„If you are joining the company in your 20s, unlike when I joined, you’re going to learn to code. It doesn’t matter whether you are in sales, finance or operations. You may not end up being a programmer, but you will know how to code.”

Chairman and CEO at General Electric

W Coders Lab zmieniamy edukację

Coders Lab to największa w Polsce szkoła programowania. Prowadzimy zajęcia w oparciu o metodę bootcampową  – bazujemy na długich stacjonarnych kursach, które prowadzimy w sześciu miastach w Polsce. Przeszkoliliśmy już ponad 500 osób. Uczymy praktycznie, dostarczając naszym absolwentom kompetencji, które pomagają im przebranżowić się i po kursie rozpocząć pracę jako programiści.

ikonyobszar-roboczy-3

Dla managerów

Chcesz żeby managerowie lepiej rozumieli cyfrową gospodarkę? Kurs z podstaw programowania zapewni lepsze rozumienie cyfrowego świata w Twoim zespole.

ikonyobszar-roboczy-2

Dla IT

Rozwój kompetencji działu IT jest kluczowy – pomożemy w dogłębnym poznaniu nowych technologii i zaimplementowaniu ich w środowisku pracy.

ikonyobszar-roboczy-1

Pozyskiwanie pracowników

Problemy z rekrutacją ludzi o właściwych kompetencjach? Pomożemy Ci ich znaleźć. Wybierzemy ich na podstawie zdefiniowanych kryteriów oraz wyszkolimy specjalnie dla Ciebie, zgodnie z oczekiwaniami.

ikonyobszar-roboczy-1-kopia-2

Kursy dokładnie na miarę

Wiemy, że w zmieniającym się świecie, IT odgrywa kluczową rolę. Bazując na naszym doświadczeniu, kształcenia od podstaw do poziomu umożliwiającego rozpoczęcie pracy, przygotowujemy dedykowane kursy IT, w tym przede wszystkim programowania. Technologia, język programowania, czas i miejsce oraz proces kwalifikacji na kurs dostosujemy do Twoich potrzeb.

Kontakt

partnerzy

Kamil Fotyniuk

kamil.fotyniuk@coderslab.pl

606 220 918