-www-prework

Prework

Chcemy uczyć zaangażowanych ludzi – przed każdym kursem otrzymujesz materiały wstępne do przerobienia w konsultacji z naszym wykładowcą. To warunek wzięcia udziału w kursie i jego efektywnego ukończenia. Trzeba się do tego przyłożyć. Prework zajmie Ci około 60 godzin, ale wszystko zależy od Twoich indywidualnych predyspozycji.

ikona-www-dzien-noc

Nauka od rana do wieczora

Kurs trwa od 9:00 do 17:00, ale musisz powtarzać materiał także po zajęciach. W naszej ofercie znajdziesz dwa tryby kursu – stacjonarny i weekendowy. Wierzymy, że właśnie te dwa tryby nauki przynoszą największe efekty i pozwalają w pełni wykorzystać przyswajaną wiedzę.

ikona-www-nauka-po-kursie

Rozwój po kursie

Po kursie wspieramy absolwentów – zawsze mogą się z nami kontaktować. Dodatkowo po ukończeniu kursu dostaniesz od nas zadania, które pomogą Ci rozwijać i doskonalić swoje umiejętności.

Jak wygląda proces rekrutacji na kurs?

 • APLIKACJA

  Pobierz nasz informator i wybierz miasto, kurs i tryb, który Cię interesuje. Zgłoś się na kurs – napisz maila na adres miasta, w którym chciałbyś/abyś się uczyć.

  APLIKACJA

 • TESTY

  Żeby zakwalifikować się na kurs musisz rozwiązać dwa testy – pierwszy z języka angielskiego, drugi z umiejętności logicznego myślenia.

  TESTY

 • ROZMOWA

  Po testach otrzymasz od nas wyniki i umówimy się na rozmowę telefoniczną – chcemy poznać Twoje cele i motywację do nauki.

  ROZMOWA

 • DECYZJA

  Nie potrzebujemy wiele czasu – najpóźniej dzień po rozmowie powiemy Ci, czy zakwalifikowałeś się na kurs.

  DECYZJA